Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie


Kwestia gustu;) Ale tego jak przekręciłeś tytuł jednego z najlepszych erpegów Ci nie wybaczę. Pisze się Planescape Torment :D!
Dragon Age też mi się bardzo podoba, i nie powinno się go porównywać do Tormenta właśnie bądź BG. Inne czasy, inne gry. Baldur''s Gate jest tak nadal popularny nie tylko ze względu, że to dobra gra. Przyczynił się on do renesansu gatunku. Prawdą też jest, że wtedy to było coś niesamowitego. Nie jest to może moja najlepsza gra, bo dalej jest nią KotOR ale bardzo go cenię i uważam, że zasłużył na wszystkie chwały które mu się przypisuje. Dragon Age dużo z niego czerpie, i bardzo dobrze. Nie rozumiem też narzekań innych, że w grze jest mało innowacji i czegoś nowego. Ciężko jest już coś takiego wymyślić. Dla mnie kawał dobrego RPG''a z równie dobrym dodatkiem (Przebudzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age pojechali z itemami. Są słabe i jest małą różnorodność. Gdyby nie DLC to już kompletna nędza.
Nie powinno się, ale można. Ja na gramsajcie porównałam do Tormenta (tornament, haha). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 00:17, Longer napisał:

Dragon Age dużo z niego czerpie, i bardzo dobrze. Nie rozumiem też narzekań innych, że
w grze jest mało innowacji i czegoś nowego. Ciężko jest już coś takiego wymyślić. Dla
mnie kawał dobrego RPG''a z równie dobrym dodatkiem (Przebudzenie).


Ano walnalem sie w tytule, ale ja w ta gre gralem ostatnim razem jak zaczynalem srednia szkole, czyli bardzo, bardzo, bardzo dawno ;) Co do sameog DA to dla mnie ta gra jest wyjatkowa, rozmach jej jest na conajmniej kilka czesci, moze to tez zabrzmiec dziwnie ale mi sie strasznie podoba motyw druzyny calej zabryzganej krwia, az czuje sie ze dopiero wyrznelo sie setki pomiotow....i nie tylko :) To takie mile uczucie po pracy z irytujacymi ludzmi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 02:21, Pupu2 napisał:

W Dragon Age pojechali z itemami. Są słabe i jest małą różnorodność. Gdyby nie DLC to
już kompletna nędza.
Nie powinno się, ale można. Ja na gramsajcie porównałam do Tormenta (tornament, haha).
:P


To dziwne bo ja nie uzylem ani jednego itema z DLC bo byly wszystkie o wiele slabsze od tych co juz mialem. Wiec moze po prostu nie znalazlas tych itemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pokażesz jakieś dobre itemki, które masz? Pliska :)

Kurcze, każda godzina tej gry, obniża jej ocenę w moim odczuciu. :( Durnego biegania jest coraz więcej, i masa niedopracowań rzuca się w oczy.. pośpieszyli się z premierą. Ot, golem się przecisnął miedzy strażnikami, a szczuplutka morrigan się blokuje... Mój mag nie może rzucić kuli ognia z tarasu na coś co jest poniżej...gra się tez czasem wysypie.. wojownicy przestają atakować wrogi cel, niemożność kliknięcia wielu miejsc na podłodze w celu udania się tam, w trybie TPP, itd.. itd..
Niby te niedopracowania nie wykraczają poza akceptowalny poziom, ale w porównaniu z Mass Effectem to jest niebo a ziemia. Nawet to co jest poprawnie zrobione w DAO, nie zawsze prezentuje równy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu kolekcja itemków, których już nie używam, a są unikalne, lub przynajmniej tak mi się wydawało. W każdym razie, większość zdobyczy z bossów, skrzyń szlachciców, książąt itp jest dobra tylko z nazwy.

http://img12.imageshack.us/img12/4967/itemkizkufra.jpg


Np. tarcza Eamona, którą nosi u mnie Allister.. mam ją niemal od samego początku gry, wypadła później Tarcza elitarnych oddziałów z RedcliffeTarcza Cailana (cały DLC Return to Ostagar opiera się na pozyskaniu skarbów króla Cailana, z czego tylko nagolenniki były troszke lepsze, od tego co już mam) i żadna z nich nie była lepsza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 06:28, L33T napisał:

Mhm odpalisz dodatek i 3/4 z tego nie będzie dostępne.

Niekoniecznie. Są społecznościowe mody/patche, które naprawiają to co BioWare zepsuło. Przenoszą poprawnie zapisy z podstawki i pozwalają grać w dodatek razem z wcześniejszymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak skończę grę to i tka bez znaczenia. Z niczego z tej skrzyni korzystać już nie będę, może poza prezentami, znajdują się tam prezenty które nie wiem komu wręczyć by otrzymać więcej jak +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:36, Longer napisał:

Grała w Tormenta? Bez jaj, sorry ale nie uwierzę w to. Nie po tym co tu wypisuje w kółko.


Mnie się wydaje, że to jest jakiś stary użytkownik, który został zbanowany. Musi znać dobrze regulamin, bo... w sumie go nie łamie. Jest to irytujące, prawda, ale nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba używać opcji Odpowiedz, że nie można napisać dwóch postów pod rząd (jakie by nie były - są na temat). Poza tym sposób jak się wypowiada, sugeruje, że to mężczyzna, a nie kobieta. Po prostu umiejętnie trolluje, a moderatorzy są raczej bezradni.

____________

A propos tematu, to chciałem zacząć ponownie dodatek, stworzoną postacią - mag - MW/O/MB. Ale po 15 minutach rozrywki, wszystko wydało mi się takie mało ekscytujące. Nie ma praktycznie żadnych dużych wyborów, oprócz doboru postaci i końcowych wydarzeń, więc stwierdziłem, że chyba czas sobie odpuścić. Podstawka o niebo lepsza. Szkoda, że nie można zagrać z featsami i specjalizacjami z dodatku, w podstawce - to byłoby interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jestem teraz w elfich ruinach wykonuję misję z

Spoiler

Chorym Kłem

.
Spoiler

I nie wiem jak odprawić poprawnie ten rytuał z dzbanem ołtarzem i wodą.

Proszę o jakąś kolejność wykonania działania.. Z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 14:23, Mordrag napisał:

Mam takie pytanie. Jestem teraz w elfich ruinach wykonuję misję z

Spoiler

Chorym Kłem

.
Spoiler

I nie wiem jak odprawić poprawnie ten rytuał z dzbanem ołtarzem i wodą.

Proszę
o jakąś kolejność wykonania działania.. Z góry dziękuję;)

Ołtarz i sadzawka :

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam to napełniamy dzban wodą z sadzawki, stawiamy go na ołtarzu, klękamy, wypijamy 1 łyk z dzbana a resztę wlewamy do sadzawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 14:30, Longer napisał:

Ołtarz i sadzawka :

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam to napełniamy dzban wodą z sadzawki, stawiamy
go na ołtarzu, klękamy, wypijamy 1 łyk z dzbana a resztę wlewamy do sadzawki.


Wszystko tak robiłem tylko zapomniałem

Spoiler

o wylaniu

..;p z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jak już pytam to się jeszcze zapytam..;p

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć wszystkie przedmioty w lesie należące do maga z Tevinter.. Mam 3 ale nie wiem gdzie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 15:27, Mordrag napisał:

A to jak już pytam to się jeszcze zapytam..;p

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć wszystkie przedmioty w lesie należące do maga z Tevinter.. Mam
3 ale nie wiem gdzie 4



4 nagrobek

Spoiler

jest w elfickich katkumbach, tak gdzie siedzą wilkołaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 15:27, Mordrag napisał:

A to jak już pytam to się jeszcze zapytam..;p

Spoiler

Gdzie mogę znaleźć wszystkie przedmioty w lesie należące do maga z Tevinter.. Mam
3 ale nie wiem gdzie 4



Spoiler

Jest gdzieś w jaskiniach wilkołaków, już nie pamiętam dokładnie. Kto szuka nie błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:20, Sebuuu98 napisał:

Mam dość nietypowe pytanie - jak wręczyć bohaterom prezenty?

W ekwipunku wybierasz postać której chcesz dać prezent. I klkasz- "daj" na dany przedmiot, który chcesz ofiarować.
Edit: ja mówię o wersji konsolowej. Na PeCecie jest chyba tak jak powiedział Mietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować