Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2010 o 13:53, Karharot napisał:

Nie korzystałem więc nie wiem :)
Osobiście polecam jeszcze magię ognia (Kula Ognia ze swoim knock-outem i sporym damagem
obszarowym jest naprawdę sympatycznym zaklęciem a Morze Ognia jest swoistym odpowiednikiem
Zamieci który zamiast efektów ubocznych (powalenia i spowolnienia) ma większe obrażenia.



trzeba tylko pamiętać żeby zamieci i morza ognia nie dawać na tym samym obszarze, bo wtedy nici ze spowolnienia i powalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup. W końcu to przeciwstawne żywioły :) Za to Burzy (nie pamiętam w tej chwili dokładnej nazwy) można używać w kombinacji z dowolnym z tych zaklęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mogę już wyruszyć na zjazd możnych, ale zostaył mi 3 questy do zrobienia w Denerim. Tylko, że 2 z nich (odnalezienie kompasu i zaginionego żołnierza) można wykonać udając się do obszaru, który jest właśnie zablokowany. Czy po zjeździe otrzymam tam dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,

Spoiler

bo jestem w Denerim i poszedłem do Perły. Tam w ostatnim pokoju byli podstawieni żołnierze czekający na sympatyków Szarej Straży oraz na samych szarych strażników. Rzecz jasna obróciłem ich czym prędzej w sympatyczne kawałki mięsa. Jednak dzisiaj w necie przeczytałem iż zabicie ich to pierwsze zlecenie od Antivańskich (nie wiem czy dobrze napisałem?) Kruków, i teraz nie wiem co zrobić - bo puki co żaden posłaniec od AK się do mnie nie zgłosił. A niby powinien, już trochę jestem w tym Denerim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję uwolnić księżniczkę Anorę. Czy możliwym jest POKONANIE TEJ KOBIETY Z DWURĘCZNYM MIECZEM? Ten oddział żołnierzy jest zbyt silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Poszukuje pomocy.
Od kilku dni gram w Dragon Age (nawet nie przypuszczałem,że tak mnie wciągnie) i czasem gdy miło się gra to wyskakuje mi okienko ze wystąpił błąd (okienko windowsa, czy chce wysłać raport czy coś tam) i gra wyłącza się do systemu:// Czy inni gracze również zaobserwowali takie zjawisko??
Również zauważyłem błędy wyświetlanej grafiki, czasem miga jakaś inna tekstura w okienku zakupów lub znikają na mapie jak się porusza znaczniki na ziemi.

A w fabule również popełniłem chyba błąd, z lasów Dalijczyków ruszyłem do Redklif (przepraszam jeśli błędnie napisałem) ale tam jest dosyć ciężko jak na postaci w okolicy 9 lvl. Może lepiej cofnąć się i z lasu udać się do innego miasta??(albo zacząć od nowa)

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:27, Amon_Re napisał:

Od kilku dni gram w Dragon Age (nawet nie przypuszczałem,że tak mnie wciągnie) i czasem
gdy miło się gra to wyskakuje mi okienko ze wystąpił błąd (okienko windowsa, czy chce
wysłać raport czy coś tam) i gra wyłącza się do systemu:// Czy inni gracze również zaobserwowali
takie zjawisko??


O wychodzeniu do pulpitu było wiele razy. Poszukaj w tym temacie albo w tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52976&tpage=1 Wpisz w szukajce błąd, wychodzi albo pulpit. Na sam początek zaktualizuj grę do najnowszej wersji następnie ustaw taką samą rozdzielczość i ilość kolorów jak ma twój pulpit.

Dnia 24.01.2010 o 18:27, Amon_Re napisał:

Również zauważyłem błędy wyświetlanej grafiki, czasem miga jakaś inna tekstura w okienku
zakupów lub znikają na mapie jak się porusza znaczniki na ziemi.


Spróbuj zrobić to co napisałem wyżej i dodatkowo zainstaluj najnowsze sterowniki od grafiki.

Dnia 24.01.2010 o 18:27, Amon_Re napisał:

A w fabule również popełniłem chyba błąd, z lasów Dalijczyków ruszyłem do Redklif (przepraszam
jeśli błędnie napisałem) ale tam jest dosyć ciężko jak na postaci w okolicy 9 lvl. Może
lepiej cofnąć się i z lasu udać się do innego miasta??(albo zacząć od nowa)


Redcliffe jest najprostsze z tego wszystkiego. Ja poszedłem do Redcliffe potem do Wieży Kręgu a teraz jestem w Denerim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:20, revolt505 napisał:

Właśnie próbuję uwolnić księżniczkę Anorę. Czy możliwym jest POKONANIE TEJ KOBIETY Z
DWURĘCZNYM MIECZEM? Ten oddział żołnierzy jest zbyt silny.


Możliwy jest-ale piekielnie trudny,mówie ci daruj sobe walke z nimi-pokojowo rozwiąż sprawe a zemścisz sie na niej szybciej niż ci sie zdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim uwolnisz królową możesz założyć pułapki w miejscu w którym pojawi się panienka i jej eskorta (jedno z niewielu miejsc w grze gdzie ta umiejętność może się przydać), poza tym kluczem jest jak najszybsze pozbycie się tych wszystkich gości któży zasypują Cię atakami dystansowymi - najlepsze do tego są wszelkiego rodzaju ofensywne czary obszarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Możesz ich też przekonać do ożenku. Zdaje się też że grając męską postacią możesz wyjść za Anorę i sam zostać królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:45, daemonaray napisał:

Mam taki problem,

Spoiler

bo jestem w Denerim i poszedłem do Perły. Tam w ostatnim pokoju
byli podstawieni żołnierze czekający na sympatyków Szarej Straży oraz na samych szarych
strażników. Rzecz jasna obróciłem ich czym prędzej w sympatyczne kawałki mięsa. Jednak
dzisiaj w necie przeczytałem iż zabicie ich to pierwsze zlecenie od Antivańskich (nie
wiem czy dobrze napisałem?) Kruków, i teraz nie wiem co zrobić - bo puki co żaden posłaniec
od AK się do mnie nie zgłosił. A niby powinien, już trochę jestem w tym Denerim.


Zlecenia od Antivańskich Kruków otrzymujesz od NPC-a stojącego na rynku w Denerim obok kupca Cezara. Po rozmowie z nim /zapomniałam jak się nazywa/ i zapytaniu czy nie potrzebuje pomocy , powie, że na razie nie. przy wychodzeniu z DEnerim zaczepi cię chłopiec i pojawi się zadanie w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 19:42, Karharot napisał:

Spoiler

Możesz ich też przekonać do ożenku. Zdaje się też że grając męską postacią możesz
wyjść za Anorę i sam zostać królem.


Spoiler

Czy Jeśli wyjdę za Anorę to są jakieś nowe możliwosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wiem (nigdy dotąd nie próbowałem) ale nie wydaje mi się. I tak musisz pokonać Arcydemona, i tak armia zbiera się w Redcliff. Najprawdopodobniej jedyne prawdziwe różnice występują w epilogu i podsumowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe czy postaci w drużynie zawsze ze sobą rozmawiają w czasie gry?

Spoiler

Normalnie prawie spadłem z krzesła jak Morrigan rozmawiała z Alisterem o ssaniu.. ;D



Ahh czuję sie jak za czasów starego dobrego Baldura. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się mała aktualizacja i poprawka błędów.

Dnia 06.11.2009 o 20:55, Wojman napisał:

Zmiennokształtny:

Spoiler

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Bardziej oczywiste rozwiązanie, to po uzyskaniu wystarczającej liczby punktów poparcia Morrigan potwierdzi chęć nauczenia innego maga bycia zmiennokształtnym. (...)



Spoiler

Morrigan nauczy bycia zmiennokształtnym, jeżeli jej poparcie dla nas jest neutralne, poniżej 30. A nie, jak sugerujesz - wysokie.



Oprócz wymienionych specjalności jest jeszcze jedna:
Spoiler

Jeżeli ktoś będąc w Warden''s Keep (Twierdza Strażników) - tym z DLC, wypije fiolkę krwi (Alchemical Concoction) znajdującą się na stole w Avernus''s Tower, to otrzyma nową specjalizację: Power of Blood, a z nią nowe talenty i umiejętności.



Źródła:
http://dragonage.bioware.com/addon/
http://dragonage.wikia.com/wiki/Power_of_Blood

@Madoc >>

Jeżeli najedziesz na jakąś broń w ekwipunku, to wyświetli się opis. Jeżeli pod opisem znajdziesz puste kratki, to znaczy, że jest to miejsce na runy. Maksymalnie możesz wsadzić trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować