Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

wiem ze to ze anonsuj niewiele znaczy :/ niestety... ale moze jednak sie ten dlugo oczekiwany patch pojawi i tchnie nowe zycie w warhammera?

dziwne jest ze cenega nabrala wody w usta i nie chce zrobic patcha poprawiajacego polonizacje :/ - pozostaje grac na angielskiej wersji ktora mozna sobie zrobic w taki sposob:
http://forum.deepsilver.com/forum/showthread.php?t=20955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<szok> - a ja na tej grze już postawiłem krzyżyk :)

chociaż uwierzę, jak już będę miał patcha zainstalowanego i działającego ;)


jeszcze Cenega i byłoby super


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 08:37, morthi napisał:

wiem ze to ze anonsuj niewiele znaczy :/ niestety... ale moze jednak sie ten dlugo oczekiwany
patch pojawi i tchnie nowe zycie w warhammera?

Poczekajmy gdzieś do 14:00 i zobaczymy ;-)

Dnia 18.06.2007 o 08:37, morthi napisał:

dziwne jest ze cenega nabrala wody w usta i nie chce zrobic patcha poprawiajacego polonizacje
:/ - pozostaje grac na angielskiej wersji ktora mozna sobie zrobic w taki sposob:
http://forum.deepsilver.com/forum/showthread.php?t=20955

Dzięki za info, nigdy bym się nie spodziewał, że firma wypuści Language Pack (''dowolny język'' -> EN) do własnej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:25, morthi napisał:

skoro Ci dziala to kup :) za 40 zl znajdziesz na allegro nowe w folii ;)


w wirtus.pl warhammer stoi po 39,99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:42, Xantes napisał:

mam pytanie czy jest jakis mod (lub patch) ktory umozliwia granie potyczek nie w multi?

Wystarczy wybrać multiplayer i wejść na LANa (do tego połączenia z netem nie potrzebujesz) i założyć sobie grę, a za przeciwnika ustawić komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 09:54, ChrisBgnr napisał:

> mam pytanie czy jest jakis mod (lub patch) ktory umozliwia granie potyczek nie w multi?

Wystarczy wybrać multiplayer i wejść na LANa (do tego połączenia z netem nie potrzebujesz)
i założyć sobie grę, a za przeciwnika ustawić komputer.

O kurczaki! Też nie wiedziałem (wstyd! ;)). No to dzisiaj komputer dostanie manto w potyczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zl to jest bardzo dobra cena jak na taka ladna gre :) jesli tylko ten patch w koncu wyjdzie to moze bedzie sie dalo znow grac przyjemnie... i po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 10:13, morthi napisał:

40 zl to jest bardzo dobra cena jak na taka ladna gre :) jesli tylko ten patch w koncu wyjdzie
to moze bedzie sie dalo znow grac przyjemnie... i po angielsku :)

Ja widziałem w Media za 60zł - cena róznież przyzwoita...
A teraz pytanko: Czy tym 1.3gb czymś do zangielszczenia można zrobić tak, że zrobię sobie spolszczenie kinowe? Tzn, zostawię tylko cały tekst po polsku a speeche będą po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest tam jakaś instrukcja jak przerobić z przykładowo polskiego na angielski? Jesli nie, to morthi skrobnij co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mozna :)

jezyk zmieniasz jednym wpisem w rejestrze :)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NamcoBandai\Warhammer: Mark of Chaos]
"Language"=dword:00000409
"Locale"="en_US

zanim dokonasz tej zmiany sprawdz (!) jaka jest dla jezyka plskiego wartosc dword (nie mam na tym kompie zainstalowanego moc to nie powiem)

jesli znajdziesz inne wartosci dword to bedziesz mogl zobaczyc jak gra wyglada w innych jezykach niz angielski, niemiecki i polski :)

dzieki tej zmianie bedziesz mial angielskie napisy a polskie sample ;)

jesli chcesz by bylo odwrotnie czyli angielskie sample i polskie napisy to nie grzebiesz w rejestrze tylko sciagasz to wielkie archiwum 1.3 gb i rozpakowujesz do katalogu z gra

na chwile obecna to jedyny sposob by w pelni cieszyc sie z gry w wersji polskiej (czyli z polskiej zrobic angielska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli ściągnę to archiwum 1,3GB i zmienię wpis w rejestrze, to będą i napisy i sample angielskie? Czy też tylko albo jedno albo drugie? No i jak z rozpoznawaniem płyty w napędzie po zmianie języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :) jesli zmienisz wpis w rejestrze i wrzucisz to archuuwum (rozpakowane) do katalogu gdzie zainstalowales gre to bedziesz mial gre po angielsku - dokladnie taka jakbys kupil wersje angielska a nie polska

plyta w napedzie jest konieczna do uruchomienia gry - gra jest zabezpieczona securomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:56, morthi napisał:

plyta w napedzie jest konieczna do uruchomienia gry - gra jest zabezpieczona securomem


Chodziło mi raczej o to czy nie ma jakiegoś problemu z uruchomieniem gry bo, że płyta wymagana jest to nie ma wątpliwości (wczoraj na nowo instalowałem MoC ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 13:34, morthi napisał:

nie :) nie ma zadnych problemow - gra dziala bardzo dobrze (multi tez)

No to w porządku ;)

Btw - patcha ciągle nie ma :[ Daję im szansę do końca dnia :P Potem MoC wylatuje z dysku (oczywiście żartuję - nie po to kupowałem go, żeby się kurzył na półce albo żebym jakiemuś gościowi na Allegro odsprzedawał ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:30, morthi napisał:

oczywiscie ze mozna :) (...)

No to zabieram się za ściąganie i zobaczymy co to z tego będzie...

A co do patcha to myślę że nawet jak nie dziś to jednak będzie lada moment. Skoro ogłoszono go na dziś podając listę zmian, to raczej wygląda to wiarygodnie... Byle nie okazało się, że porpawił kilka rzeczy a zepsuł kilkanaście innych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... patch 1.71 tez mial sie pokazac 4 miesiace temu - tez oglosili co bedzie zmieniac a pozniej nagle black hole zostalo zwolnione :P (moze dlatego ze sie za bardzo guzdrali ze zlozeniem tego patchal ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 18.06.2007 o 12:30, morthi napisał:

jesli chcesz by bylo odwrotnie czyli angielskie sample i polskie napisy to nie grzebiesz w
rejestrze tylko sciagasz to wielkie archiwum 1.3 gb i rozpakowujesz do katalogu z gra


No nie do końca... Bo archiwum zawiera tylko filmiki... A cała reszta ("spicze" w trakcie bitwy, mówione scenki narracyjne itp są dalej po polsku. Czyli albo gra się na full ang wersji albo ze zmianą języka mówionego TYLKO w filmikach... Pełnej kinówki zrobić z tego nie idzie:( Chyba że ktoś zna inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować