Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Piwa mu skrytobójcom gra sprawa największą satyswakcje. Zrezygnowałem z otwierania zamków i innych gadzetów również na manę. I jeszcze coś ostani etam tam gdzie idzie się do Arantira. Jest to BARDZO podoby do pierwszego etapu , które nasze oczy widzą. Zobaczcie różni się ,że w końcu gry kilka ścian jest zburzonych. Jak zagram to dam skriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze w kązdej grze najlepiej gra się skradaczem. Oblvion DM. Ach mówie wiem skradacz to najlepszy styl gry. Osobiście njabardziej mi się podobało gdy pozyskałem 3 poziomowe spotkanie w bazie goblinów w tym momencie co wyskakują z post. Tam było pełno cienia... Wszystkie zabite po cichu. Nikt mnie nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:13, Qba777 napisał:

zawsze w kązdej grze najlepiej gra się skradaczem. Oblvion DM. Ach mówie wiem skradacz to najlepszy
styl gry. Osobiście njabardziej mi się podobało gdy pozyskałem 3 poziomowe spotkanie w bazie
goblinów w tym momencie co wyskakują z post. Tam było pełno cienia... Wszystkie zabite po cichu.
Nikt mnie nie widział.


są gusta i guściki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:34, akwyx napisał:

mam ten sam problem co ty :(


Dostałem odpowiedź, żebym aktualizował sterowniki do karty dźwiękowej. Tylko szkoda że nawet po tym za bardzo nie chciała gra ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przestałem grać w DM bo żadnych Polaków nie było (nie mogłem znaleźć).
Jednego tam, na dodatek strzelał takimi bykami ortograficznymi że...

A chciałbym troche z Polakami pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zmienić DM na wersję polską ? Mimo iż na początku wybierałem polską to po zainstalowaniu steama nie dość że dociągał jeszcze z 40% danych to mam teraz grę po angielsku. Można coś z tym zrobić ? Jakieś pliki podmienić etc. ? Reinstall nie wchodzi w grę bo nie uśmiecha mi się znów czekać 2 dni aż steam z zawrotną prędkością 60 KB/s dociągnie wszystkie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj to co już napisałem w temacie na najlepszego RPGa

Wczoraj widziałem Dark Messiah na najwyższych ustawieniach i uważam że ta gra jest najlepsza !!!! Byłem w wielkim szoku że taka gierka istnieje ! Grafika oparta troche z Half-Life 2 ... piękna, Oblivion jest daleko w tyle! Wszystko, pożary, cienie, wielkość scenerii, błyszczące zbroje jak prawdziwe. Ale prowadzenie walki w grze to wisienka to na tym lukrowym torcie. Jest bardzo różnorodna gama ciosów, kombosy (przy tym zwolnienie), można kopnąć przeciwnika a on się przewróci, a nawet może spaść i się zabić. Ta gra bije na cycki wszystkie poprzednie RPG. Można nawet dosiąść konia jeśli się nie chce piechtą podróżować. O fabule to za dużo nie powiem bo nie wiem, ale ten atak na zamek na początku gry wywarł na mnie piorunujące wrażenie, wogóle nie wiadomo co się działo.. oszałamiające, świetne ! Głównym atutem tej gry która przewyższa wszystkie inne RPG jest grafika i prowadzenie walki.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat fabuły ? Czy jest, ciekawa, nie liniowa, zaskakująca w pewnych momentach, oryginalna czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 01.05.2007 o 20:06, Grizzly. napisał:

Ta gra bije na cycki wszystkie poprzednie RPG.
Można nawet dosiąść konia jeśli się nie chce piechtą podróżować.

Gdzie ty na konia mogłeś wsiąść? Przecież jedyny koń w grze jest na początku przyjazdu do Stonehelm.
A jeśli idzie o walkę to spróbuj Severance. No i jeśli uważasz DMoM&M za najlepszego RPG to:
-nie wiesz co piszesz(nie znasz się) bo to raczej gra akcji z elementami RPG
-zapewne nie grałeś jeszcze w prawdziwe komputerowe RPG i nie masz porównania
-akurat tu element RPG (oprócz fabuły) jest nasłabszą częścią gry.
A co do grafiki to zgadzam się, że daje rady i nawet nie ciągnie tyle z kompa co Gothic3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:06, Grizzly. napisał:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat fabuły ? Czy jest, ciekawa, nie liniowa,
zaskakująca w pewnych momentach, oryginalna czy coś ?


cóż jeśli znasz Ashan (czytaj grałeś w heroes 5 i NIE pomijałeś Cut-scenek) to nie jest przewidująca. Ale liniowa jak diabli. jest chyba z 2 poboczne questy. Ale na dobrą sprawę to chodzi o walkę a nie o fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:27, Woko11 napisał:

Czy są jakieś szanse, że Dm pójdzie na:
Intel Celeron 2,4Ghz
1,25GB RAM
Radeon 9200SE 128MB

poszybuje i jeszcze będzie gwizdał:))
na średnich detalach z texturami na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 20:20, zadymek napisał:

Gdzie ty na konia mogłeś wsiąść? Przecież jedyny koń w grze jest na początku przyjazdu do
Stonehelm.


No właśnie :) Ja tylko chwile grałem i myślałem że tak jak jest napoczątku to że później też będe mógł sobie pojeździć konno.. szkoda :(

Dnia 01.05.2007 o 20:20, zadymek napisał:

A jeśli idzie o walkę to spróbuj Severance. No i jeśli uważasz DMoM&M za najlepszego RPG to:
-nie wiesz co piszesz(nie znasz się) bo to raczej gra akcji z elementami RPG


Jeśli tak to ujmujesz to uważam że się znam, potrafie odróżnić RPG od RPG połączonego z akcją.
Poprostu tak pisałem w tamtym temacie. Tak jak mówisz to DSII i Diablo też nie można zaliczyć do RPG.. lol Wiem że to są actionRPG ale TY przesadzasz.

Dnia 01.05.2007 o 20:20, zadymek napisał:

-zapewne nie grałeś jeszcze w prawdziwe komputerowe RPG i nie masz porównania


Przeszedłem Morrowida, Gothica II, IWD, Planescape Torment i Fallouta 2... Poprostu tylko chwile grałem w DM i opisałem to co widziałem.

Dnia 01.05.2007 o 20:20, zadymek napisał:

-akurat tu element RPG (oprócz fabuły) jest nasłabszą częścią gry.


I oto się pytałem bo nie wiedzialem, szkoda że fabuła nie jest w takim razie na wysokim poziomie.

Dnia 01.05.2007 o 20:20, zadymek napisał:

A co do grafiki to zgadzam się, że daje rady i nawet nie ciągnie tyle z kompa co Gothic3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:38, Grizzly. napisał:

Poprostu tak pisałem w tamtym temacie. Tak jak mówisz to DSII i Diablo też nie można zaliczyć
do RPG.. lol Wiem że to są actionRPG ale TY przesadzasz.

Ja przesadzam? A kto się zachwyca grą po chwilce grania i nie odróżnia amimacji jazdy koniem od konkretnej gry( bo wieżchowcem raczej się nie sterowało prawda?)
Jak już do porównań przyjdzie to pomijając element umiejętność/punktów doświadczenia to węcej elementów RPG znajdę już w FPS''ie Half- Life:))
I żeby była jasniość, rozwinięta, wciągająca, wielowątkowa i wielotorowa fabuła w RPG''ach jest OK. Ale już samego stylu rozgrywki i monstrualnych statystyk umiejętności nie trawię, te rzeczy trzymają mnie z daleka od Dungeon Siege, NWN czy Baldurs Gate''ów i jednocześnie ich szczątkowa obecność jest strawna w DMM&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:25, Woko11 napisał:

Z taką grafiką? Alleluja

Gra jest na Source, a ramek na k. graficznej wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że gra jest bardzo dobra.A jeśli o fabułe chdozi to jest oryginalna, zwroty akcji oczywiście są a zakończenie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messaih z rpg-ów ma w sobie tylko uproszczony system rozwoju posataci.Sama gra rpg nei jest nie jest nawet rpg polaczonym z akcja.DM to fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować