Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Mogliby leciutko rozbudować pomoc. Rozrzerzyć jak się tworzy wszystkie emoty itp. :)
Czy będzie później możliwość rozmowy na priv z trzema osobami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zainstalowałem Jave i wszystko działa (chyba) :-).
Ale bez instrukcji obsługi tego nie ruszę ;-D,
"powiem" tak, mi to wygląda na gg w którym każdy gada z każdym, po prawej są osoby zalogowane, po lewej okno dialogowe, na dole pasek do wpisywania tekstu - ogólno widoczny i po zmianie (priv) 1 na 1,
To tyle co kojaże (na oko) ;-D

A teraz serio pytam jest do tego jakaś instrukcja obsługi albo słownik ?
Chyba naprawdę za wcześnie się urodziłem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmm, jak wbijesz na czacik to u góry masz button pomoc, w razie czego możesz sie spytać tutaj, albo bezpośrednio na czacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:31, Abi Dalzim napisał:

/Za szybko to leci na tym czacie.... Porozmawiać nie można normalnie :\


Wszystko zależy od ilości wiary na kanale :)
Teraz już jest luźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam pecha do czatów... Bo albo uruchamiają mi się z 20 minut, albo w ogóle zawieszają mi komputer przy uruchamianiu... IRC na gram.pl należy do tych drugich... :(
Pewnie zależy to od wersji Javy, jaka mam zainstalowaną (mam ją już 2 lata na jednym dysku :P)... Poczekam do finalnej wersji, może ona przynajmniej mi się uruchomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:10, Budo napisał:

Wszystko zależy od ilości wiary na kanale :)


Właśnie dlatego, że jest tylko główny (na razie), to nie można normalnie gadać. Poczekam, jak powstaną poboczne i bardziej tematyczne i wtedy się z IRC''em zaprzyjaźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:28, Noxbi napisał:

Ja chyba mam pecha do czatów... Bo albo uruchamiają mi się z 20 minut, albo w ogóle zawieszają
mi komputer przy uruchamianiu... IRC na gram.pl należy do tych drugich... :(
Pewnie zależy to od wersji Javy, jaka mam zainstalowaną (mam ją już 2 lata na jednym dysku
:P)... Poczekam do finalnej wersji, może ona przynajmniej mi się uruchomi...

Pobaw się z mIRCem, ew. Gamers.IRC, którego sam używam ( http://www.gamersirc.net/). Mniej spowalnia komputer, ma klimat IRC-a, więcej ustawień i co najważniejsze - nie laguje. A IRC odpalany z przeglądarki laguje dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 08:25, Abi Dalzim napisał:

> Wszystko zależy od ilości wiary na kanale :)

Właśnie dlatego, że jest tylko główny (na razie), to nie można normalnie gadać. Poczekam, jak
powstaną poboczne i bardziej tematyczne i wtedy się z IRC''em zaprzyjaźnię ;)

Wczoraj był kanał #rpg, na którym nawet trochę pograliśmy... Jak ktoś chce spróbować, to dzisiaj o 16:00 znowu gramy... Tzn. grają, bo ja dziś czasu o tej godzinie nie mam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu wszystko najciekawsze dzieje się jak mnie nie ma;)

Chciałbym tylko zwrócić uwagę (jeśli ktoś nie zauważył), że w związku z owym irc-em regulamin się trochę upgreadował;)
A jeśli chodzi o użytkowników Opery, którzy mają pusty ekran: pamiętajcie o włączeniu obsługi javy - narzędzia/preferencje/zaawansowane/zawartość/włącz obsługę javy. Tak jakby ktoś nie wiedział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:28, Noxbi napisał:

mi komputer przy uruchamianiu... IRC na gram.pl należy do tych drugich... :(


Miałem kiedyś tak samo, najprawdopodobniej masz uszkodzoną maszynę wirtualną javy :/
Spróbuj przeinstalować. Czy u mnie się udało to nie wiem bo na tym kompie zrobiłem format i od tamtej pory jest dobrze. Niestety wersja finalna nic nie poprawi skoro nie możesz nawet odpalać javy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:45, michu96 napisał:

Ten czat extra tylko nie wiem jak się stawia opis (Powie mi ktoś) ??


Jesli chodzi ci o opis , ten w nawiasie to po prawej na dole (na prawo od miejsca gdzie wpisujesz tekst) jest miejsce (z napisem "xywka") gdzie możesz zmienić, enter, i już. Tam się domyslnie miała wyświetlać podpowiedź ale widzę że z jakiegoś powodu jej nie ma. Zapewne bedzie to coś w stylu "xywka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko taka uwaga. Na stronie gram.pl mógłby znaleźć się odnośnik do owego narzędzia. Byłoby poręczniej niż wpisywać ręcznie adres strony. No chyba że to dlatego, że to wersja beta (bo później będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:34, Dux napisał:

No chyba że to dlatego, że to wersja beta

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ;-) Jak sama nazwa tematu wskazuje jest to dopiero testowa wersja czatu, choć już dopuszczona do ogólnego użytku, a nie tak jak wcześniej, dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować