Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

W Dolinie Mroku trafiłem na gościa ,który powiedział ,że pewni stalkerzy w obozie na południu mają działko gaussa i chcą je tanio sprzedać.No to biegnę tam no i facet mówi ,że opyli mi to działko za 800RU ,no to myślę sobie "kupię". Jeden z nich biegnie do budynku ,a gdy jest już w środku daje taki tekst ,że moje pieniądze trafią do biednych i nie dał mi działka... Nie chciałem tego robić ,ale po chwili z gości [było ich z 5] nie było co zbierać. W sumie żałowałem ,że ich zabiłem więc wczytałem wcześniejszy zapis...
"Nie zaprzeczę ,że chciałem mieć fory u bozi." - Jak to powiedział Sidorowicz-handlarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:11, Kalkulator12 napisał:

> > > Po trzecie 18 lat to Ty na pewno nie masz.
> >
> > A założyłbym się :P
>
>
> Stawiasz pół litra, ale nie jakiejś tanie wódki, tylko porządnej :p

Hahahaha man jak sobie chcesz ale dowodu nie zeskanuje :P Moge postawic i dwa litry albo i
trzy Absoluta, albo i wojskowy helikopter <zgon ze śmiechu> No jak tu człowiekowi wytłumaczyc
że sie ma ile ma. Zresztą to nie temat o tym ile kto ma lat tylko o Stalkerze :P
hahahahaha 21 dni temu skończłem 18 lat a ten mi wmawia że mam mniej niż 16...


Wiesz że są na tym świecie takie rzeczy jak żarty? To jest coś takiego co mówi się nie całkiem poważnie. To był właśnie przykład żartu, którego chyba nie zrozumiałeś, bo ja nie mam zamiaru oceniać ile masz lat a co więcej - kładę lachę na to ile ich masz. Więc (powiem młodzierzowo) wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wczytywałem. Ze mną się nie żartuje, a poza tym to chyba od frajerów nas wyzywa. Dodatkowo jeden z tych typków to był wampir, na którego miałem zlecenie od barmana albo od kogoś z baru. Więc na plus to wyszedłem.
A rozwaliłem ich w standardowy sposób, strażnik poleciał jako pierwszy, reszta zaczęła wstawać od ogniska, jak wstali to poleciały już do nich dwa granaty. Potem to nawet z PMM w ręce można było iść...
Sam motyw z działkiem Gaussa za 800RU jest niezły. W zakładzie, na północy tej lokacji jest więzień. Jak go uwolnimy to gościu mówi nam właśnie, że też miał tą "super promocję" ale niestety nie miał tyle kasy ze sobą (możliwe, że poszedł kraść i za to go zamknęli)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:23, czops napisał:

W Dolinie Mroku trafiłem na gościa ,który powiedział ,że pewni stalkerzy w obozie na południu
mają działko gaussa i chcą je tanio sprzedać.No to biegnę tam no i facet mówi ,że opyli mi
to działko za 800RU ,no to myślę sobie "kupię". Jeden z nich biegnie do budynku ,a gdy jest
już w środku daje taki tekst ,że moje pieniądze trafią do biednych i nie dał mi działka...
Nie chciałem tego robić ,ale po chwili z gości [było ich z 5] nie było co zbierać. W sumie
żałowałem ,że ich zabiłem więc wczytałem wcześniejszy zapis...
"Nie zaprzeczę ,że chciałem mieć fory u bozi." - Jak to powiedział Sidorowicz-handlarz :-)


Ja od razu wiedziałem, że to ściema ale co mi tam 800 Ru. A poza tymlubie text o Janosiku.
A Sidorowicz powiedział "Nie będe udawał, że uratowałem Cię by mieć fory u bozi[...].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a o drugim patchu nic nie słychac .
A na niektórych stronkach o Stalkerze pisało że patch 1.0002 miał się ukazac 9 Kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytano czy da sie jakość wyłączyć lektora, a zamiast tego dać napisy? (cdp sie nie popisało dając taką polonizację :/ )kurcze fajne teksty lecą ale zagłuszane są przez najgorszego lektora (jest 1 gorszy tylko, taki co mówi o czymś bez uczuć)

czy wykonując zadania od własnie Sidorowicza na zabicie kogoś, będę zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:03, Iroks1 napisał:

)kurcze fajne teksty lecą ale zagłuszane są przez najgorszego
lektora (jest 1 gorszy tylko, taki co mówi o czymś bez uczuć)


Ciesz się, że to nie ten z Tele-zakupów :D
A co do zabijania - za zlecenia chyba nawet jesteś lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:58, Virus 500 napisał:

Ehh a o drugim patchu nic nie słychac .

Ciekawe... Znowu wprowadzasz innych w błąd. To już norma w twoim wykonaniu.

Dnia 01.05.2007 o 21:58, Virus 500 napisał:

A na niektórych stronkach o Stalkerze pisało że patch 1.0002 miał się ukazac 9 Kwietnia

I wyszedł, na razie tylko rosyjska wersja. Jak masz taką, to zasysaj patcha:

Patch 1.0000 -> 1.0002 (~14MB)
http://files.gsc-game.com/stk-patches/stk-sfk-r-patch-0-2.exe

Patch 1.0001 -> 1.0002 (~12MB)
http://files.gsc-game.com/stk-patches/stk-sfk-r-patch-1-2.exe

Wersja worldwide powinna pojawić się w przeciągu trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zaskoczony bo znalazlem artefakt zatki jak piiip w dziczu. Niestety screanow nie mam ale moge go opisac. Nazywa sie blona znalazeem go niedaleko miejsca gdzie trzebabylo znalesc dubeltowke u takiego goscia w barze (stoi przy jakis mapach) Wygloda jak blona jest zielony i chyba przezroczysty (prawie) co on daje? a otoz niweluje oparzenia chemiczne +30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełnej listy nie widziałem. Może na forum GSC jest. Na pewno są te poprawki, które były zaplanowane, czy coś dodali jeszcze - nie wiem.

"Stare poprawki":
* Added: Servercommand sv_listmaps to show the maps added in the map-queue.
* Fixed: Error with the player-health in multiplayer-mode.
* Fixed: Standing corpses when connecting to the game.
* Fixed: The drag&drop-function in the inventory-screen.
* Updated: Game version.
* Added: Country detection in the auto-patch-system.
* Fixed: Crash when using the numpad.
* Fixed: Crash when taking a screenshot while saving the game.
* Added: Support for mice with additional buttons.
* Fixed: Crash in the "military warehouse" area.
* Fixed: AI Spawnpoints close to the player.
* Improved: A-Life system. NPCs will respawn and move slower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy poprawa Army Warehouses, było tak zabugowane że to jakieś nie porozumienie było. Również A-Life system jest ulepszony, także może być ciekawie. No nic w takim razie pozostaje czekać i cieszyć się grą. Ja jednak nadal poczekam na 1.003 jak wprowadzi możliwość open-ended.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:25, Sarafan_Knight napisał:

Czyli poprawy działania na kartach ATI dalej nie będzie... Po prostu rewelacja. Chyba się przejadę
do Warszawy osobiście...


A co jest w Warszawie? Bo CDP wpływu na patche nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:27, KannX napisał:

A co jest w Warszawie? Bo CDP wpływu na patche nie ma ;)


Pojadę oddać im tą grę osobiście i żądać zwrotu kasy. Zresztą CDP może mieć pośredni wpływ na patche zgłaszając najpoważniejsze problemy do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ciągłe pytania z mojej strony, ale ta gra mnie doprowadza do szewskiej pasji ;]

Wychodząc z Kordonu (tam, gdzie wejścia do Wysypiska strzeże dwóch żołnierzy) notorycznie ginę z powodu promieniowania. Mam przy sobie 3 butelki wódy, co wystarcza na jakieś 6min biegu xD W sam raz, żeby dobiec do handlarza, który...nie ma do sprzedania leków przeciwpromiennych tylko kolejne 3 butelki. Tak, czy siak - ginę. Może jakoś źle podchodzę, może trzeba się u kogo innego zaopatrywać, albo inaczej dozować leki, nie wiem. Skasowałem save''y, bo to nie miało najmniejszego sensu i zaczynam grę od początku.
Skąd więc wezmę te leki na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem co nieco i znalazłem, że wszyscy piszą to samo.

Niemcy jako spis poprawek wypisują:

- Hinzugefügt: Serverbefehl sv_listmaps um die im queue befindlichen Maps zu sehen.
- Gefixt: Fehler beim Gesundheitszustand des Spielers im Multiplayerspiel.
- Gefixt: Stehende Leichen beim verbinden zum Spiel.
- Gefixt: Die Platzierung von Gegenständen im Inventory-System
- Aktualisiert: Nummerierung der Spielversion
- Hinzugefügt: Ländererkennung im Auto-Patch-System.
- Gefixt: Abstürze bei der Nutzung des Numpads.
- Gefixt: Crash bei der Erstellung des Screenshots beim Spiel speichern.
- Hinzugefügt: Unterstützung von Mäusen mit zusätzlichen Tasten.
- Gefixt: Crash im Bereich "Military Warehouse"
- Gefixt: Spawnpunkte der NPCs im Sichtbereich des Spielers
- Die Geschwindigkeit von des AI-Lebenssimulationssystems wurde vermindert. NPCs respawnen seltener, die Laufgeschwindigkeit der NPCs wird geringer.

A Rosjanie piszą:

Патч вносит нижеследующие изменения:
1. Добавлена консольная команда ''sv_listmaps'' для просмотра списка авто-смены карт.
2. Исправлены ошибки со здоровьем игроков в Сетевой игре.
3. Исправлена ошибка со стоящими трупами при присоединении игрока к серверу.
4. Исправлено поведение предметов в инвентаре (для режимов Все против всех и Команда на команду).
5. Изменена нумерация версий игры.
6. Добавлено распознавание региона для системы авто-патча.
7. Исправлена ошибка с вылетом в некоторых локализациях при использовании цифровой клавиатуры.
8. Исправлена ошибка с вылетом при создании скриншота к сохраненной игре.
9. Добавлена поддержка дополнительных кнопок мыши (теперь им можно привязывать определенные действия в настройках управления).
10. Исправлена ошибка с вылетом на уровне "Военные склады".
11. Исправлена ошибка с рождением нейтральных персонажей возле или в зоне видимости игрока.
12. Уменьшено время реагирования системы симуляции жизни. Теперь система будет рождать новых нейтральных персонажей не так часто как предыдущих версиях. Также понижена скорость передвижения нейтральных персонажей, находящихся на уровнях, где нет игрока.

Razem z tym wyżej (po angielsku) to w każdym pisze 12 poprawek i na 100% są to te same poprawki. Teraz możecie uczyć się angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego na przykładzie patcha 1.0002. :D

Sarafan_Knight -----> Z tego wynika, że nie. Trzeci patch to ma być w większości optymalizacja. Kiedy wyjdzie? Chyba nawet GSC nie wie. Błędy zgłasza się na forum GSC w odpowiednim dziale (forum jest też po angielsku).

Trzy screenshot''y z netu na koniec. :)

20070501233412

20070501233426

20070501233501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:36, Vormulac napisał:

Sarafan_Knight -----> Z tego wynika, że nie. Trzeci patch to ma być w większości
optymalizacja. Kiedy wyjdzie? Chyba nawet GSC nie wie. Błędy zgłasza się na forum GSC w odpowiednim
dziale (forum jest też po angielsku).


Wiesz co mnie dziwi? Że problem z zawieszaniem się gry na Radeonach X1xxx mają praktycznie tylko i wyłącznie Polacy. Przeglądałem forum GSC i nie znalazłem nikogo z podobnym problemem. Wniosek? Jest coś nie tak z polską wersją gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wódkę sobie odpuść bo ciężka i efekt słaby. Kupuj leki. Każdy sprzedaje, będąc w Kordonie możesz nabyć ich ile dusza zapragnie - ograniczenie to jedynie dość wysoka cena. Na wysypisku większość bandytów ma leki więc problem też znika. Poza tym jest tam tylko kilka miejsc gdzie promieniowanie występuje, więc szczerze powiedziawszy nie wiem jak ty tam chodzisz. Jak wejdziesz na Wysypisko to zwiedzaj tylko zachodnią cześć, na wzniesienia ze śmieciami nie ma sensu wchodzić - znajdziesz tam jedynie 2-3 najsłabsze, ew. średniej mocy artefakty. Jak już wejdziesz w strefę skażenia to nie używaj od razu leków tylko dopiero po wyjściu ze strefy, jak życie spadnie to używaj apteczek, dopiero po opuszczeniu użyj antyrad''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować