Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Ruscy (Kliczkowie, Wałujew) pokażą Adamkowi miejsce w szeregu. A jestem przekonany że i z leciwym Holyfieldem dostałby niezły wpi%%#$l. Cóż, Gołota słabo przygotowany, wolny, bez przyspieszenia. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - to nawet nie była walka. To była niemalże rzeź Adamka na niewinnym Gołocie. Trochę mnie rozśmieszyło to jak Adamek podlatywał do każdego z narożników aby pozdrowić publiczność po walce i w ostatnim narożniku Mariola Gołota go pacnęła i coś do niego krzykła, taki mały niuans a trochę ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czekania na najważniejszą walkę, a tu już w pierwszej rundzie wiadomo było kto wygra. Trochę żal mi się zrobiło Gołoty, nie mniej jednak dostanie tyle kasy za udział, że można tylko pomarzyć. Liczyłem na Adamka widać, że chłop z charakterem, silny, szybki, ambitny. Wielkie brawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:45, milusass napisał:

Ruscy (Kliczkowie, Wałujew) pokażą Adamkowi miejsce w szeregu. A jestem przekonany że
i z leciwym Holyfieldem dostałby niezły wpi%%#$l. Cóż, Gołota słabo przygotowany, wolny,
bez przyspieszenia. Szkoda.


to się nazywa prawdziwy kibic... Adamek jest wspaniałym bokserem, ofc nie mówię tu o tej walce tylko o wszystkich walkach z jego kariery. Jeżeli będzie potrafił się przygotować do walki z którymś z braci Kliczko tak perfekcyjnie jak Holyfield do walki z Wałujewem to napewno będzie można obejrzeć super boks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:47, Wintesun napisał:

Mariola Gołota go pacnęła i coś
do niego krzykła, taki mały niuans a trochę ciekawy.


Też na to zwróciłem uwagę i chciałem o tym napisać. IMO Adamek nieco przesadził z tym okazywaniem radości, a w jego zachowaniu jakoś nie widziałem szacunku do Gołoty o którym tyle mówiono. Nieco arogancko potraktował Andrzeja przepychając go z własnego narożnika, aby stanąć na linach. Jakby nie patrzeć - popisał się swoimi zdolnościami, a jego wygrana jest faktem. Mimo to w dalszym ciągu większym szacunkiem darzę Gołotę i ta walka niczego nie zmieni. Wydaje mi się bardziej ludzki - tak jak każdy z nas ma swoje lepsze i gorsze chwile. Najbardziej podobał mi się moment po pierwszym upadku Andrzeja i jego uśmiech w stylu "wiem, że Tomek mnie dzisiaj rozpracuje, ale będę godnie walczył do końca". I to mi starczy.

Oczywiście będę wspierał Adamka w kolejnych walkach, ale jednak miałem małą nadzieję na wygraną Gołoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się też jak walka byłaby ustawiona. Gołota jakby chciał dałby siebie wszystko a on stał tylko w miejscu i dał się prać jak psa.
No cóż w końcu Polsat dał Gołocie większy procent za walkę niż Adamkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:58, Gordon92 napisał:

Nie zdziwiłbym się też jak walka byłaby ustawiona. Gołota jakby chciał dałby siebie
wszystko a on stał tylko w miejscu i dał się prać jak psa.
No cóż w końcu Polsat dał Gołocie większy procent za walkę niż Adamkowi.

A niby po co miała by być ustawiona? Taa dałby więcej... chłop ma ponad 40 lat. I tak szacunek dla niego, że potrafił tyle ciosów wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 23:57, Nightdew napisał:

> Ruscy (Kliczkowie, Wałujew) pokażą Adamkowi miejsce w szeregu. A jestem przekonany
że
> i z leciwym Holyfieldem dostałby niezły wpi%%#$l. Cóż, Gołota słabo przygotowany,
wolny,
> bez przyspieszenia. Szkoda.

to się nazywa prawdziwy kibic... Adamek jest wspaniałym bokserem, ofc nie mówię tu o
tej walce tylko o wszystkich walkach z jego kariery. Jeżeli będzie potrafił się przygotować
do walki z którymś z braci Kliczko tak perfekcyjnie jak Holyfield do walki z Wałujewem
to napewno będzie można obejrzeć super boks.


Kibicuje tym którzy na to zasługują. A jako że Adamek ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i żaden doping mu niepotrzebny (adamek namber łan) to ja go olewam ciepłym moczem i liczę że po solidnym łomocie od ruskich wróci na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż..można się było spodziewać, że tak to będzie wyglądać. Szybkie ataki Adamka i Gołota zaskoczony i broniący się. Miałem nadzieję, że Gołota jednak pokaże jeszcze na co go stać ale wiek robi swoje..nie ta siła i szybkość. Jednak szacunek Gołocie się należy! I uważam, że gdyby Gołota był w wieku Adamka to wygrałby bez problemu. Andrzej miał wszystko żeby być najlepszy...oprócz psychiki..tak przegrał walki o tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gołota jak wcześnej wspominałem był dobry kilka lat wstecz, teraz, nie wiem po co chłop walczy ... żeby dalej się kompromitować ? ze swoim wiekiem raczej nic już nic nie osiągnie, niech lepiej zakończy kariere. Adamek pokazał klasę, mimio iż był kilkanaście KG mniejszt niż Gołota.. Sami widzicie, nie siła, lecz szybkość i inne czynniki też są ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce Gołota, rozum Adamek. Wynik był z góry wiadomy. Bardziej ciekawiło mnie to czy Gołota nawiąże jakąkolwiek walkę. Nie nawiązał... Szkoda.

PS Nigdy więcej takich przebojów organizowanych przez Polsat! Nie poważna to jest stacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było przesądzone już dawno widać że gołota w ogóle nie miał formy, powolny był i nieraz nie trzymał gardy, a Adamek to w tedy wykorzystywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 07:38, Budep napisał:

Za stary i za słaby. Coś czułem, że się tak skończy. Brak szybkości i zero obrony i padł
;P


Przecież było to do przewidzenia, że Adamek sobie poradzi z Gołotą bez żadnych problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapowiadał, ze tak świetnie się przygotował. Miałem wrażenie, że Gołota tylko na kase liczył. Bo ani nie robił wielu uników, ani nie boksował jakos z przekonaniem. Widać było, że jest bez szans już po pierwszych 30 sekundach. Adamek go okładał jak jakiegoś gnojka z pierwszej klasy.

Hehe ale wejscie Adamka robiło wrażenie. Świetny utwór wybrał. Aż sie łezka w oku zakręciła pewnie co niektórym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować