Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

1. Perswazja pomaga, nie licz jednak na to że działając szlachetnie i bezinteresownie w obecności Morrigan utrzymasz wpływ na nią tylko dzięki perswazji. Albo będziesz musiał dostosować się do wymagań jej charakteru albo pozostanie Ci zabranie Wynne na jej miejsce...
2. Odstęp czasowy nie ma tu nic do rzeczy, prezenty możesz wręczyć wszystkie od razu lub stopniowo przez całą grę a efekt będzie taki sam. Prezenty które towarzysza mało interesują zwiększą Twój wpływ na niego/nią o +5/6 za pierwszy i o jeden mniej za każdy kolejny (aż dio momentu kiedy będą dodawać tylko po 1 punkcie). Każda postać ma też pewien typ ulubionych prezentów które dodadzą początkowo około 10 punktów i o jeden mniej za każdy kolejny. Na samym końcu są jeszcze prezenty specjalne które można wręczyć tylko tej jednej postaci i które mogą dodać nawet 20 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanko gdzie znajdę specjalizację dla woja?
kogo wolicie w teamie Ogrena czy Stena?
dlaczego Leilana nie może otworzyć zamków (niewielu) (umiejętość na maxa) brakuje jej sprytu czy zręczności?
Ps.
w przypadku problemów z walką z wiekszą grupą: zrobiłem Mori jak Maga typowo ofensywnego a więc stożek zimna osłabienie kula ognia porażenie itd. Nie wielu z grupy jak narazie wytrzymuje pierwszą rundę ostrzału pomioty padają jak muchy. A jakby tego było mało Leilana zawodzi pieśn ogłuszajacą (nie pamiętam nazwy) jak stożek przestanie działać to i tak są ogłuszeni. Woje tylko wycinają pojedyncze jednostki. Efekt ogr alfa ubity bez jednego zadrapania ;-) Zobaczymy co będzie dalej (narazie zrobiłem redcliff, wieże i jestem w trakcie głębokich ścieżek. Czekam na dragona

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:17, Zand79 napisał:

krótkie pytanko gdzie znajdę specjalizację dla woja?

Alistair może Cię nauczyć jak zostać Templariuszem jeśli masz na niego wystarczająco duży wpływ, książkę odblokowującą Ci specjalizację Berserkera możesz kupić zdaje się w stolicy, Łupieżcą możesz zostać

Spoiler

w czasie poszukiwań urny z prochami Andrasty

jeśli duży
Spoiler

pomożesz smoczym kultystom zniszczyć urnę

a czempionem może Cię mianować Arl Redcliff
Spoiler

po tym jak go uzdrowisz

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:24, Karharot napisał:

książkę odblokowującą Ci specjalizację Berserkera możesz kupić zdaje się
w stolicy,

Oghren też uczy umiejętności Berserkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:29, Maximo napisał:

Poproszę o instrukcję instalacji moda Storage PL .Wysakuje mi info o błędzie xml -contact
with support..


A jak go instalujesz ??

Odnajdź daupdater.exe (dragon age\\bin_ship)
uruchom daupdater.exe
Naciśnij ''Wybierz DAZIP i przejdź do lokacji gdzie zapisałeś pobrany dodatek
Zainstaluj go
Uruchom Dragon Age i sprawdź swoje DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 17.11.2009 o 12:51, Lucas01 napisał:

A jak go instalujesz ??


Dziękuję, już sie biorę do roboty. Ta instrukcja powinna być doklejona przy linku do moda, bo samemu nieco ciężko na to wpaść i dubli nie będie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:54, Triderus napisał:

Ma zadanie w wieży magów pod tytułem" Nauka o przywołaniu",jak je wykonac ktos wie?

poszukaj notatek w wiezy będziesz znal kolejność wykonywanych czynności
Ps. zaczynasz zawsze od fontanny a potem kolejno sekwencje z ksiązki i na końcu przywołanie
ostatnia sekwencja (brak wpisu w kodeksie ale zdaje się że nie wymagane do zaliczenia questa)

Spoiler

połącz wszystkie kombinacje pomijając fontanne pomiędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o problemach ze screenami.
Jakby kto potrzebował to w moich dokumentach mozna znaleźć plik Screenshots tam znajdują się "nasze" screney.
Nie wymaga to zmieniania wpisów w plikach jak ktoś sugerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 13:04, Zand79 napisał:

Ktoś pisał o problemach ze screenami.


Dnia 17.11.2009 o 13:04, Zand79 napisał:

Nie wymaga to zmieniania wpisów w plikach jak ktoś sugerował

To może wiesz dlaczego te dwa screeny ( zaliczenie Morigan i Leliany) są na czarno ? Jakaś forma cenzury, czy da sie odblokować te screeny ,bądż całe filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtam
Mam zamiar zaczać grać w Dragon Age i z tego co wyczytałem na forum potrzebuje wyjaśnień do dwóch pytań :
1.Czy dodatki otzrymane za zakup preorder funkcjonują tylko jak się gra w sieci czy też można je ściągnąć i grać na swoim kompie ?
2.Co oznmacza skrót DLC?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie do tych "akcji" jeszce nie dotarłem poza tym chodziło mi że ktoś miał problem z robieniem własnych screnów. Z tego co piszesz rozumiem że chciałbyś zrobić screna w trakcie ... ? wstawki filmowej nie wiem nie próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 13:25, Bongo777 napisał:

1.Czy dodatki otzrymane za zakup preorder funkcjonują tylko jak się gra w sieci czy też
można je ściągnąć i grać na swoim kompie ?


Gra nie ma multiplayer. Dodatki sciąga się na kompa.

Dnia 17.11.2009 o 13:25, Bongo777 napisał:

2.Co oznmacza skrót DLC?


DLC to właśnie te dodatki (takie jak dodatkowe questy, przedmioty itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:35, Sakul01 napisał:

Mój wojownik po ukończeniu gry


Masz 21 poziom wykonując tylko 51% zadań, a czytałem gdzieś że trudno osiągnąć 20. Wiesz może jaki poziom można osiągnąć wykonując prawie wszystkie zadania? Ułatwi mi to trochę zaplanowanie rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest mocno myląca informacja bo ja kończąc główną fabułę miałem stopień ukończenia gry na 53% a wykonałem co najmniej 75% questów pobocznych (a prawdopodobnie ponad 90%). L33T słusznie zauważył że najprawdopodobniej ten parametr bierze pod uwagę wszystkie możliwe sposoby ukończenia zadań czyli samo dotarcie do 50% w pierwszej rozgrywce jest już sporym osiągnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:04, Lukasz151 napisał:

Mam pytanie gdzie znajdę komplet templariusza.


Z tego co wiem to pancerz Templariusza zakupisz w Orzamarze, reszty nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować