Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 20:16, Marcin08 napisał:

pytanie mam, pytałem w stosownym temacie, ale tam chyba nikt nie zagląda, a że pokrewne
to spytam tu ;)
w którym sklepie najlepiej zamówić Dragon Age, tak, żeby przyszedł mi przed 11 listopada
(problem leży w tym, że 7 i 8 to weekend, w związku z czym żaden kurier nie jeździ...
tak więc, gdzie najszybciej wysyłają?


Najlepiej przejdź się do Empiku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 20:16, Marcin08 napisał:

pytanie mam, pytałem w stosownym temacie, ale tam chyba nikt nie zagląda, a że pokrewne
to spytam tu ;)
w którym sklepie najlepiej zamówić Dragon Age, tak, żeby przyszedł mi przed 11 listopada
(problem leży w tym, że 7 i 8 to weekend, w związku z czym żaden kurier nie jeździ...
tak więc, gdzie najszybciej wysyłają?

Spróbuj w Ultimie...Albo jak Ci podpowiedział Oloninho przejdź się do sklepu 6-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w DA Journeys zakończyłem questa w którym zabiłem trzy ogry przy tych maszynach. Pojawił się napis że skończyłem pierwszy rozdział, a drugi będzie niedługo. Zostało mi 3 acziki do zgarnięcia, 1 quest i te dodatkowe przedmioty do normalnej wersji. Zatem czy aby zdobyć te trzy przedmioty muszę czekać do Chapter 2? W sumie to już pas zdobyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:15, mikolajmix napisał:

wszystko da się zdobyć w pierwszym rodziale


Aha, dzięki.

Zatem co trzeba zrobić aby dostać amulet i hełm? Z tego co widziałem to mam 2/5 do hełmu zrobionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby zdobyć hełm musisz mieć zrobione wszystkie acziki. Co do amuletu to teraz czytam że chyba musisz skończyć gre na hardzie, za moich czasów trzeba było wypełnić tylko 3 ankiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:21, Shade001 napisał:

Najciemniej pod latarnią ^^
http://www.gram.pl/sk8_9grrJO1_Dragon_Age_Poczatek.html
"Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 4.11.2009" jeżeli kurier by się pospieszył
(jak to się zwykle dzieje, przynajmniej w moim przypadku ^^) to grę miałbyś już w czwartek.
No chyba, że to jakiś fake :P.

heh na to uwagi już nie zwróciłem ;) i to chyba najlepsza opcja będzie
co do empiku to niestety u nas z nowościami cięzkawo czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 09:03, Halvir napisał:

Napaliłem się na tą grę jak Arab na kurs pilotażu. Jak okaże się gniotem, to wyśle do
BioWare smoka-niespodzianke :P

gniotem na bank nie będzie, była recenzja w CDA, gdzie w sumie wyszło, że gra świetna, więc teraz to tylko może być lepiej a nie gorzej ;)

ale dodam, że nie wiem czemu ale się również napaliłem na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn :/ jeszcze prawie 5 dni... no nie wytrzymam, na stronie Bioware pojawił się toolset w dziale download... oczywiście nie można go ściągnąć bez uprzedniego zarejestrowania gry... więc lipa -_-
Sam już nie wiem, czy bardziej czekam na toolset, czy na grę ;) Przez wiele lat mistrzowałem w Warhammer Fantasy Roleplay i dalej mam segregator z dziesiątkami przygód i kilkunastoma kampaniami, które strasznie bym chciał przenieść (po małej konwersji- by utrzymać klimat) do świata Dragon Age. Jednak jestem pewny, że sam temu nie podołam ( simple: I suck at scripting ;)) gdyby ktoś był zainteresowany pomocą w nadchodzącym projekcie to niech da tutaj znać (oczywiście wszystko po premierze gry) przydały by się osoby dla których grzebanie w toolsecie będzie taką samą (jak nie większą) frajdą jak granie w podstawową Kampanię Dragon Age: Origins... ^_^

Dla wnikliwych: wiki powiązana z toolsetem:
http://social.bioware.com/wiki/datoolset

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 12:01, Oloninho napisał:

O co chodzi w tym drugim etapie konkursu DA?


Poczekaj jeszcze kilka minut/godzin a się przekonasz, bo teraz to nikt nie wie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając torrenta w poszukiwaniu edytora postaci (aby szybciej się zasysało) natknąłem się niestety na torrenty z samą grą już, jak na razie w wersji na xboxa 360. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:04, RamiroPL napisał:

Przeglądając torrenta w poszukiwaniu edytora postaci (aby szybciej się zasysało) natknąłem
się niestety na torrenty z samą grą już, jak na razie w wersji na xboxa 360. Przykre.


na xklocka były już 3 dni temu, dziś pojawiły się na PC..grrrr a my musimy czekać jeszcze 4 dni do premiery -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:13, RamiroPL napisał:

Czy ktoś jeszcze, oprócz mnie, ma na neostradzie problem z wejściem na stronę Dragon
Age i sociala?


Ja nie posiadam neostrady, ale również mam problem z wejściem na sociala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować