Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 13:47, Ali G napisał:

No dobra to ja chce oficjalne stanowisko co do tych szpul ;]

Po co patrzeć na szpule, skoro wyżej jest tyle innych fajnych fantów? :P
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:04, Magwisienka napisał:

> No dobra to ja chce oficjalne stanowisko co do tych szpul ;]
Po co patrzeć na szpule, skoro wyżej jest tyle innych fajnych fantów? :P
;)


podraznic zawsze sie mozna ;]

z tych gornych interesuja mnie tylko te skrzynki po amunicji (grubsze) niz dawana w ES Company of Heroes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:07, Ali G napisał:

z tych gornych interesuja mnie tylko te skrzynki po amunicji (grubsze) niz dawana w ES Company
of Heroes ;]


Byc moze ze to takie skrzynki, ktore dostalo CDP do wyboru od poligonu: "chcecie te czy te" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:07, Ali G napisał:

podraznic zawsze sie mozna ;]


A tak przy okazji...
Na śrdokowej półce, leżą jeszcze chyba cztery segregatory, tak na oko mieszczące po 400 płyt każdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 13:59, milten6 napisał:

Ciekawe dlaczego :P?

Mają pewnie takich ładnych cenzorów z tymi takimi kosami ostrzonymi na jedwab i promienie słońca, przyodziane we wszystkie mgły świata i takichtam, jeżdżących na kościanych koniach - Pimpusiach, GADAJĄCYCH DUŻYMI LITERAMI, i kumotrzące się ze śmiercią Szczurów. Kojarzysz? To oni pewnie to biorą... i tną, cenzurują. Proste :)

Ali G - gry konkurencji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza Pomoc Techniczna ma taką kolekcję naszych gier, że ho ho. Raj dla gracza. Co tam Raj, ... ale trudno to określić inaczej :-)
Wszystkie tytuły, wszystkie edycje. Ciężko by to było trzymać w pudełkach, więc są Ogromne Segregatory Na Płytki.
Mówię wam: robi wrażenie taka kolekcja. Ale to konieczne, żeby móc sprawdzić każdy zgłaszany problem.
Więc bez emocji ;-)

[wypowiedziała się Akne, jako częsty gość u Panów z Pomocy Technicznej :-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, dlaczego niektóre osoby tak długo czekają na odpowiedź od Pomocy Technicznej- akne nie dopuszcza ich do komputera, ponieważ przechodzi kolejną grę z tej półki! :P Wydało się. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:26, mefiperes napisał:

Teraz już wiem, dlaczego niektóre osoby tak długo czekają na odpowiedź od Pomocy Technicznej-
akne nie dopuszcza ich do komputera, ponieważ przechodzi kolejną grę z tej półki! :P Wydało
się. ;-)

Nie, nie, pewnie dostają zapytanie, po czym rozpoczyna się dwutygodniowe gorączkowe przeszukiwanie wszystkich segregatorów, żeby znaleźć tę jedną jedyną płytkę z grą z odpowiedniej edycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:15, akne napisał:

Nasza Pomoc Techniczna ma taką kolekcję naszych gier, że ho ho. (...)


Właśnie widać:) Przydałyby Wam się segregatory z katalogami do segregatorów z grami. Bo za szukanie w tym gąszczu to mogą wyjść spore wydatki za nadgodziny pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:15, akne napisał:

Ale to konieczne, żeby móc sprawdzić każdy zgłaszany problem.


Rozumiem, że wynajmujecie również hangar na Okęciu, by pomieścić hardware dla pomocy technicznej, tak żeby w razie potrzeby można było sprawdzić każdą konfigurację sprzętową?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 23:30, Marrbacca napisał:

Nie, nie, pewnie dostają zapytanie, po czym rozpoczyna się dwutygodniowe gorączkowe przeszukiwanie
wszystkich segregatorów, żeby znaleźć tę jedną jedyną płytkę z grą z odpowiedniej edycji :P


Też istnieje taka możliwość. ;-) A gdy znajdą, do tego czasu gracz z problemem sam załatwi swój problem. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W segregatorach gry są poukładane alfabetycznie i nawet blondynka szybko znajduje to co trzeba :-), a zawraca głowę Pomocy Technicznej, bo np. przed każdą reedycją sprawdzamy, czy wymagania sprzętowe podane na poprzednim wydaniu są OK, jakie patche trzeba dorzucić, ... i takie tam nudne technikalia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:43, akne napisał:

W segregatorach gry są poukładane alfabetycznie i nawet blondynka szybko znajduje to co trzeba
:-), a zawraca głowę Pomocy Technicznej, bo np. przed każdą reedycją sprawdzamy, czy wymagania
sprzętowe podane na poprzednim wydaniu są OK, jakie patche trzeba dorzucić, ... i takie tam
nudne technikalia ;-)


a Komputery też są posegregowane :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 21:43, akne napisał:

W segregatorach gry są poukładane alfabetycznie i nawet blondynka szybko znajduje to co trzeba
:-),


Dokładne przeciwieństwo mojego pokoju, w którym chyba tylko ja potrafię przejść od drzwi do okna :-].

Dnia 19.09.2007 o 21:43, akne napisał:

a zawraca głowę Pomocy Technicznej, bo np. przed każdą reedycją sprawdzamy, czy wymagania
sprzętowe podane na poprzednim wydaniu są OK, jakie patche trzeba dorzucić, ... i takie tam
nudne technikalia ;-)


Fascynujące to na pewno nie jest, ale jednak ciekawie by wyglądały wymagania sprzętowe, powiedzmy HOMM III jak Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, takie poranne ^^
Na którą godzię chodziaż do pracy pracownicy tej sekty tzw. CDP? ;)
Jakeiś takie wcześneijsze, czy późniejsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 08:07, wip_01 napisał:

A ja mam pytanko, takie poranne ^^
Na którą godzinę chociaż do pracy pracownicy tej sekty tzw. CDP? ;)
Jakieś takie wcześniejsze, czy późniejsze ^^

Odpowiem jak prawnik na większość pytań ;)

To zależy. Jak w wielu firmach i nie tylko w tej branży - ważniejsza jest realizacja zadań niż wysiadywanie OD DO. Dlatego niektórzy chodzą wcześniej, niektórzy później, niektórzy siedzą do późna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 09:55, Aken H Bosch napisał:

To zależy. Jak w wielu firmach i nie tylko w tej branży - ważniejsza jest realizacja zadań
niż wysiadywanie OD DO. Dlatego niektórzy chodzą wcześniej, niektórzy później, niektórzy siedzą
do późna...


A tam w okreśie przedświątecznym standardowo od 9 do ... a to różnie, kończy sie to tym ze w piątek, zaczynamy obmyślać kolekcjonerki do gier flashowych, lub konkursy z nagrodami od najdziwniejszych firm niepowiązanych z Grami, Czy preordery w pakiecie z sokowirówką :P

Na szczęście w Poniedziałek wracamy do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 12:47, Anim napisał:

Czy preordery w pakiecie z sokowirówką :P

Biorę w ciemno :D:D. Przyda się porządna sokowirówka i mama w końcu przestanie narzekać, że te gry to do niczego się nie przydają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 12:58, Marrbacca napisał:

> Czy preordery w pakiecie z sokowirówką :P
Biorę w ciemno :D:D. Przyda się porządna sokowirówka i mama w końcu przestanie narzekać, że
te gry to do niczego się nie przydają :P

Miała być kolekcjonerka Painkillera z Ibupromem
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować