Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 18:32, daemonaray napisał:

Hmmm to lipa trochę bo ja na X360 nie mogę mieć modów. Mimo to ty. ;-)


A no to faktycznie lipa :) Ale w sumie to jaki kształt wybierzesz nie ma najmniejszego znaczenia, bo taki niedźwiadek też jest niczego sobie.
Ja aktualnie używam moda dla Rangera. Mogę przyzwać np. Ogra Alpha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś wojem na dual? Sprawdza się?
Bo trzeb mu trochę staty rozstrzelić (siła do obrażeń, zręczność do umiejętności z duala, no i vita aby zbyt często nie padał).
Gram na razie elfią magiczką, ale trzeci raz jak będę przechodził, to zrobię sobie takiego woja.
Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:42, Grzech napisał:

> Hmmm to lipa trochę bo ja na X360 nie mogę mieć modów. Mimo to ty. ;-)

A no to faktycznie lipa :) Ale w sumie to jaki kształt wybierzesz nie ma najmniejszego
znaczenia, bo taki niedźwiadek też jest niczego sobie.
Ja aktualnie używam moda dla Rangera. Mogę przyzwać np. Ogra Alpha :]


Mógłbyś wrzucić screen w lepszej jakości? Bo trudno rozczytać czerwony tekst, ew. na pocztę adres w GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:28, Grzech napisał:

Korzystam z moda,

EoT. Domyślny shapeshifting jest zbugowany i absolutnie bezużyteczny, i o ten chodziło. Z modami (które czegoś takiego jak balans często nie mają) to już zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:46, Abi_Dalzim napisał:

Czy grał ktoś wojem na dual? Sprawdza się?
Bo trzeb mu trochę staty rozstrzelić (siła do obrażeń, zręczność do umiejętności z duala,
no i vita aby zbyt często nie padał).

Ja gram łotrzykiem na dwie bronie. Świetnie się sprawdza, szczególnie combo nieczysta walka (oszołomienie) + grad ciosów (trzy szybkie ciosy). Jako że mam atut, który sprawia, że ciosy wymierzone przeciw oszołomionym przeciwnikom są traktowane jak ciosy w plecy, to sam rozumiesz, co się wtedy dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:28, HumanGhost napisał:

hmm piszecie sporo o modach. Warto zainstalować sobie jakies mody czy lepiej grać bez nich?

Ja mam skrzynkę w obozie i Respec Mod, który pozwala wykasować wszystkie umiejętności, specjalizacje i staty bohaterów (i już Morrigan przestaje być bezużytecznym zmiennokształtnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto zainstalować moda dodającego skrzynię w Obozie (link w przypiętym poście) bo właściwie naprawia on niedopatrzenie w grze, możesz też śmiało sięgnąć po inne mody naprawiające drobne bugi (jak np. ten ktry dodaje brakujące buty z kompletu starożytnej elfiej zbroi). Resztę to już wedle uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, miła i przyjemna, ale nic ponadto. Ot, po prostu porządnie zrobiony RPG. Niestety do "duchowego następcy BG" to Dragon Age''owi jednak trochę brakuje. Niemniej nie żałuję, że wydałem te 120 zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zainstaluję sobie tylko tego moda ze skrzynią. Na pierwszy raz przechodzenia gry wystarczy. Jak będę grał ponownie inną postacią to pomyśle nad czymś jeszcze. :-)

Kurcze, nie mogę akceptować wszystkich questów na raz jakie napotkam, bo mi się już bajzel w dzienniku robi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 06:29, HumanGhost napisał:

W takim razie zainstaluję sobie tylko tego moda ze skrzynią. Na pierwszy raz przechodzenia
gry wystarczy. Jak będę grał ponownie inną postacią to pomyśle nad czymś jeszcze. :-)

Kurcze, nie mogę akceptować wszystkich questów na raz jakie napotkam, bo mi się już bajzel
w dzienniku robi. ;]


Rób jak najwięcej pobocznych, i te które możesz z tablicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu małe pytanko w związku z Morrigan.

Spoiler

Hmm otóż mam pytanie dostałam to zadanie od Morrigan, żeby zdobyć ten grimuar i zabić Flemeth. Gdy już jestem u Flemeth ta proponuje, żeby jej nie zabijać, a odda nam grimuar za darmola. Czy jeśli wezmę tą księgę, a jej nie zabije to będzie to miało jakieś konsekwencje w przyszłości?? Baaaaardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 09:08, Vekkus napisał:

Mam tu małe pytanko w związku z Morrigan.

Spoiler

Hmm otóż mam pytanie dostałam to zadanie od Morrigan, żeby zdobyć ten grimuar i zabić
Flemeth. Gdy już jestem u Flemeth ta proponuje, żeby jej nie zabijać, a odda nam grimuar
za darmola. Czy jeśli wezmę tą księgę, a jej nie zabije to będzie to miało jakieś konsekwencje
w przyszłości?? Baaaaardzo proszę o odpowiedź.


Nie, nic się nie zmieni (a przynajmniej nic nie zauważyłem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 09:08, Vekkus napisał:

Mam tu małe pytanko w związku z Morrigan.

Spoiler

Hmm otóż mam pytanie dostałam to zadanie od Morrigan, żeby zdobyć ten grimuar i zabić
Flemeth. Gdy już jestem u Flemeth ta proponuje, żeby jej nie zabijać, a odda nam grimuar
za darmola. Czy jeśli wezmę tą księgę, a jej nie zabije to będzie to miało jakieś konsekwencje
w przyszłości?? Baaaaardzo proszę o odpowiedź.



Raz tak zrobiłam i do końca gry nic z tego nie wynikło -

Spoiler

Morrigan dała się nabrać i zadanie zostało zaliczone

. Jeśli będą jakieś skutki to być może w kolejnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielkie dzięki.

Spoiler

Zastanawiałam się czy na końcu Flemeth nie "opętałaby" Morrigan

, ale jeśli nic się nie dzieje to w porzo :D. Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 09:56, Vekkus napisał:

O wielkie dzięki.

Spoiler

Zastanawiałam się czy na końcu Flemeth nie "opętałaby" Morrigan

,
ale jeśli nic się nie dzieje to w porzo :D. Jeszcze raz dzieki.


Zalatuje kobieca solidarnością w tym temacie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować