Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 18:20, darkwind21 napisał:

> > Plecak 500/500kg ? Boże żenada jak patrze na tych cheaterow....:/
>
> To nie cheaterstwo, lecz mod... A tak wogóle to lekka przesad, mi wystarczy 110kg przy
exoszkielecie...
>


Jakoś nie miałem szczęścia i exo dopiero w elektrowni znajduje:(


Ja nie mam farta bo nie mogę miniguna znaleźć. A czy wogóle istnieje on w tej grze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:07, zui-delta napisał:

Widzę że masz trochę rzeczy w plecaku :] A ile rubli, i możesz nosić do 500 kg...no całkiem,
całkiem :)


Kasy tak dużo to on nie ma :p , a rzeczy są całkiem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:24, rucznoi napisał:

> Widzę że masz trochę rzeczy w plecaku :] A ile rubli, i możesz nosić do 500 kg...no całkiem,

> całkiem :)

Kasy tak dużo to on nie ma :p , a rzeczy są całkiem normalne.


Chodziło mi oto że ma duuużo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:24, rucznoi napisał:

> Widzę że masz trochę rzeczy w plecaku :] A ile rubli, i możesz nosić do 500 kg...no całkiem,

> całkiem :)

Kasy tak dużo to on nie ma :p , a rzeczy są całkiem normalne.


To jest jedna z wad Stalkera, sprzętu dużo, kasę pożądną dostajesz a nie ma na co wydawać. Przez całą grę kupiłem tylko jedną zbroję reszta to znaleziona lub za questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:26, zui-delta napisał:

> > Widzę że masz trochę rzeczy w plecaku :] A ile rubli, i możesz nosić do 500 kg...no
całkiem,
>
> > całkiem :)
>
> Kasy tak dużo to on nie ma :p , a rzeczy są całkiem normalne.

Chodziło mi oto że ma duuużo rzeczy


Jak ma 500 udźwigu to co sie dziwisz?

>Gryzonie? Mieliście gryzonie? Ja 2 razy przeszedłem STALKERa i ani jednego nie spotkałem :/

Fakt, żadko występują. No ale co z tego - i tak nie są warte funta kłaków. Tylko ammo się traci, tak jak na niby psy i inne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:29, darkwind21 napisał:

> > Widzę że masz trochę rzeczy w plecaku :] A ile rubli, i możesz nosić do 500 kg...no
całkiem,
>
> > całkiem :)
>
> Kasy tak dużo to on nie ma :p , a rzeczy są całkiem normalne.

To jest jedna z wad Stalkera, sprzętu dużo, kasę pożądną dostajesz a nie ma na co wydawać.
Przez całą grę kupiłem tylko jedną zbroję reszta to znaleziona lub za questy.



Ja zawsze kupowałem ammo 9mm do WSS Wintorez i Grozy. A i raz kupiłem u barmana elke (L85A2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wy mi pomożecie bo w pomocy technicznej już 2 razy się pytałem i nic. -----Otóż grę juz przeszedłem i przechodzę drugi raz i zauważyłem że nie pojawiają mi się postacie. Np pierwsze zadanie które otrzymujemy to likwidacja grupy bandytów. No więc dziarsko zapiepszam z PM-em w łapie a tu... NIC Nikogo, pustka totalna. Dopiero po jakimś czasie gra trochę przyrwie i wszystko wraca do normy, tylko że ja jestem w samym środku obozu otoczony przez bandytów. I tak sytuacja powtarza się przez całą grę. Ale szlag może człowieka trafić kiedy np musimy kogoś zabić a jego niema KATORGA. Mógłby mi ktoś poradzić coś na ten problem bo chcę przejść drugi raz grę "normalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj dziwna sytuacje grając w stalkera.Spaceruje sobie po zonie a tu pojawia mi sie informacja "misja ukonczona"(czy cos w tym stylu)a nawet nie zblizylem sie do miejsca w ktorym moge ukonczyc misje,po jakims czasie ide w miejsce gdzie trzeba bylo wykonac to zadanie(uratowanie członka powinnosci który byl przetrzymywany w bazie bandytow)a tu wlasnie jest ten koles ktorego mam uratowac a zadanie mam wykonane:).BTW patrzcie na tego screena,konkretnie na trupa:P

20070501185317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to Gordon Freeman z Half Life. xD Również możesz znaleźć informacje w swoim PDA nawiązujące do Half Life''a.

@darkwind21 Nigdy nie używam modów ani cheatów więc nie zrozumie ani cheaterow ani "moderow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:14, oOreVenOo napisał:

Tak to Gordon Freeman z Half Life. xD Również możesz znaleźć informacje w swoim PDA nawiązujące
do Half Life''a.

@darkwind21 Nigdy nie używam modów ani cheatów więc nie zrozumie ani cheaterow ani "moderow".


Nawet na prawdziwe nazwy broni, samochody, realną krew itp. rzeczy, które nie ułatwiają gry, ale ją ulepszają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja spokojnie robiąc misje czasami coś przedając nazbierałem "jedynie"
400.000 rubli :)
przydał by się mod na naprawdę zwiekszenie tych cen, co to jest przecież za karabin powiedzmy 5k rubli czy za kombinezon naukowca wystarczy zapłacić 20k rubli
żądam zwiekszenia ceny sprzętu min o 40%
modyfikator przyjaciel/wróg powinien być +/- 150% ceny towaru

darkwind ziom grasz na low i bardzo dobrze :) (mi to do szczęścia brakuje tylko gdybym mógł ustawić na maxa cienie i by mi nie szarpało :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować