Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Spoiler

Kiedy Morrigan mnie będzie chciała nauczyć zmiennokształtności? Zabiłam Flemeth dawno temu, pogadałam z nią na wiele różnych tematów osobistych, jej wskaźnik przyjaźni to +91...

Czy spell "mroczny pokarn" jest spellem maga krwii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:28, Pupu2 napisał:

Spoiler

Kiedy Morrigan mnie będzie chciała nauczyć zmiennokształtności? Zabiłam Flemeth dawno temu, pogadałam z nią na wiele różnych tematów osobistych, jej wskaźnik przyjaźni to +91...


Najprawdopodobniej już Cię nauczyła (jak jakiś mag w Twojej drużynie będzie miał wolny punkt specjalizacji to sprawdź czy nie może wybrać Zmiennokształtności), Morrigan ma drobny błąd w dialogu który powoduje że po tym jak się ją przekona do nauczenia tego co umie opcja dialogowa pozostaje i każde następne jej wybranie spotka się z odmowną odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2010 o 18:24, Pupu2 napisał:

Kolejny bug? Fajna gra. ;D Już ponad rok chyba minął od premiery...


Ale chyba tylko w Twoim "doskonałym" świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:24, Pupu2 napisał:

Nie mam odblokowanej tje specjalizacji.


Kolejny bug? Fajna gra. ;D Już ponad rok chyba minął od premiery...


Ile ?? Sprawdź dokładnie kiedy była premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 15:39, Longer napisał:

Spoiler

Jest gdzieś w jaskiniach wilkołaków, już nie pamiętam dokładnie. Kto szuka nie błądzi.



Spoiler

Tam był jeden gdzie był duch tej kobiety to tamto mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurcze, poszłąm na arcydemona ... sama, a chyba 6 moich kompanow biega nago bez ubrań i broni. Tylko 3 towazyszy jest uzbrojonych. Gra nawet nie zaoferowałą możliwości zaopatrzenia mojej drużyny przed walką. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:58, Pupu2 napisał:

Gra nawet nie zaoferowałą możliwości zaopatrzenia mojej drużyny przed walką. ;|


oj, brzydka gra, niedobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:07, Ostrowiak napisał:

Szok, trzeba to zrobić wcześniej.

Tu akurat koleżanka ma rację, bo skąd miałem niby wiedzieć, że będą mi potrzebni uzbrojeni? O ile Oghren miał zbroję i nawet niezły topór, a pies i Wynne radzili sobie bez, o tyle Leliana wyszkolona maksymalnie w broni dystansowej musiała walczyć jednoręcznym mieczem, który ma na samym początku. Ale i tak udało jej się zaszlachtować ogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat przewidywałam taką ewentualność i zrobiłam odpowiednio wcześnie save''a.. dobrze, że w międzyczasie było tylko dużo gadania, wzywania do boju itp, a to się da esc przewinąć. :)
Nie zmienia jednak to faktu, że BioWare mógł dać możliwość przejrzenia jeszcze raz ekwipunku postaci, jak nie przed walką to chociaż w zamku Redcliff. :|

Skrzynia z Twierdzy strażników, gdzie są moje itemki, wygodniej jakby znajdowała się w obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 20:13, Madoc napisał:

Spoiler

A jaki miała? Bo ja Loghaina zarżnąłem.


Spoiler

Morrigan chce mieć dziecko z jakimś Wardenem, niekoniecznie główną postacią (na przykład jeśli gramy kobietą). Jeśli oszczędziliśmy Loghaina to przeżyje Joining i cóż... można mu kazać przespać się z Morrigan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:18, Madoc napisał:

A od kiedy to

Spoiler

Loghain jest Strażnikiem?



Spoiler

Jeżeli go nie zabijasz, godzi się na zostanie strażnikiem i przechodzi rytuał, a Alistar odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie no, przecież potrafi się wziąć w garść, jak się go "zahartuje" przy queście z siostrzyczką, i całkiem sprawnie się obracać w towarzystwie ponad przedszkolnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować