Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

gramIRC - zapraszamy!

1462 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2014 o 13:11, kulfonito napisał:

Co z moją sprawą? Dalej nie mogę wejść :D

Pytanie trochę naiwne, ale jednak warto się upewnić. Czy jesteś pewien, że wszystko masz poprawnie skonfigurowane (port, SSL itd.), bo przez jeden mały błąd w konfiguracji wszystko może szlag trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie o to chodzi

@kulfonito: nadal nie wiem. Jeśli chcesz, choć to trochę głupie rozwiązanie, to na razie chyba musisz zrobić nowe konto i nim wejść. Jeśli będę wiedział coś więcej to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 14:01, Prince_Miki napisał:

> Co z moją sprawą? Dalej nie mogę wejść :D
Pytanie trochę naiwne, ale jednak warto się upewnić. Czy jesteś pewien, że wszystko masz
poprawnie skonfigurowane (port, SSL itd.), bo przez jeden mały błąd w konfiguracji wszystko
może szlag trafić.


Mam bana za brak kultury, ale jednak na żadnej liście banów mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 14:13, kulfonito napisał:

Mam bana za brak kultury, ale jednak na żadnej liście banów mnie nie ma :D


Ban dla ciebie jest juz zakodowany w samą strukturę gramirca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 23:54, Volvox napisał:

> Mam bana za brak kultury, ale jednak na żadnej liście banów mnie nie ma :D

Ban dla ciebie jest juz zakodowany w samą strukturę gramirca :P


Pewnie jeszcze Ty mi go dałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może dokładnie wytłumaczyć na czym polega tryb voice i co to jest kanał moderowany? Wybaczcie mi mój niedobór wiedzy, ale kiedyś bardzo rzadko ircowałem i dopiero teraz - po reaktywacji gramowego IRC''a - mocno się uaktywniłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 13:59, zerohunter napisał:

Na stronie irc.gram.pl jest kolektyw 0o

To już żadna nowość. Żeby korzystać z IRC''a, pobierz sobie najlepiej Kvirc''a i skonfiguruj, tak jak na zdjęciu: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=17764&pid=67 (tylko Character set ustaw na Unicode UTF8, a nie ISO-8859-2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 21:42, Prince_Miki napisał:

Czy są plany wznowienia gramowego IRC''a? Bo całość nie działa już od jakiegoś czasu...

Ale po co skoro przed wyłączeniem i tak nie było ruchu (nie licząc bojówki chińskich bajek). Pytasz tak dla pytania czy masz plan przywrócenia jego świetności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu fajnie było sobie tam wpaść i luźno pogadać o wszystkim. Czasem i nawet się pośmiało. Generalnie była fajna atmosfera, choć faktycznie niezbyt wiele osób tam siedziało, a w zdecydowanej większości byli to ircowi weterani, jednak moim zdaniem warto by było powrócić do pomysłu. Nie udawaj takiego twardego, bo przecież sam lubiłeś sobie posiedzieć na ircu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Było" przez ile? Dwa tygodnie, max trzy. Później jedyna aktywność irca to były logi wejście/wyjście, okazyjne "cześć ", a jedyne rozmowy były na chińsko-bajowym kanale. Sam przecież wchodziłeś i wychodziłeś bo nic się nie działo więc wiesz o czym mówię. Nie ma sensu wskrzeszać irca skoro nie ma pomysłu na utrzymanie większej liczby ludzi.
Ja tam nie narzekam, siedzę nadal na ircu, tylko nie tym bo ten umarł a wskrzeszony umarł ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zdaję sobie sprawę, że pod koniec tylko na chwilę tam zaglądałem, a to ze względu na to, że nie było tam kilku moich ulubionych osób. A tak z ciekawości, to coś się skopało z IRC''em i teraz nikt nie widzi sensu tego naprawiania, czy specjalnie go wyłączono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 22:30, Prince_Miki napisał:

A tak z ciekawości, to coś się skopało z IRC''em i teraz nikt nie widzi sensu tego naprawiania, czy specjalnie go wyłączono?


Obstawiam to drugie, ale jutro spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej, lub ewentualnie upewnić. Chyba, że ktoś wcześniej tu poda jakieś konkretne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować