Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 17:19, Get_Down napisał:

Mam pytanko gram od pewnego czasu i już mogę wybrać specjalizacje dla wojownika,gdzie
mam się nauczyć berseker?


Jeśli grasz krasnoludem to:

Spoiler

można nabyć księgę w Denerin w dzielnicy Handlowej od swojego byłego sługi z Orzammaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
o co chodzi z kupcem Farenem (chyba) w lokacji z wejściem do krasnali dziwnie zareagował na Stena. Co trzeba zrobić aby pociągnąć temat w gadce nic nie było.

Ps. dla ciekawości
fajnego miałem buga w Pustce z uwalnianiem Leliany po ubiciu matki przełożonej zdaje się że za szybko odpaliłem rozmowe z Leilą i .... powtórzyła się rozmowa początkowa z tym że zamiast matki gadała pustka. (z babki został sam głosik)
Dlaczego na nieumarłych działa czar wyssania życia ??? dziwne nie?
Czy w DA jest coś takiego jak w statach BG, że po przekroczenie pewnego poziomu dostajemy większy modyfikator do umiejętności. Czy dobieramy staty jedynie po to by odblokować drzewko.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema zastanawiam się nad kupnem Dragon Age na PC mam jedno pytanie ? czy można pograć z kumplami przez neta?jakąś sieć,połączenie bezpośrednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ tyle ze ja tak robie i w ostatnim punkcie jak przenosze "4" to w momencie kiedy on nie jest na zadnej plytce to trwa bardzo krotko , wlasnie wtedy moj koles przenosi sie na poczatek ... ]

ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kamienie szlachetne są przydatne do czegoś w tej grze? Czy mogę je spokojnie sprzedać, bo zaczynają zabierać za dożo miejsca w dość małym ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:47, mati285 napisał:

Spoiler

1. Po spotkaniu z Izabelą w Perle nauczyłem się specjalizacji Szampierz. Ale z racji tego,że moja postać jest wojownikiem dla mnie jest ona bezużyteczna. Izabela wspomniała jednak, że mogę podzielić się wiedzą z kimś innym, tyle,że nie bardzo wiem z kim (Zevran ii Leilana mają już określone specjalizacje). Mogę w ogóle zrobić z tej specjalizacji jakiś użytek?


Ja z Leilany zrobiłem już barda/łowcę, a z Zevrana mam zamiar zrobić skrytobójcę/szermierza (według mnie to najlepsze kombinacje).

Chaos

Dnia 15.11.2009 o 16:47, mati285 napisał:

Czy kamienie szlachetne są przydatne do czegoś w tej grze? Czy mogę je spokojnie sprzedać, bo zaczynają zabierać za dożo miejsca w dość małym ekwipunku.

Przestałem narzekać na brak miejsca po zainstalowaniu fanowskiego moda, który dodaje prywatną skrzynię w naszym obozie. Świetne rozwiązanie tym bardziej, ze w grze nigdzie nie można niczego składować co jest dla mnie absurdalne. Co do kamieni to możesz je sprzedawać chociaż określony ich typ przyda Ci się do wspierania swojej armii gdy pozyskasz już przychylność krasnoludów (o ile pamiętam to chyba topazy, oddaje się je po kliknięciu na skrzyniach, które pojawią się wraz z pierwszą pozyskaną frakcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka lęgu?! Wtf. Śliczna :>

Ciężko ją pokonać, szczególnie mojego bohatera zniszczyła jednym ciosem, a bez niego nie ma gry.

Vormulac - sprawdź opis pierścienia. Tam jest napisane że daje. Po prostu najedź prawym i tam powinna być opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:17, logray napisał:

Mam problem z wykrywaniem pułapek. Mój łotrzyk ma zdolność "zręczne ręce" na pierwszym poziomie i nie jest w stanie ich wykryć (jestem w Głuszy na początku gry). Wykrywanie powinno być automatyczne czy trzeba jakiś przycisk włączyć?

Za wykrywanie pułapek odpowiada zdaje się też umiejętność ich tworzenia, im wyżej rozwinięta tym z większej odległości można je wykrywać, wykrywanie działa automatycznie.
Czy wykrywanie jest standardową, nie przydzielaną ręcznie, umiejętnością łotrzyka tego nie wiem, musiałby się wypowiedzieć ktoś kto gra taką postacią od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 17:54, Marco_Polo napisał:

Przestałem narzekać na brak miejsca po zainstalowaniu fanowskiego moda, który dodaje
prywatną skrzynię w naszym obozie.

Możesz powiedzieć jak się ten mod nazywa i skąd go można ściągnąć? Cholernie brakuje mi takiej skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:00, Vormulac napisał:

Da się jakoś "naprawić" ten pierścień by dodawał pierwotnie przypisane mu właściwości?


Mam ten sam problem. Może na jakiegoś patcha trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:46, Wojman napisał:

> EK zostały poprawione i juz ok sa :) Stad to opoznienie w ich dostawie.

Nie sa OK o czym swiadczy moj egzemplarz EK Dragon Age.


I mój, grrr! Tyle czasu czekałem na tą EK i kiedy dzisiaj udało mi się ją dostać cieszyłem się jak głupi :-) Jak wróciłem, to nawet kurtki nie ściągnąłem, tylko zaraz odpakowałem, płytę do napędu i instalujemy. Wszystko fajnie i OK, ale na 97% wylazł błąd "brak pliku jakiegoś tam". Trochę mi się zagotowało. Druga próba, to samo. Szukam tego pliku na płycie i okazuje się, że jest. Więc o co chodzi? Próbuję zainstalować na drugim kompie, tak samo. Ponowne ubieranie i galopem do Empiku. Mówię co i jak, facet instaluje na firmowym kompie, zero problemu. Zgłupiałem, a facet na mnie jakbym mu jakiś kit chciał wcisnąć. Mówię "spróbuj pan na innym sprzęcie"; ten się wzbrania, bo przecież działa. No, ale uległ; instaluje na drugim kompie i zonk. Nie dało rady, i to już o dziwo na 14%. Pytam się czy mi wymienią na inny egzemplarz, ale niestety, więcej nie dostali (były 4 sztuki), będą w przyszłym tygodniu. No to się troszeczkę zdenerwowałem, grrr! Pytam, czy zwrócą mi kasę i na szczęście nie było z tym problemów. Oddali 139zł (tych 10% nie doliczyli, bo jednak dotyczy ona tylko zamawiających przez empik.com). Za pre-order też kasy nie zwrócą, bo to osobny produkt, no ale przynajmniej kubek mi Ea przysłało, więc kasa na marne aż tak nie poszła. Tak więc olewam tą edycję kolekcjonerską i olewam też wersję na PC; kupuję wersję zwykłą na PS3 i to dopiero jak stanieje. Za dużo nerwów mnie ta EK kosztowała i przez to straciłem ochotę na tą grę :-( W dodatku już nigdy żadnego pre-ordera w Empiku nie nabędę. Na pocieszenie wziąłem sobie "Mirror''s Edge" za 79,90zł (w sklepie obok) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrączka Pamięci - pierścień został zmieniony w stosunku do tego co pisano wcześniej. Dodatkowy punkt dodaje książka, którą dosajemy wraz z nim. Sam pierścień dodaje 1% XP ale coś im się posypało i nie jest to zaznaczone w jego opisie w grze. Niemniej pracownicy BioWare twierdzą, że działa poprawnie.
Podobna sytuacja jest z griumarem - miał dodawać +3 do wszystkich statów, a daje 3 dodatkowe punkty do rozdzielenia.

Teraz mój problem - zawitałem w Lothering drugą postacią i tym razem rozpocząłem od Stena, Leliany i dokładnej eksploracji kieszeni mieszkańców. Gdy próbuję porozmawiać z Nestorką Miriam albo Allison (obie mają nad głowami znaczek questa) mówią, że sprawiam kłopoty/nie potrzebują tu kłopotów i odsyłają mnie w diabły. Poprzednia postać nie miała żadnych problemów z tymi questami. Ktoś może pomóc/wyjaśnić o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny ten modzik z przechowalnią w obozie - zdecydowanie najbardziej irytujący problem gry (obok żałosnego AI drużyny) naprawiony \o/

I jeszcze jedno pytanie - wróciłem sobie z kilku spotkań z Drake''ami w okolicy Haven. W efekcie mam w plecaku 7x Drake Scale i mogę to u Wade''a w Denerim przerobić na jakąś zbroję. O ile mi wiadomo setów z tym związanych jest 6 - light, medium i heavy, a każdy na dwóch poziomach. Niestety wydając zlecenie nie mam możliwości zdecydować na którym mi zależy - może ktoś podpowiedzieć jak to sprawnie zorganizować, by uzyskać wzmocniony zestaw ciężkiego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować