Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Jak można nie liczyć na figurkę!? Minimalna cena metalowej + zysk pana x kosztuje w granicach 7zł(hurtowo mniej) a plastikowa o połowe taniej. Malowanie było by najdroższe w tym interesie(zależy jaka farba, za 21zł małą tubka czy ...)
Morthi daj link do demówy gry, bo te które znalazłem są?? coś nie styk_ka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, co to za podzial na Normal Battle oraz Reinforcements Battle
http://gamestats.gamespy.com/whammermoc/index.html


Normal to wiadomo - pewnie standardowy skirmish
ale Reinforcements Battle (?)
Reinforcements: wzmocnienie / zasilanie / podpora

macie jakies info na ten temat?
jedyne co mi przychodzi do glowy to ze mozna w czasie bitwy zdobywac zloto i zasilac sie wojskiem

w kazdym razie te bitwy są ok. 50% mniej popularne niż Normal.

BTW: super, ze w ladderze beda bitwy 2 vs. 2 :D
BTW2: w profilach graczy jest jeszcze typ bitwy: Custom Siege - jeee oblężenia!
jesli tylko WH:MoC będzie bardziej taktyczny od BFME2 to zapowiada się ostra jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze ściągam demo..a raczej ściągałem.
Czy ktoś wie jak to jest downloadem p2p(przez BitComet) z idg.pl? Doszło do jakichś 60% i download stoi jak wryty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega od razu wyda WH:MoC w wersji 1.4
http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1436218

musze przyznac, że na razie jestem miło zaskoczony postępowaniem Cenegi
- akurat w przypadku tytułów które mnie interesują - Cenega zaczyna bić na głowę CDP dające ostatnio ciała jak tylko można.

no, ale jak to mawiają - nie chwal żony przed śmiercią :P

BTW: skąd ta prawa strona obrazka dołączona do artykułu ( http://gry.onet.pl/_i/pics/wmark_220.jpg )
okładka instrukcji/artbooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, że polonizacja będzie skaszaniona. W planach są polskie napisy i dialogi. O ile napisy rozumiem, to po graniu w demko anglojęzyczne, nie mam ochoty słuchać polskich tekstów bo w oryginale są naprawdę klimatyczne. Zastanawiałem się jak to będzie rozwiązane. Pisałem do Cenegi ale ciągle nie mam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 13:51, lastvegas napisał:

Ja się boję, że polonizacja będzie skaszaniona. W planach są polskie napisy i dialogi. O ile
napisy rozumiem, to po graniu w demko anglojęzyczne, nie mam ochoty słuchać polskich tekstów
bo w oryginale są naprawdę klimatyczne. Zastanawiałem się jak to będzie rozwiązane. Pisałem
do Cenegi ale ciągle nie mam odpowiedzi.


Wszyscy będą gadać po polsku skoro dialogi są polskie. Chyba, że tylko rozmowy postaci w Kampanii po polsku, a jednostki w walce po angielsku. To ostatnie jeszcze do przełknięcia ale jak wszystko będzie po polsku to kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:32, Occulto napisał:

To ostatnie jeszcze do przełknięcia ale jak wszystko będzie po polsku to kicha.


e tam, zaraz kicha.. i z polskimi glosami moze byc klimat np. Czarnoksiężnik Chaosu Niepodzielnego -> Joanna Senyszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:57, moonman napisał:

> To ostatnie jeszcze do przełknięcia ale jak wszystko będzie po polsku to kicha.

e tam, zaraz kicha.. i z polskimi glosami moze byc klimat np. Czarnoksiężnik Chaosu Niepodzielnego
-> Joanna Senyszyn ;)

No chyba, że tak ale ja w roli Czarnoksiężnika Chaosu widziałbym p.Rysia z Klanu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:30, Dead-pl napisał:

Ano....orginalna polska + podmienione pliki :P Jakoś nie chce mi się słuchac tych polskich
jęków w młotq :]

a ciekawe skad wezmiesz te podmienione pliki co? nie sadze zeby Cenega czy Namco udostepnili za darmo wszystkie dzwieki z gry w internecie ;) a powaznie to nie rozumiem waszego narzekania, jak sie komus nie podoba to moze zamawiac gre za granica, koszt gry i przesylki wychodzi tylko 2 razy wyzszy niz wersji polskiej, ludzie z Europy pozamawiali wersje amerykanska i juz graja tzn instaluja kolejne patche :) czasem dobrze jak to nasi przyjaciele z Ameryki sa tymi krolikami doswiadczalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:42, Dead-pl napisał:

A zresztą zamówiłem sobie z kumplem pakiet po polskiemu...zobaczymy co będzie. Gra i tak tylko
na multi mnie interesuje.


Też tak planuję. Zakup gry po angielskawemu nie wchodzi w "grę" bo mnie nie stać ;). Sprawdzałem i cena to jest jakieś 50 $ bez przesyłki więc można sobie obliczyć co i jak.

Poza tym dobrakos, widzialem dźwięki z oryginalnego Diablo II i z polskiego i nasza wersja była nieporównywalnie gorsza :D. Nie muszę się nawet domyślać, że podobnie będzie z Mark of Chaos. Zdumiewa mnie to wszysko zwłaszcza, że Cenega słynie z wydawania podwójnych wersji językowych. Wydanie Obliviona bardzo mi odpowiadało. Braciszek ma napisy, ja mam klimatyczne dialogi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za gry.wp.pl:

Namco Bandai Games America wypuściło właśnie darmowy edytor map do Warhammer: Mark of Chaos, ostatniej odsłony RTSów w świecie Warhammera. Nowy Warhammer sam z siebie pozwala na toczenie sporych bitew na ogromnych połaciach terenu, a teraz i my możemy tworzyć własne mapki. Pliczek znajdziecie tutaj: http://gamershell.com/download_16466.shtml


BTW: podobno wersja PL będzie od razu spatchowana do ver. 1.5 (wczesniej pisali o 1.4)
AFAIK amerykanie maja dostepny patch 1.2 - no chyba, ze jest jakis autopatcher i wyzsze patche nie sa dostepne na stronach - to troche proroczy jest ten 1.5 :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować