Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 21:25, Woko11 napisał:

Z taką grafiką? Alleluja


mam do ciebie pytanie mam bardzo podobną kartę a prawie taką samą i nie wyświetlają mi sie cut scenki ;/ jak byś mógł to napisz mi czy tobie się wyświetlają to będę wiedział że z kartą wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się w pełniaku czy w demie?

Bo grałem tylko w demo a tam wszytskie logo itp. (te początkowe filmiki np. ubi soft) się nie wyświetlają. Jest tylko coś takiego(robiłem w paince - nie wiem czy dobrze):

20070504201626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:16, Woko11 napisał:

Znaczy się w pełniaku czy w demie?

Bo grałem tylko w demo a tam wszytskie logo itp. (te początkowe filmiki np. ubi soft) się nie
wyświetlają. Jest tylko coś takiego(robiłem w paince - nie wiem czy dobrze):


w demie i w pełnej wersji ! jaką masz kartę ? bo możliwe że filmiki wymagają pixel shadery 2.0 wiem żę to głupie ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 15:17, Inki napisał:

w demie i w pełnej wersji ! jaką masz kartę ? bo możliwe że filmiki wymagają pixel shadery
2.0 wiem żę to głupie ale ....

a kto tak powiedzial?!?do uruchomienia gry wystarcza karta z shaderami 1.4 do uruchomienia filmikow tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.
Czy na tym kompie odpali Dark Messiah?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
256 ram
plz o szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:44, NuGGet napisał:

Ja mam pytanie.
Czy na tym kompie odpali Dark Messiah?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
256 ram
plz o szybka odpowiedz:)

nie nie odpali za malo ramu noi karta tez slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:46, Altair05 napisał:

> Ja mam pytanie.
> Czy na tym kompie odpali Dark Messiah?
> AMD Athlon 2000+
> ATI Radeon 9200 128mb
> 256 ram
> plz o szybka odpowiedz:)
nie nie odpali za malo ramu noi karta tez slaba


ja mam taką samą karte i mi poszło ale faktycznie za mało ramu masz więc nie ryzykuj chyba że najpierw ściągniesz demo tej gry ;]

no i właśnie każdy kto posiada kartę graficzną Radeon 9200 SE ma ten problem ;/ kurcze bo to praktycznie żadna radość nie widzieć zakończenia ;/

może CDP by pomógł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 21:13, Inki napisał:


no i właśnie każdy kto posiada kartę graficzną Radeon 9200 SE ma ten problem ;/ kurcze bo to
praktycznie żadna radość nie widzieć zakończenia ;/

może CDP by pomógł ?

no moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:48, kilgor16 napisał:

czy bardziej sie oplaca pozostac w polaczeniu z Xene czy lepiej sie jej pozbyc w swiatyni ?
co daje jedna i druga opcja ?

ja zauważyłem tylko 2 różnice :
inne dostępne zakończenia , czyli konsekwencje fabularne
i możliwoaść używania smoczych broni( o doskonałych parametrach, zwłaszcza na nieumarłych) kiedy się pozbędziemy Xany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 12:01, morthi napisał:

a ktora opcje polecasz? rozlaczac sie z Xene czy nie ? :)

efekty znasz, sam możesz wybrać, ja zrobiłem save''a i sprawdziałem obie(i wszystkie 4 zakończenia ) wersje.
Ale tak na marginesie, aż tak dobre te bronie nie są, co najwyżej sztylety, które świecą się gdy w pobliżu są nieumarli(fajny detektor), ja grając na woja, leciałem cały czas na mieczu ziemskich płomieni, bo oliwy w katakumbach- nastepnym poziomie- nie brakuje i łuku zimowego oddechu(nic tak nie orzeźwia:))) bo przepaści też tam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 12:01, morthi napisał:

a ktora opcje polecasz? rozlaczac sie z Xene czy nie ? :)

ja wolalem Xane bo mnie bardziej pociagala :P i wolalem ZUO ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 12:58, Araondoion napisał:

> a ktora opcje polecasz? rozlaczac sie z Xene czy nie ? :)
ja wolalem Xane bo mnie bardziej pociagala :P i wolalem ZUO ;]

a ja powiem tak bronie są w wiele lepsze. Forym demona ani razu nie użyłem. Nie opłacało się. Z kolei bronie , są chyba najmocniejsze z całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:15, Qba777 napisał:

> > a ktora opcje polecasz? rozlaczac sie z Xene czy nie ? :)
> ja wolalem Xane bo mnie bardziej pociagala :P i wolalem ZUO ;]
a ja powiem tak bronie są w wiele lepsze. Forym demona ani razu nie użyłem. Nie opłacało się.
Z kolei bronie , są chyba najmocniejsze z całej gry.

grajac wojem i tak pozniej ciachalem wszystkojak chcialem, wiec prawie bez roznicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:29, Araondoion napisał:

> > > a ktora opcje polecasz? rozlaczac sie z Xene czy nie ? :)
> > ja wolalem Xane bo mnie bardziej pociagala :P i wolalem ZUO ;]
> a ja powiem tak bronie są w wiele lepsze. Forym demona ani razu nie użyłem. Nie opłacało
się.
> Z kolei bronie , są chyba najmocniejsze z całej gry.
grajac wojem i tak pozniej ciachalem wszystkojak chcialem, wiec prawie bez roznicy :P

Taa ale jeśli jesteś magiem czy łucznikem? A różnicy smoczego pazura wyczułem siekając nieumarłych. Pozatym na tamtym fragmęcie gry ( a raczej po tamtym) walczymy z samymi nieumarłymi. No może z kilkoma ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kupiłem Dark Messiah, zainstalowałem, zainstalowałem także Steama. Gdy próbuje włączac DM przez skrót - nie da się. To znaczy, że musze czekac, aż Steam to wszystko ściągnie?! Nie ma innego sposobu?! <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forma demona to jeden z niewielu niewykorzystanych pomysłów, a szkoda, bo miał duży potencjał. Mogli zrobić jakiś poziom "astralny" albo coś w tym stylu...

A co do Xany. Najbardziej opłaca się oczyszczenie z niej wojownikowi. Dzięki temu zdobywa on wspaniały miecz, najmocniejszą broń w grze, która siecze trupki aż miło ;)
U magów jest to sprawa preferencji :d Broni nie wykorzysta (bo i po co mu), ale może mieć jakieś szczególne zamiary co do jednej z bohaterek.
Największy dylemat mogą mieć zabójcy. Dostają w ręce łuk i sztylety, jednak z doświadczenia wiem, że to nie jest niezbędne. Umiejętnie poruszający się zabójca może posługiwać się nawet najgorszymi sztyletami - i tak będzie zabójczy i nie do powstrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle samą jedną klasą nie da się grać. Spróbuj magiem nie waląc mieczem ani razu... W tym momencie gry pojawia się coraz mniej szans na atak od tyłu. Coraz więcej otwartej walki. więc szytlety się przydają. Łuk też A transformacja jest słabiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować