Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

jesli grasz w wersje bez moda to klikasz na celowniku optycznym i wybierasz opcje - przylacz do broni - mozesz jednak zalozyc takowy celownik wylacznie do niektorych typow broni :/

jesli grasz z modem to mozesz podlaczyc lunete do kazdej pukawki

add on mod do znalezienia na stalker.filefront.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że tam pisze , ale jak napisze że gra jest popieprzona to usuwają mi topik :(
A ja w końcu piszę prawdę , przecież nikt chyba nie powie że gra nie ma błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 14:38, rucznoi napisał:

No to jak ci się nie podoba, to zmień sobie

Szczerze? Daj se spokój bo on co miesiąc to samo bełkocze. Przeglądnij temat to zobaczysz... Niestety, tu jest to dozwolone więc za jakiś czas znowu to samo napisze...

***

A tak poza tym to wyszedł nowy mod - kompilacja kilku większych. Niestety tylko wersja rosyjska, chociaż może znajdzie się jakaś grupa i zrobi tłumaczenie na naszą wersję...
Film:
http://ru.youtube.com/watch?v=vDrPL6s663Q
Mod (~180MB) "Зона поражения 2: Ответный удар":
http://stalker-portal.ru/page.php?id=4212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:03, Virus 500 napisał:

No oczywiście że tam pisze , ale jak napisze że gra jest popieprzona to usuwają mi topik
:(
A ja w końcu piszę prawdę , przecież nikt chyba nie powie że gra nie ma błędów



Tia tylko że jak się pisze takie rzeczy to trzeba to jakoś uzasadnić itp.
Jakoś nikomu chandel w grze nie przeszkadza tylko akurat Tobie, tak samo jak wszytskim dobrze chodzi gra.
Jest pewna zasada jak mi się nie podoba gra to w nią nie gram, proste ?
Aha i wskaż mi proszę, która gra nie zawiera błedów ? Bo bardzo mnie to ciekawi ?
Po co Ci taki zasilacz 650W do Twojego sprzętu 520 by w zupełności starczyło :P
Na koniec przestać już bełkotać od rzeczy bo robi się to załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:03, Virus 500 napisał:

No oczywiście że tam pisze , ale jak napisze że gra jest popieprzona to usuwają mi topik
:(
A ja w końcu piszę prawdę , przecież nikt chyba nie powie że gra nie ma błędów

Może zamiast pisać, że jest "popieprzona" spróbowałbyś jakoś rzeczowo im wyjaśnić o co Ci biega.

"Ale śmieszne jest to że ci debile z GSC podali zalecane wymagania dla gry procesor Core 2 Duo ! HAHAHAHA"
Jeśli w podobnym tonie piszesz na ich forum to też się nie dziwię, że Ci wątki kasują. Też bym kasował, albo może bana czasowego dał, żebyś ochłonął?

A co do gry: ma błędy jak każda. Do tego stosowane mody również nie wpływają pozytywnie na stabilność gry. Wyjścia są dwa: albo się z tym pogodzisz, albo dalej będzie pisał posty bez sensu i będą Ci wątki kasować. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie pisałem tam że gra jest popieprzona , napisałem to stosowniej , wymieniłem błędy , oni coś tam popisali że wyjdzie patch 1.1 i wszyscy będą szczęśliwi itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:18, NuGGet napisał:

A kiedy ma wyjść ten patch 1.1? Wiadomo już coś?

Było info, że prace są zawieszone bo pracują nad Clear Sky. Jest wersja beta tego patcha. Może po premierze CS coś wydadzą. Jednak niektóre mody robią fixy i dodają to co ma być w tym patchu czyli aż tak źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:39, Virus 500 napisał:

No to wypas : D Oni chcą nam zrobić w Patchu Free Play , a w większości dużych modów
już jest xD

A co to jest to Free Play? ;p Taka swobodna gra czy co? ;p

Vormulac >
Widzę że znasz się na rzeczy, poleciłbyś jakieś dobre mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem pięknego posta, pisałem go grubo ponad pół godziny i kiedy go wysłałem, okazało się, że kochane forum jak zwykle nie działa dobrze że jest błąd, i że ku**a straciłem cały post.

Wszytko skrócę.
Nie chce mi się.
Nie wiem czy kupię CS. Nie chcę się rozczarować kolejny raz. Panowie z GSc z niewiadomych mi przyczyn olewają, niechce im się lub robią na złość graczom i tworzą patche, które coś zmieniają, ale oczekiwalibyśmy wiele. Ostatni nic nie dodał do singla, a w grze wciąż jest problem niemożności wieszania granatników do l85 czy g36. Jest to błąd prosty, który powinni szybko naprwaić, a występuje on od początku gry - wtf?
Jedno jest pewne, gdyby twórcy mieli tyle zapału i doświadczenia co modderzy to gra byłaby miodzio.
Do stalkera wracam "fazowo" przeważnie po to, aby zagrać w smaczki takie jak priboy story, oblivion itd. Teraz czaję się na mod z nowymi broniami - głównie czekam na AK105, wszystkie wersje "M16", Kriss super V i glocka.

A co do virusa, to byłem na tym forum prawie rok temu i widzę, że wogóle nic się nie zmieniło.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz rację !! Oni nawet swojej strony nie aktualizują !

Kurde szkoda że gry nie robiła Korporacja VALVE , ci jak by zrobili grę to wypas by był .... Oni od razu aktualizują grę poprzez steam nawet gdy wykryją tylko jeden lub dwa błędy i czekać trzeba z 1 dzień a nie jak oni z pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze lepsze wypuszczanie patchy, niż postawa Cryteku i totalna olewka.

Po to udostępniono SDK by ci co mają czas i chęć, czyli grupy moderskie, robili mody, które nieraz wyglądają jak patche. Poza tym widać, że niektórzy zapomnieli o THQ, czyli wydawcy (świat), to oni robili syf a nie GSC. Tak więc developer poszedł po rozum do głowy i zrezygnował z "usług" tego wydawcy. CS wyda inna grupa i patrząc na jej dotychczasową działalność to nie zawiedli graczy.

Wracając do modów:
1. Ciekawy mod dodający zimowe efekty - "Nature Mod Winter Edition (2.0)":
http://stalker.filefront.com/file/Nature_Mod_Winter_Edition;90519#Download

2. Polska wersja moda dodającego bonus w Jantarze - "Nano-Mod ENG/POL":
http://stalker.filefront.com/file/NanoMod_ENGPOL;91406#Download

Screen y z moda nr 1, więcej pod odpowiednim linkiem.

20080629021629

20080629021643

20080629021655

20080629021706

20080629021739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Śnieg w Stalkerze ;] Właśnie tego mi brakowało ;] Szkoda tylko że na drzewach go nie ma, ale i tak wygląda naturalnie bo w niektórych miejscach jest roztopiony ;p Jutro go wypróbuję bo nowy komp wraca z serwisu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś mod który usuwa to żeby inni nie sapali na to że mamy broń ? Lub coś takiego jak jest w AMK Mod że sapią tylko jak w nich celujemy a nie jak zwykle że trzymamy sobie broń ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować