Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Grrrr, jeszcze niech się okaże że mam zablokowany port 6667 to coś zniszcze. Nie działa ani Opera, a ni badziewne IE ani FF... O mIRCu nie wspomne :/ Wracam na Andergrand...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to kanał ;)
No no no... nareszcie ;]
Jak na razie tłumy walą [hm...] drzwiami(?) i oknami. :) Ciekaw jestem jak będzie w nocy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ircu gram.pl miałem przyjemnośc znaleźć się kilka dni wcześniej za sprawą pewnej uprzejmej osoby, której przy okazji dziękuję. Szkoda, że tak szybko to CDp udostępnił, bo bym się dłużej nacieszył... wyróżnieniem? Jeśli można to tak nazwać... Wiem, egoistyczne podejście. :) Miłej zabawy wszystkim życzę. Szkoda, że nie bedzie już tak kameralnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść przez ten link: http://irc.gram.pl/index.php?port=1667

Umożliwia on dostanie się przez drugi otwarty port, w przypadku jak port 6667 zablokowany jest odgórnie, czyli tak, jak ja mam. Tyczy się to również innych osób, które mają problem z wejściem przez port 6667.

IRC pod portem 1667: http://irc.gram.pl/index.php?port=1667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie wydaje, uzylem komendy quit zgodnie z tym, co bylo w pliku pomocy i wyskoczyl mi taki blad:

Błąd : Closing Link: gra.z.gram.pl (spadam harować na chleb codzienny)

Ale ja tam sie na IRC nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdecydowanie przyda się rozładowanie tego tłumu. Ja proponuję (poza +av dla mnie oczywiście :P) dowalenie kilka nowych kanałów na tym servie. Oczywiście nie tylko ja to proponuję, ale skoro jeszcze nikt o tym nie wspomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:31, Abi Dalzim napisał:

/Za szybko to leci na tym czacie.... Porozmawiać nie można normalnie :\

Ogólnie to jedno wielkie zamieszanie tam jest. Powinno być kilka kanałów publicznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:57, Dark Demon napisał:

Czy ten czat jest już ogólnie dostępny? Kiedy będzie wersja ostateczna i oficjalna?

Jest dostępny. Niewiadomo kiedy będzie wersja ostateczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemna rzecz,jak dla mnie ten kanał.Tylko ogromny ruch,Cięzko nawiazac rozmowę.Twój ''''post'''' ginie zgnieciony 10 innymi ;)
A te funkcje po kliknięciu w tej tabelce na jakims userze,to mozna je wykorzystać?Kick & Ban-brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musi być beta :P. W wersji pełnej na pewno nie byłoby tego spamu, pewnie ktoś go ograniczy, ale KIEDY? ;) Ja chcę już, ja chcę teraz!

BTW: Nawet na kanale sobie trochę pograłem w Warhammera. Miło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować