Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Kiedyś dodałem muzykę w nowym oknie. Teraz dodałem nowe piosenki, a stare niedośc że nie zniknęły, to jeszcze roztaczają wokół siebie białe tło zasłaniające fragmenty layoutu. jak osunąć stare piosneki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy edytowaniu tego wpisu (?) kliknij PPM -> zaznacz wszystko -> nacisnij Backspace. Usunie to wszystko, łącznie z muzyką, tekstem więc skopuj tekst. Ja tym sposobem usuwałem muzykę z Imeem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:17, RRohen napisał:

Przy edytowaniu tego wpisu (?) kliknij PPM -> zaznacz wszystko -> nacisnij Backspace. Usunie to wszystko, łącznie z muzyką, tekstem więc skopuj tekst. Ja tym sposobem usuwałem muzykę z Imeem

Ale przeciez kod html z muzyka wplata sie w tekst - jak ma go zatem skopiowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GSem. Otóż dodałem na stronę nowy element "Własny tekst". Po wyedytowaniu go i próbie zapisu okno robi się białe z napisem na środku: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Jest tak już od kilku dni.
Jednym słowem edycja jego jest niemożliwa. Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:36, GeoT napisał:

Mam problem z GSem. Otóż dodałem na stronę nowy element "Własny tekst". Po wyedytowaniu
go i próbie zapisu okno robi się białe z napisem na środku: "Przepraszamy, ale podczas
wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Jest
tak już od kilku dni.
Jednym słowem edycja jego jest niemożliwa. Miał ktoś taki problem?



ja bym radził skorzystać z innej przeglądarki. mi to zwykle wyskakiwało przy dodawaniu obrazków, i następnego dnia wszystko działało.
radzę skożystać z Opery 9,2 bo na tej najnowszej nie da się edytować, IE 7 ale tylko jeżeli nie potrzebujesz dodawać linków (bo się walą, wszystkie wskakują z początkiem ja.gram.pl/ więc jak chce się dać coś z forum to nie działa) albo mozilli 2,, bo ta nowa ma rozwalony suwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:59, Zakrzysiunio napisał:

ja bym radził skorzystać z innej przeglądarki. mi to zwykle wyskakiwało przy dodawaniu
obrazków, i następnego dnia wszystko działało.


Problem, o którym pisałem objawia się na IE 6.0.28 i na FF 2.0.0.14 czyli najpopularniejszych i chyba najmniej konfliktogennych przeglądarkach. Nie sprawdzałem tego jeszcze na IE7 i FF3 ale wątpię by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:35, GeoT napisał:

Nie sprawdzałem tego jeszcze na IE7
i FF3 ale wątpię by było inaczej.


no to od razu Ci powiem, że na ff3 jest tak samo. i na ff2.0.0.14 też tak miałem. na 2.0.0.13 tego problemu jednak nie było.
i jeśli nie chcesz radzić sobie przy pomocy innej przeglądarki, po prostu skopiuj wszystko co masz we WłasnymTekscie, wywal ten moduł, wklej inny WłasnyTekst i wklej to niego to, co chcesz tam umieścić. u mnie tak dało radę ''wyedytować'' to, co chciałem. wiem, że pokrętne ale działa i pod ff2.0.0.14 i pod ff3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest możliwe sortowanie gier, w które się ostatnio gra według platform? To by znacznie ułatwiło sprawdzenie w co gra dany gramowicz na jakiej platformie. Sam gram na pc i psp i dość dziwnie to wygląda przemieszane razem tylko alfabetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, to co teraz mi się stało na Gramsajcie jest jakieś dziwne :/

Otóż chodzi mi, jak widać na zdjęciu o top - nie wiem czemu, ale pojawiają się tam jakieś grafiki. Przyciski też się nie ładują przez co górna część strony mi się sypie. Wy też tak macie? Wydaje mi się, że to tymczasowa awaria, ale jednak pozostaje niedosyt ;)

20080626145018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale muszę powiedzieć, że nie jest to wina Gramu.
Problem tkwi w Firefoxie - nawet po zrestartowaniu programu ciągle to mam. Na tych zdjęciach są komórki, a kilkanaście minut temu przeglądałem na Allegro oferty tegoż sprzętu. No cóż, mam nadzieje że to minie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 15:10, Fumiko napisał:

Próbowałeś wyczyścić tymczasowe pliki internetowe?


Najpierw usunąłem ciasteczka, potem zrestartowałem kilka razy Firefoxa i nie pomogło.

A o tempach na śmierć zapomniałem ;)
Dzięki za radę, od razu pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 15:17, master matrox napisał:

A o tempach na śmierć zapomniałem ;)
Dzięki za radę, od razu pomogło!


Nie ma sprawy. Tak właśnie myślałam, że coś się pokopało w zawartości offline jak tylko screen zobaczyłam.

Edit: literówki. Ech, irlandzki FF :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodawaniem wpisów. W oknie w którym dodaję treść wpisu pooddzielałem tekst żeby był lepiej czytelny, a mimo to wszystko się łączy... Zresztą można to zobaczyć na moim ostatnim wpisie. Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:18, Ćpunek01 napisał:

Mam problem z dodawaniem wpisów. W oknie w którym dodaję treść wpisu pooddzielałem tekst
żeby był lepiej czytelny, a mimo to wszystko się łączy... Zresztą można to zobaczyć na
moim ostatnim wpisie. Może mi ktoś pomóc?


Mój pomysł - tagi HTML. <BR> Łamie linijkę, jak wpiszesz to 2 albo 3 razy powinien być odstęp.

Daj mi chwilę, sprawdzę czy działa.

Edit: działa. Wstaw 2 albo 3 razy w miejscach, gdzie chcesz mieć przerwy między akapitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować