Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 00:32, Choinix napisał:

> Oj, słabo gwiazdkowałeś:/ Poza tym proponuję zastanowić się nad słownictwem jakie dobierasz,

> bo jest bardzo chamskie.
>

Coś chyba tylko na "cenzurę-nie cenzurę" zwróciłeś uwagę, a o treści mojego posta wspomnieć
zapomniałeś.
Btw. Ty czytałeś kiedyś swój podpis? :> Ja miałem przyjemność właśnie przed chwilą...
Tak w ogóle, to sprawa dotyczy czego innego, bynajmniej nie mojego słownictwa, które - owszem
- jest chamskie, ale takie ma być. Przecież nie będę mówił, jakie to łańcuszki mogły by być
dobre, przyjemne, ale jednak są niepotrzebne, nie uważasz? ;>



aha czyli wedlug w ciebie w telewizji, w jakims probramie powinno sie mowic np.

"kur** jaka polska to poj**** kraj. je*** tego leppera i tego jeb***** kaczynskiego" ??? tylko tak mozna okreslic sytuacje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:35, hito_kun napisał:

Ja go nie czytałem. Ja go pisałem. Tekst jednej z piosenek Tenacious D, w porównaniu z hh łagodny.
Jak cię tak bardzo ten GS oburza, to zwróć się do moderatorów, a nie bluzgaj na forum:/


"Ja go nie czytałem. Ja go pisałem." - WTF? Dobra, nie zrozumieliśmy się. Akurat, że to był tekst z piosenki to wiedziałem. Z Tenacious D również miałem przyjemność się styknąć.
Człowieku, czy Ty w ogóle nie widzisz powagi sytuacji? Że tu już zaczyna się mała rzeźnia robić?
Wiesz w ogóle co to są łańcuszki, akcje anty-łańcuszkowe i w ogóle? Trzeba tę sprawę nagłaśniać, a nie potajemnie usuwać, jak za jakiejś komuny! Zresztą to jest temat dotyczący Gramsajtów, więc czemu nie mogłem tutaj właśnie o gramsajtach napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisać-tak. Bluzgać-nie(patrz regulamin). Nie pytam więc, o co ci chodziło z moim podpisem. Jak jesteś nim urażony to to zgłoś. Moderator powie, żebym zmienił, to tak zrobię. Kończmy tą jałową dyskusję, bo widać, że i tak nic z tego nie wyniknie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:08, hito_kun napisał:

Oj, słabo gwiazdkowałeś:/ Poza tym proponuję zastanowić się nad słownictwem jakie dobierasz,
bo jest bardzo chamskie.


Mam zupełnie inne uczucia co do postu Choinix''a - stylizacja języka i użyte słowa, jak najbardziej pasują do powagi sytuacji owych łańcuszków na gram.pl. :) Jak dla mnie dobrze zaserwowane słowo w czysto spamerskim temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJEGO GRAMSAJTA, GDZIE MOŻECIE ZNALEŹĆ DUŻO WPISÓW DOTYCZĄCYCH GIER!
ENJOY!;PP


I BARDZO PROSZĘ O KOMENTOWANIE MOJEGO NAJNOWSZEGO WPISU DOT. WYBORU TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Zapraszam na mój gramsajt, wczoraj poszły 3 wpisy m.in. na temat GTA IV i Crysisa. Postaram się również dawać recenzje najnowszych gier - w następnym tygodniu będzie to na pewno Test Drive Unlimited i Battlefield 2142 + coś jeszcze.

Jeszcze raz zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:33, Pediator napisał:

> Ej jak wrzucić muzę na GS''a? Założyłem i wrzuciłem już muzykę na http://www.imeem.com/
no
> ale jak ją mogę wrzucić na GS''a?
wklej sobie kod jako wpis kod jest podany obok pieśni którą dodałeś . jeżeli to jakaś piosenka
to masz problem bo można ściągać muzykę ale nie można jej rozpowszechniać w necie...


Dzięki - nie zauważyłem tego ;]
Próbowałem zdziałać co nie co z adresem url ale dałem sobie spokój i zapytałem tutaj.... ;]

Żeby nie offtopować Zapraszam wszystkich serdecznie na mojego GS''a, w którym zacząłem zamieszczać muzykę z Gothic''a. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:22, Boskii napisał:

Żeby nie offtopować

Nie nazwał bym tego offtopem:p ten temat nie jest przeznaczony jedynie na reklamy...
Korzystając okazji chciałbym zaprezentować wam mini słowniczek gracza;*...dobrą muzykę, która od razu wpadnie wam w ucho oraz mojego nowego avatara [ na gs widać go dokładniej...ciekawe czy zauważycie...;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:20, Jermo napisał:

Zapraszam na swojego gramsajta, bo uważam, że czas spędzony nad nim wart był poświęcenia

Naprawdę Gramsajt Jerma jest spoko. Fajnie się czyta teksty tylko szkoda że pisze tak rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:09, IMPERATOR1990 napisał:

co robię żle ?

bo nie masz wklejać adresu strony tylko ten link na dole co jest w okienku ten po lewej: możesz go sobie już stąd przekleić :P


<object width="300" height="80"><param name="movie" value=" http://media.imeem.com/m/_34fReqKQO/aus=false/"></param><param name="wmmode" value="transparent"></param><embed src=" http://media.imeem.com/m/_34fReqKQO/aus=false/" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="80" wmode="transparent"></embed></object>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że nie jestem sklepem monopolowym i przyjmę każdego - proszę udowadniać swoją chęć dodania mnie do znajomych gdyby nie to, że kasuję od razu niektóre osoby - w tym nie godne 5 minut na tej liście - miałbym co dzień po 15 osób - a tu jak nie wejdę to kolejne - a i nowe tematy - u mnie:
- zapowiedź Hostel 2 - dobry motyw czy banalne i brzydkie wykonanie
- tapety na mój temat - profesjonalne wykonanie :D
- oraz nowy doskonały z każdej strony wygląd sajta - udział w konkursie na najlepszego może i medal będzie - sądząc po komentarzach pod tym wydarzeniem =P
- zapraszam do komentowania - Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak robić mózyke?jak link tej strony z muzuką http://d4viid.imeem.com/music/gMjsIm2c/we_are_the_champions/ zrobiłem tak jak filmiki to mi się takie okienko pokazało na której jest strona z muzyką.jak napisałem to co jest w tabelce po lewej(screen na dole) to mi się pokazał znowu to okienko tylko że w nim była strona że gramsajt o takim adresie nie istnieje i zaraz nastąpi przekierowanie.co robić?

20070331115720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 00:04, Choinix napisał:

Jeżeli przez przypadek gdzieś jest zbyt wiele nieocenzurowania,

Równie dobrze mogłeś wogóle niecenzurować, efekt byłby taki sam...

Dnia 31.03.2007 o 00:04, Choinix napisał:

to proszę lekko na to przymknąć oko

Przykro mi, ale ja nie mogę na to przymknąć oka.

Nie wiem po co kopiowałeś treść wpisu na forum, nie dość, że było tam pełno wulgaryzmów to jeszcze we wpisie wyśmiewałeś się z innych forumowiczów.

Przypomne kawałek regulaminu:
2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
*wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób
http://www.gram.pl/regulamin.asp
W sumie sobie uzbierałeś na degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować