Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam do mojego gramsrajtu właśnie pojawiła się nowa notka .
Przedstawiłem tam MIAŻDŻąCE filmik Obliviona..
Komentujecie a odwdzięcze się też komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:06, Abi Dalzim napisał:

Były już takie przypadki na forum, więc czemu niby nie miałyby być na gramsajtach?

ja sie z czyms takim nie spotkalem, ale skoro tak mowisz:) tylko nasuwa sie pytanie: po co? bo dla mnie cos takiego byloby zupelnie bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem finezyjną reklamę i dotrzymam słowa, chociaż czy będzie tak finezyjna jak mniała być to nie wiem to już zostawiam wam pod osąd.
Zapraszam na mojego gramsajta(naciśnijcie na ten globus pod moim awkiem), a w nim zajmować się będę tematyką władcy pierścieni( sa już dwie piosenki z filmu razem z tekstem jakby ktoś chciałby pośpiewać).Będą ukazywały się opowiadania, może małe felietony. Zachęcony ciepłym przyjęciem rysunków panny olgi2468(wejdźcie również na jej stroblona bo warto) wystawię swój prywatny dorobek.Dobra muzyka,ksiązki, gry możliwe , że w przyszłości pojawią się jakieś rezenzje.Może jakieś poradniki do gier, któż to wie co przyniesie przyszłość,ale będę się starał by mój gramsajt rozwijał się w dobrym kierunku. Jedyne co można mu zarzucić to ,że litery czasem zlewają się z tłem i trochę trudne to rozczytać.Jest to problem trudny do rozwiązania tym bardziej, że żeby niewiem jaki kolor ustawił i tak się czasem zlewa z tłem xD.Zatem zapraszan na mojego strosajta fanów Władcy Pierścieni i ludzi lubiących czytać dobre opowiadania(ale to w przyszłości).Osoby ,które lubią się pośmiać także znajdą coś dla siebie. A i jeśli chcecie usłyszeć „The best and the graet song in da world ^^,także zachęcam do obejżenia nowych filmików. Już więcej nie piszę tylko zapraszam(pod awkiem globus, pod awkiem! ) i proszę także o komentarze :} Enjoy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dalej problem z założeniem gramsajta.
Przy drugim etapie (akceptacja regulaminu) gdy klikam dalej, to zamiast przejść do trzeciego etapu, wraca do pierwszego. I tak w kółko. Robiłem co kazali w FAQu, wyczyściłem wszystko (chyba dobrze), ale to nic nie daje. I żeby nie było wątpliwości, regulamin zaakceptowałem jak na gramirca wchodziłem i teraz mam napisane , że dziękują za zaakceptowanie regulaminu.
Jeszcze popróbuję przez weekend, jak nic nie wymyślę, i inni też nie pomogą (np WY) to będę musiał skorzystać z formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niewiele osób które reklamują blog dodaje zdjęcia. :P

Chętnie zobaczyłbym co stworzyli co niektórzy tutaj, ale nie będe licznika im nabijał :P A tak obejrze wszystko na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 11:46, metal_man napisał:

Cos strasznie duzo Cie na ostatnich kilku stronach :) hehehe grunt to kampania reklamowa :D


Jak bym był delegatem, brygaddzistą lub moderatorem to bym się nie martwil o reklamę. Ale jestem prawie nikomu nie znanym pezodownikiem więc sam widzisz. Np. ktoś tam ma 1500 wejść JA -60 :)

P.S. Dobrze że nie muszę za reklamę płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedle życzenia, ale wszystkiego nie dasz rady zobaczyć ;)
Ale za to layout mozesz ujżeć w pełnej okazałości. :)
I jak? ;>

20070126124617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę tylko na gramsajty o dobrych , dłużysz niż jedno zdanie reklamach: ;p
szerszeń45---> Fajnie .. nie ... super żeś to zrobił winszuję :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 12:56, exilem napisał:

Ja wchodzę tylko na gramsajty o dobrych , dłużysz niż jedno zdanie reklamach: ;p
szerszeń45---> Fajnie .. nie ... super żeś to zrobił winszuję :}


Kurcze troche trudno cos przeczytaj... Jakbys zmienil tlo byloby ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że idzie xD
Potrzeba tylko programu graficznego i trochę umiejętności ew. znaleśc juz gotowy taki obrazek, hehe ;>
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal_man, cieżko coś przeczytać na moim czy na gramsajcie exilem`a?
Nie skasowałeś jego omentarz do mnie więc mam watpilwość do kogo piszesz ;>
Jeśli u mnie, to co jest nie czytelne, bo mnie się wyadję, że wszystko widać dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:16, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie co oznaczają te liczby w nawiasach przy "moich statystykach"???????

Wyjaśniane to było już ze sto razy, ale powtórzę, raz jeszcze ...
To po prostu miejsce w danej dziedzinie np.
Liczba napisanych postów 123 (#351)
oznacza, że dany gramowicz napisał 123 post i zajmuje 351 miejsce w rankingu.
Tak samo jest z pozostałymi liczbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki ;>
Te miecze mnie zainspirowały po obejzeniu gramsajta Marrbaccy, który miał też takie rękojeści mieczów świetlnych. Postanowiłem, że też jakiś wyszukam i wstawiłem. Wiem, że nie ładnie papugować pomysły, ale mam rękojeść innego miecza swietlnego :P Ogólnie efekt mnie się bardzi spodobał i belek chyba już długo nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować