Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Tja, czyli przynajmniej jest w miarę kulturalny :) Spotkałem się z przypadkiem, gdzie koleś podkradł części gramsajta pewnemu gramowiczowi, a gdy ten mu zwrócił uwagę, złodziejaszek powiedział, że nigdzie nie napisał, że zastrzega sobie ten layout i jeszcze zrugał go na własnym gramsajcie, brr... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:21, Kuboo PL napisał:

Mam pytanie. Jak zrobić, żeby ankieta była zamknięta (tak, aby nikt nie mógł w niej głosować)?


Nie da się tego zrobić. Możesz co najwyżej wywalić ankietę z układu gramsajta, ale to nie to :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:21, Kuboo PL napisał:

(tak, aby nikt nie mógł w niej głosować)?

Po co Ci ankieta w której nikt nie może głosować? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:30, loytartoreto napisał:

Po co Ci ankieta w której nikt nie może głosować? oO

Po prostu chcę ją zakończyć.
A może ona zostanie zamknięta, jak dodam nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:37, Kuboo PL napisał:

A może ona zostanie zamknięta, jak dodam nową?

O widzisz ;). Spróbuj, chyba powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi ci o całkowite wykasowanie listy głosowań ? Tego się nie da, ale jest sposób na podobieństwo tego - wejdź w wygląd i układ, potem układacz strony i us€n ankietę z listy gramsajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:40, Varo napisał:

Czy chodzi ci o całkowite wykasowanie listy głosowań ? Tego się nie da, ale jest sposób
na podobieństwo tego - wejdź w wygląd i układ, potem układacz strony i us€n ankietę
z listy gramsajta


Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale chodzi mi o to, żeby ona była tam cały czas, tylko głosowanie było zamknięte. Tak, aby zostały wyniki, a nikt nie mógł oddać głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:42, Kuboo PL napisał:

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale chodzi mi o to, żeby ona była tam cały czas, tylko głosowanie
było zamknięte. Tak, aby zostały wyniki, a nikt nie mógł oddać głosu.

Nie można tak zrobić. Jak dodasz nową to stara nie będzie wyświetlana, ale jak ktoś w niej nie głosował to i tak będzie mógł to zrobić, poprzez cofnięcie się do niej i już. Trudno, tak było, jest i najprawdopodobniej będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 15:59, DJ Danielus napisał:

Ja bym na Twoim miejscu zrobił screena, obrobił tak by została tylko ankieta i jako obrazek
ją wkleił np. do działu własny tekst.

Pomysł dobry, ale nie wiem czy wprowadzę go w życie. Zostawię ankietę tak jak jest. Jak ktoś zagłosuje to trudno - wtedy uaktualnię wpis. Ale jeszcze raz to przemyślę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien uciążliwy problem. Mój gramsajt (zapewne ze względu na nick, niestety nie można zmienić) czasami działa, a czasami nie (np. przed chwilą działał, ale wczoraj nie). Mam wtedy wiadomość, że taka strona nie istnieje i przekierowanie na główną z gramsajtami. Da się coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem co to za błąd, niestety raczej nie ma sposobu, żeby go naprawić, to samo widziałem u mojego znajomego Gumiś5, ma ten sam problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:23, pro100vnik napisał:

Hej, mógłby mi ktoś powiedzieć jakie wymiary musza miec poszczególne części budowy gramsajta?
Z góry dziękuje

Przypięty post się kłania... Co prawda jest tam kilka małych błędów, ale z grubsza wszystko masz podane jak na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:23, pro100vnik napisał:

Hej, mógłby mi ktoś powiedzieć jakie wymiary musza miec poszczególne części budowy gramsajta?
Z góry dziękuje


masz odpowiedź w poście na samej górze >>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm , ja z takim pytankiem a mianowicie co może być przyczyną tego że gramsajt nie przewija się płynnie tzn obraz jest jakby w paskach kiedy zjeżdżam scrollem na dół ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak przyczyna rozmiaru twojego layouta. Widać jest on solidny, ale niestety ma też solidny rozmiar. Mi osobiście to szczególnie nie przeszkadza. Naprawić to można tylko poprzez usunięcie layouta. Przynajmniej ja tak sądzę, że to przez to tak się dzieje.
Edit - Hmm...Teraz spojrzałem i chyba zajarzyłem, że masz czegoś za mało, co właśnie tak odtwarza ci tego layouta, bo u mnie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować