Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 14:31, Pariah napisał:

Z forum Bioware: Start -> Uruchom -> services.msc
Znajdź usługę Dragon Age Updater i uruchom ją ręcznie a następnie wystartuj grę.


Nawet to nie pomogło. :/
Już nie mam siła na to DLC. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2009 o 00:09, RexNebular napisał:

Proszę o podpowiedź dla analfabety komputerowego co konkretnie instalować bo pod podanym linkiem jest kilka możliwości:

File Name:
File Size
vcredist_IA64.exe
6.3 MB
vcredist_x64.exe
3.1 MB
vcredist_x86.exe
2.6 MB
Zaznaczam że system mam uaktualniany na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:02, Kraju napisał:

Nawet to nie pomogło. :/
Już nie mam siła na to DLC. :(


hmm, a jeszcze takie pytanie: (trywialne, ale staram się pomóc i sam zrozumieć przyczynę)
A czy grę zarejestrowałeś? W sumie to co innego niż DLC i chociaż nas tym samym koncie, może dlatego blokuje dostęp do DLC? Ja wpierw grę zarejestrowałem w "Register games"... później nie miałem żadnych problemów
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:09, Pariah napisał:

hmm, a jeszcze takie pytanie: (trywialne, ale staram się pomóc i sam zrozumieć przyczynę)
A czy grę zarejestrowałeś? W sumie to co innego niż DLC i chociaż nas tym samym koncie,
może dlatego blokuje dostęp do DLC? Ja wpierw grę zarejestrowałem w "Register games"...
później nie miałem żadnych problemów
Pozdrawiam


Właśnie najpierw zarejestrowałem DLC, odpaliłem grę. DLC się pojawiło po zalogowaniu, ale nie dało się ściągnąć. Zarejestrowałem grę i nadal to samo. Jeżeli nic na to nie poradzimy, to chyba napiszę do EA Polska z tą sprawą. Muszą to jakoś rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sensowna rzecz jaka przychodzi mi na myśl. DA instalował wyjątki dla firewalla, być może Twój tego nie zaakceptował? Musiałbyś pogrzebać w jego opcjach i dać "wyjątki" dla Dragon Age.exe i Dragon Age Updater...
Wybacz, ale nic innego już mi nie przychodzi do głowy...
Powodzenia i Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:51, RexNebular napisał:

Tutaj jest pomoc odnośnie DLC. Jeśli było, to przepraszam:

http://dragonage.com.pl/viewtopic.php?t=602&postdays=0&postorder=asc&start=0


Było. Wojman, edytuj najlepiej swojego przypiętego posta i wklej tam ten link. Jest naprawdę bardzo pomocny i sporo o DLC tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Dragon Age bryka najlepiej ze wszystkich kupowanych przeze mnie ostatnimi czasy premier, ale w tym przypadku optymalizacja kryje się pod hasłami "wiele kiepskich tekstur (stoję przy moście po rozmowie z królem i Duncanem i są tu takie cokoły - wyglądają jak z Might & Magic VII albo gorzej. No i "wersje konsolowe" to też pewnie zaważyło.

Spolszczenie jest kiepskie do tego stopnia, że opcje dialogowe nie pasują do poprzedniej wypowiedzi Duncana, jeśli nie zna się angielskiego i nie słuchało, co mówił. Tłumacz pisał to, co mu do łba strzeliło, zamiast przetłumaczonego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:07, Reel_Mixer napisał:

Faktycznie Dragon Age bryka najlepiej ze wszystkich kupowanych przeze mnie ostatnimi
czasy premier, ale w tym przypadku optymalizacja kryje się pod hasłami "wiele kiepskich
tekstur (stoję przy moście po rozmowie z królem i Duncanem i są tu takie cokoły - wyglądają
jak z Might & Magic VII albo gorzej. No i "wersje konsolowe" to też pewnie zaważyło.


Wersja na PC jest polecana bo ma najlepszą grafikę i była robiona w pierwszej kolejności.

Dnia 08.11.2009 o 16:07, Reel_Mixer napisał:

Spolszczenie jest kiepskie do tego stopnia, że opcje dialogowe nie pasują do poprzedniej
wypowiedzi Duncana, jeśli nie zna się angielskiego i nie słuchało, co mówił. Tłumacz
pisał to, co mu do łba strzeliło, zamiast przetłumaczonego tekstu.


O to daleko zaszedłeś nie ma co. I od kiedy jedna opcja dialogowa decyduje o całości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:07, Reel_Mixer napisał:

Spolszczenie jest kiepskie do tego stopnia, że opcje dialogowe nie pasują do poprzedniej
wypowiedzi Duncana, jeśli nie zna się angielskiego i nie słuchało, co mówił. Tłumacz
pisał to, co mu do łba strzeliło, zamiast przetłumaczonego tekstu.


No wiesz tłumaczenie jest o tyle kiepskie, że czasem tłumacz nie wie w jakim kontekście jest dane słowo/zdanie. Już nie mówiąc o tym, że czasem polskie słowa są dłuższe od ich angielskich odpowiedników i dlatego nie mieszczą się w danym miejscu. W związku z czym trzeba niestety kombinować. Czego efekty czasem widać ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:07, zBiK93ck napisał:

Pytanie.
Czy można walczyć brońmi dwuręcznymi?

Tak. Właśnie przejrzałem instrukcję i wiem, że jest taka możliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:07, zBiK93ck napisał:

Czy można walczyć brońmi dwuręcznymi?


Tak, sa takie bronie i istnieje specjalizacja do walki wlasnie tym typem oreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zastanawiam się nad zakupem DA (ale pierw poczekam na wyniki konkursu). Pytanie dla grę już posiadających:

Czy znajdzie się jakaś klasa typu skrytobójca z dwoma mieczami na rękę? I w ogóle na jakim systemie opiera się gra? Na "systemie D&D z Neverwintera" czy coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:36, Sipso2008 napisał:

Czy znajdzie się jakaś klasa typu skrytobójca z dwoma mieczami na rękę? I w ogóle na
jakim systemie opiera się gra? Na "systemie D&D z Neverwintera" czy coś lepszego?


Gra działa na systemie autorskim do Dragon Age. Są trzy podstawowe rasy: człowiek, elf, krasnolud i trzy klasy: wojownik, łotrzyk, mag. Każda z nich ma do wyboru 4 specjalizacje (w tym zabójca dla łotrzyka, którzy może korzystać z dwóch broni na raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:22, Wojman napisał:

Tak BTW zobaczcie jakie dostalem fajne promocyjne ceny na zakupy. :)


Dlaczego masz tak "niskie" ceny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:29, Pariah napisał:

Ostatnia sensowna rzecz jaka przychodzi mi na myśl. DA instalował wyjątki dla firewalla,
być może Twój tego nie zaakceptował? Musiałbyś pogrzebać w jego opcjach i dać "wyjątki"
dla Dragon Age.exe i Dragon Age Updater...
Wybacz, ale nic innego już mi nie przychodzi do głowy...
Powodzenia i Pozdro


Jutro z tym pokombinuję, dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować