Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Imeema wykupił bodaj myspace.com i całą witrynę szlag trafił. I to już jakiś czas temu. Takiego playera raczej ciężko będzie stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:54, Niewiernus napisał:

> Witam. Szukam odtwarzacza mp3 żeby dodać do gramsajta wie ktoś czy można tak zrobić?

> Chciał bym mieć na gramsajcie odtwarzacz mp3 jak na niekturych stronach i dodawać
mp3.
> Proszę o pomoc
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942 - czy oczekujesz czegoś innego?


ta strona podana tam nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Do dwóch panów
Eghmm... dawno z niego korzystałem, więc nie wiedziałem. Za wprowadzenie w błąd - przepraszam.

Przeglądając po znajomych to Gumisiek ma coś ciekawego, ale jak widzę to bierze on rzeczy z YT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hard refresh to raczej Ctrl + F5 ;]

@Sareth14 - może spróbuj po dodaniu tła zapisać zmiany i wtedy wejść na "główną" GS-a? Zawsze możesz wczytać poprzednie tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 21:00, Gumisiek2 napisał:

Hard refresh to raczej Ctrl + F5 ;]

@Sareth14 - może spróbuj po dodaniu tła zapisać zmiany i wtedy wejść na "główną"
GS-a? Zawsze możesz wczytać poprzednie tło.

Wciąż nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się chce to pisz do ekipy ale szybciej będzie jak pogodzisz się z tym że gsy są po prostu niedorobione i lubią strzelać techniczne fochy na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość niecodzienny problem otóż kiedy próbuję wgrać obrazek żeby wrzucić go na sajta, tracę połączenie z gram.pl i nie moge sie za cholerę podłączyć aż do zresetowania komputera, WTF? w przypadkach innych serwisów jakikolwiek upload nie sprawiał mi takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi wymiarami? Ustawiam sobie wymiary obrazka który ma być tłem - 1028x1024 następnie dodaję go w Tło pod stroną i klikam "wyśrodkuj obrazek" no i obrazek owszem jest ale mniejszy, tzn jest tylko na środku a boczne paski czyli w zasadzie tam gdzie powinno być tło jest biało, tło jest jedynie na środku . Jakie dać wymiary aby obrazek był na całej stronie? Czy muszę podzielić go i boczne części dać do tła pod stroną a środek obrazka do głównej części strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:55, crash807 napisał:

Jak to jest z tymi wymiarami? Ustawiam sobie wymiary obrazka który ma być tłem - 1028x1024


A nie powinno być 1280x1024? No chyba, że tylko przekręciłeś kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 19:09, sirufok napisał:

A nie powinno być 1280x1024? No chyba, że tylko przekręciłeś kolejność.


Sugerowałem się danymi podanymi w UPDATE 6 ale może tam jest błąd. Jak daję wymiary 1280x1024 to wyskakuje, że plik jest za duży. O rany... to jak to z tym w końcu jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:31, crash807 napisał:

Dziwne, wyskoczyło, że za duży rozmiar. Przed chwilą z ciekawości wszedłem na podgląd
strony i... jest.


No widzisz, ja nawet nie czytałem tych rozmiarówek tylko wrzuciłem obrazek w rozdzielczości monitora i było ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:22, crash807 napisał:

Sugerowałem się danymi podanymi w UPDATE 6 ale może tam jest błąd. Jak daję wymiary 1280x1024
to wyskakuje, że plik jest za duży. O rany... to jak to z tym w końcu jest?!

Tak, że rozmiar pliku a rozdzielczość to dwie równe sprawy. Możesz dać sporego .png i ci nie wejdzie, a dasz gigantyczny .jpg o rozsądnej kompresji i będzie OK. Limit to zdaje się 2MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie/problem. Sam nie wiem które.
Otóż dodałem ankietę. Chciałem, żeby wyszła czytelniejsza toteż napisałem coś takiego;
xxxxx.
yyyyyyyyyyyyyyyyyy.
zzzzzzzzz.

Po dodaniu ankiety otrzymałem coś takiego;
xxxxx. yyyyyyyyyyyyyyyyyy. zzzzzzzzz.

Jest to problem z ankietami? Czy tak są po prostu zrobione? Jeżeli to drugie, to czy jest jakiś wątek z sugestiami dotyczącymi modyfikacji GSów? Bo z chęcią bym tam zaraz z tym poleciał, tylko, że nie mogę niczego takiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z publikowaniem wpisów? Siedziałem nad moim wpisem dobre 10 minut, w końcu napisałem, kliknąłem publikuj, wszystko ładnie i co? Patrze, nie ma. Istnieje jakaś możliwość przywrócenia tego wpisu? Bo nie chce mi się pisać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować