Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 19:06, Geodale napisał:

Wiesz... zrób coś własnego, a nie tylko motywy z gier, w które pewnie nawet nie grałeś :/

A skąd wiesz, że nie grałem. We wszystkie te gry, które miałem na gramsajcie (oczywiście jeśli wyszły) to akurat grałem. I co Ci się nie podoba w wyglądzie z gier ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 22:32, Vasilli napisał:

Sorki, że tak spytam, ale irytuje mnie to pytanie: Co oznacza # i jakaś liczba obok w statystykach na gramsajcie??


Ta liczba w twoich statystykach (oczywiście ta w nawiasie) po znaku# informuje nas i ciebie o miejscu w danej kategorii:
- moich wejść na gram.pl,
- napisanych postów i komentarzy,
- napisanych recenzji,
- wpisów na blogu,
- liczba odwiedzin mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:41, Mizioltoja napisał:

Witam!!
chciałbym WAS zarosić na mojego Gramsajta!!
Wpis poświęcony grze Medieval II Total War i filmowi Władca Pierścieni!!!

Ja zapraszam cię również na mojego też WP i Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na mojego gramsajta, umieściłem w nim 2 komiksy. Co z tego, że 99% się nie spodoba, ale tak tylko informuję. Oprucz komiksów są też filmy o deskorolce, wypadki i normalne z Bamem Magerą i Rodneyem Mullenem. Zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie sprawy. Pierwsza - oczywiście zapraszam na sajta wszystkich fanów S.T.A.L.K.E.R.a, w archiwum są też ładne obrazki i małe info o Assassin''s Creed.
Druga sprawa - czy GS''y obsługują kanał alfa (czy jak to się zwie, innymi słowy przezroczystość), bo chcę dać coś na kształt ogłoszenia w nagłówku, a nie chcę zasłaniać tła obrazkiem z tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:11, boogie85 napisał:

Mariusz57 (warny na koncie) - post jest okej, ale wystarczy dodać go raz, w innym przypadku

Proszę o cofnięcie degrada, napisałem post reklamujący ten sam bo w nim jest wszystko o moim GS-ie. Niemiałem pomysłu na inną reklamę tak szczegółową jak ta. Ale jeszcze dodałem do tego posta chyba jedno albo 2 zdania, o tym co dodałem lub zmieniłem. Proszę o wyrozumiałość i odpowiedź. Sam jestem junior adminem na jednym z dużych forów i wiem że użytkownicy bardzo wkurzają swoimi postami, ale naprawdę rozważ to, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:11, boogie85 napisał:

Widzę, że nadal nie wzieliście sobie do serca treści przypiętego posta. W takim razie za chwil
kilka przedstawię listę, skoro siła arumentów nie dociera to czas na argument siły...

I tak degrady -1:
Pediator (warny i degrady na koncie)
Maciex94 (warny na koncie)
Mariusz57 (warny na koncie) - post jest okej, ale wystarczy dodać go raz, w innym przypadku
to spam
Grzema (warny i degrady na koncie) - kolejne twoje wykroczenie bedzie skutkowało banem

Ostrzeżenia:
oski007
Rexaw
YOUlia
fifak64
Marcinos07
Vukko Drakkainen
ceSSar
TmJ
Martin93
dominik000
Donki
Warrior Within
tomas92
arti95
bezimienny15
Sido15
marcincinek15


a za co to ostrzezenie???? ja napisalem ze moj sajt jest nowy.......zgodnie z ustaleniami
..."W wątku piszcie, ale wtedy gdy dokonaliście jakiś mocnych zmian (np. tematyki) lub Wasz sajt jest nowy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 14:01, ceSSar napisał:

a za co to ostrzezenie???? ja napisalem ze moj sajt jest nowy.......zgodnie z ustaleniami
..."W wątku piszcie, ale wtedy gdy dokonaliście jakiś mocnych zmian (np. tematyki) lub Wasz
sajt jest nowy..."

Owszem, świetnie, napisałeś że twój sajt jest nowy i ... nic poza tym, a wiec zaspamowałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt , który jest poświęcony mojemu ulubionemu klubowi Chelsea oraz nowinką ze świata gier komputerowych.
Dzisiaj dodałem na swojego GS sporo rzeczy :
1.O meczu Chelsea i Newcastle
2.O Larze Craft
3. O nowym MMORPG na podstawie Władcy pierścieni
4. Zmieniłem wygląd GS z Shewczenki na Terry''ego
Zaprasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój odświeżony sajt - teraz o tematyce Assassin''s Creed. Regularnie będę dodawał tapetki, art-worki, fan-arty itd. Oczywiście to nie wszystko... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany. zmiany, zmiany...że aż miło;*.
Mam zaszczyt zaprezentować wam mojego niesamowitego gramsjata....ale, ale co możecie się po nim spodziewać(?!):
- GIMNAZJALISTO - jedynie u mnie znajdziesz* odpowiedzi na nurtujące cię pytania( mogę zagwarantować, że nie pożałujesz)
- Baner - nie taki zwykły banner:p promujcie go na sowich gramsjatach i przesyłajcie dalej!
- Update starszych wpisów---> warto
a) link, który was przestraszy jeśli będziecie stosować się do mojej małej instrukcji
b) Czekajmy razem na...zostało 15 dni....no co?....sam musisz się przekonać. - wspaniały wygląd/wspaniała muzyka - nic dodaj nic ująć.
...żal nie zajrzeć.
*jeśli moderator będzie miał do tego zastrzeżenia to proszę mnie nie degradować tylko usunąć link;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:32, Gorn7 napisał:

Jak zrobić sąde na GS?
Przy okazji zapraszam na mojego GS.


Po prostu:
Napisz pytanie i poproś żeby głosowali w komentarzach.
Chyba że chodzi ci o coś bardziej profesjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na swojego sajta, znajdziecie w nim najnowższe zdjęcia do dodatku Khazad-Dum do gry bitwnej Władca Pierśćieni. Zaczyna się reaktywacja mojego sajta, ponieważ od półtora miecha nie miałem dostępu do neta.

>>>> http://ja.gram.pl/fish13 <<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować