Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 23:40, Sarafan_Knight napisał:

Wiesz co mnie dziwi? Że problem z zawieszaniem się gry na Radeonach X1xxx mają praktycznie tylko i wyłącznie > Polacy. Przeglądałem forum GSC i nie znalazłem nikogo z podobnym problemem. Wniosek? Jest coś nie tak z polską > wersją gry...

Ja powiem tak. Na laptopie mam ATI Mobility Radeon X1600 512 MB. Zainstalowałem bo w multi lepiej gra mi się na laptopie. Gra śmiga na medium (oświetlenie) a detale medium-high. Odpaliłem też single player ze starymi sejwami i też grało się "normalnie", oczywiście przycinać zaczęło w laboratoriach, więc zmieniło się co nieco by nie cięło.

Nie wiem czemu tak masz. Widziałem też posta o twoim problemie z C&C. Może komputer już Cię nie lubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:57, Vormulac napisał:

Nie wiem czemu tak masz. Widziałem też posta o twoim problemie z C&C. Może komputer już Cię
nie lubi. :)


Nie tylko ja tak mam. Zajrzyj do tematu technicznego. Jest kilka osób, którym co kilka, kilkanaście minut gra się zawiesza na Radeonach X1xxx. A to już nie może być przypadek.

Co do C&C3 to mi się nawet nie chce tego komentować. Jestem wkurzony jak diabli. Wydałem mnóstwo kasy na dwie gry, które nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:41, Andy 1 napisał:

A ja jestem zaskoczony bo znalazlem artefakt zatki jak piiip w dziczu. Niestety screanow nie
mam ale moge go opisac. Nazywa sie blona znalazeem go niedaleko miejsca gdzie trzebabylo znalesc
dubeltowke u takiego goscia w barze (stoi przy jakis mapach) Wygloda jak blona jest zielony
i chyba przezroczysty (prawie) co on daje? a otoz niweluje oparzenia chemiczne +30.

Też miałem błonę. Fajno nawet wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jo znalazles bo ja w dzidzy w tym tunelu pelnym anomali i jest tam jeszcze taki gostek co ma deagla przy sobie a jeszcze dalej w takiej skrzynce jest przerobiony deadle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:36, qrczak90 napisał:

Wychodząc z Kordonu (tam, gdzie wejścia do Wysypiska strzeże dwóch żołnierzy) notorycznie ginę
z powodu promieniowania. Mam przy sobie 3 butelki wódy, co wystarcza na jakieś 6min biegu xD
W sam raz, żeby dobiec do handlarza, który...nie ma do sprzedania leków przeciwpromiennych
tylko kolejne 3 butelki. Tak, czy siak - ginę. Może jakoś źle podchodzę, może trzeba się u
kogo innego zaopatrywać, albo inaczej dozować leki, nie wiem. Skasowałem save''y, bo to nie
miało najmniejszego sensu i zaczynam grę od początku.
Skąd więc wezmę te leki na przyszłość?


A nie masz zalozonego jakiegos artefaktu ktory ma +5 do promieniowania? Jesli nie masz zalozonego drugiego ktory ma np. -10 do promieniowania to faktycznie mozesz miec problem :-) Wystarczy jednak nie nosci go ciagle na pasku. Co do unikania i radzenia sobie z miejscami napromieniowanymi to juz dostales odpowiedz od Vormulaca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:40, rucznoi napisał:

A Sidorowicz powiedział "Nie będe udawał, że uratowałem Cię by mieć fory u bozi[...].


Racja... tak powiedział . Pokręciłem jego wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:14, argoth napisał:

A nie masz zalozonego jakiegos artefaktu ktory ma +5 do promieniowania? Jesli nie masz zalozonego
drugiego ktory ma np. -10 do promieniowania to faktycznie mozesz miec problem :-) Wystarczy
jednak nie nosci go ciagle na pasku. Co do unikania i radzenia sobie z miejscami napromieniowanymi
to juz dostales odpowiedz od Vormulaca :-)

Dosłownie 10min po wykasowaniu sejwów i przeczytaniu odpowiedzi Vormulaca przyszło oświecenie...Miałem cały czas jakiś kamyczek wyposażony...No co, każdy z Was był przecież newbim :D Ale nawet dobrze, że zacząłem od nowa, teraz się wyposażyłem jak należy, zrobiłem questy, które ominąłem poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:36, qrczak90 napisał:


he he, ale uważaj czami jest taki bug że jak się wejdzie w anomalię, radiację, to pomimo wyjscia z tej strefy będzie gra nam uznawała jakbyśmy byli tam. Wystarczy zrobić save i wczytać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, czy wy wszyscy jedziecie na 1.001? Ja na 1.0 nie mam żadnych bugów, gra chodzi płynnie i pancerz się nie niszczy ^^
A, i wrogowie gorzej celują (ale to zwiększa realizm :D)

Dlaczego mam taki odruch, że jak słyszę ten ryk pijawki to duszę F7? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze to nie są max detale pewnie modyfikowałeś plik INI i gra straciła trochę na wartości. U mnie są Max Detale bez żadnych modyfikacji i AA, ale gra chodzi u mnie pod DX 8:-]. Ale też wygląda ładnie.

20070502104831

20070502104902

20070502104930

20070502104950

20070502105012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:50, Carl92 napisał:

Widać, ze to nie są max detale pewnie modyfikowałeś plik INI i gra straciła trochę na wartości.
U mnie są Max Detale bez żadnych modyfikacji i AA, ale gra chodzi u mnie pod DX 8:-]. Ale też
wygląda ładnie.



Piąte zdjęcie wygląda, tak jakby ci ludzie w exo byli wklejeni na tło Prypecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:25, mistrzgry napisał:

jest na max w 1024x768x32 bez AA :>


Takie bajery to możesz siostrze wciskać, ewentualnie mamie. :) Możliwe że masz wszystko na max, ale karta i tak tego nie obsługuje i jest tylko to co da radę, zazwyczaj jest tak w przypadku Radeonow, możesz włączyć każdą opcje ale nie każdą karta obsłuży i widać na ekranie tylko co to obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:03, Andy 1 napisał:

a gdzie jo znalazles bo ja w dzidzy w tym tunelu pelnym anomali i jest tam jeszcze taki gostek
co ma deagla przy sobie a jeszcze dalej w takiej skrzynce jest przerobiony deadle ?

Własnie tam, swoją droga Desert Eagle dobry jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Desert Eagle tylko Big Ben :P Fajna armata, potężna i zabójcza z bliska. Mój ulubiony pistolet w grze, szkoda że jest dramatycznie niecelny na odległość, chociaż jak się nisko klęknie to można coś utrzelić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czasu wydania SDK zajmuję się reteksturowaniem wszystkich wschodnich gnatów (prócz pistoletów).

Kiedy zaś wreszcie dostaniemy narzędzia, zacznę pracę nad nowymi modelami broni, na przykład WSSK Wychłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś nikt nie pisze o samopowtarzalnych strzelbach (SPSA 14 czy CHASER 13). Używając specjalnej amunicji (chyba strzałkowej) to podnosimy zasięg porównywalny z niektórymi karabinami. Też niezłe giwery, bawiłem się nimi w Jantarze i spisywały się naprawdę dobrze.

20070502122106

20070502122114

20070502122135

20070502122146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moge skorzystac z granatnika podczepionego do broni??.

BTW:W misj w której trzeba wykrasc dokumenty z laboratorium najpierw trzeba bylo zdobyc klucz od szefa bandytow dzika,zabiłem go ale nie znalazłem zadnego klucza a w pda pokazalo sie ze niby ukonczylem ta czesc zadania i mam do wykonania juz tylko ukradzenie dokumentow,napewno wszystko dobrze zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granatnik włączasz wciskając przycisk, ustawiony w opcjach sterowania.
A co do Dzika - kiedy go przeszukasz, automatycznie dostajesz klucz do drzwi, choć nie ma go w plecaku. Możesz iść do X18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować