Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 21:48, de99ial napisał:

Jak wyszła konwersja na ENG? Powiodła się?

Dałoby radę uzyskać jakieś szczegóły i pomoc?

Jak chcesz więcej infa to dawaj na gg : 1205220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Ci odpowiem :) tak :) konwersja sie udaje bezproblemowo :) aczkolwiek zalecalbym wpierw spisanie tej wartosci ktora modyfikuje plik z archiwum ktore mozesz sciagnac z forum producenta gry - deep silver by moc przywrocic sobie polska wersje po tym jak zrobisz angielska oraz zrobic kopie zapasowa plikow z filmami zanim zastapisz je angielskimi :) dzieki czemu bedziesz mogl przelaczac miedzy wersja angielska polska bardzo latwo :) ot zmieniajac wartosc w rejestrze i podmieniajac pliki filomowe:)

wszystko to jest dokladnie opisane w watku poswieconym konwersji wersji niemieckiej na angielska na forum deep silver :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:04, morthi napisał:

ja Ci odpowiem :) tak :) konwersja sie udaje bezproblemowo :) aczkolwiek zalecalbym wpierw
spisanie tej wartosci ktora modyfikuje plik z archiwum ktore mozesz sciagnac z forum producenta
gry - deep silver by moc przywrocic sobie polska wersje po tym jak zrobisz angielska oraz zrobic
kopie zapasowa plikow z filmami zanim zastapisz je angielskimi :) dzieki czemu bedziesz mogl
przelaczac miedzy wersja angielska polska bardzo latwo :) ot zmieniajac wartosc w rejestrze
i podmieniajac pliki filomowe:)

wszystko to jest dokladnie opisane w watku poswieconym konwersji wersji niemieckiej na angielska
na forum deep silver :)



Wiesz mając dwie sztuki gry o przywrócenie oryginalnej (czyli PL) nie będę musiał się martwić, tym bardziej, że jednak wolę angielski.

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o martwienie sie:) tylko o czas ktory musisz poswiecic na instalacje gry :) szybciej jest spisac jedna wartosc w rejestrze i zrobic kopie filmikow niz za kazdym razem kiedy chcesz powrocic do polskiej wersji przeinstalowywac gre i borykac sie z problemami zwiazanymi z aktualizacja (ja tak mialem niestety gdyz pozostaja wpisy w rejestrze odnosnie do wersji gry i updater nie chce dzialac prawidlowo)

btw - zapomnij tez o mozliwosci zaktualizowania gry do wersji patchem 1.6 gdyz wg instalatora tego patcha gra nie jest zainstalowana/spatchowana juz zostala do wersji aktualnej - opzostaje wylacznie updater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:50, morthi napisał:

to nie chodzi o martwienie sie:) tylko o czas ktory musisz poswiecic na instalacje gry :) szybciej
jest spisac jedna wartosc w rejestrze i zrobic kopie filmikow niz za kazdym razem kiedy chcesz
powrocic do polskiej wersji przeinstalowywac gre i borykac sie z problemami zwiazanymi z aktualizacja
(ja tak mialem niestety gdyz pozostaja wpisy w rejestrze odnosnie do wersji gry i updater nie
chce dzialac prawidlowo)

btw - zapomnij tez o mozliwosci zaktualizowania gry do wersji patchem 1.6 gdyz wg instalatora
tego patcha gra nie jest zainstalowana/spatchowana juz zostala do wersji aktualnej - opzostaje
wylacznie updater


W sumie racja... Ale filmików chyba nie trzeba zastępować żeby zadziałał updater, nie?

Poza tym wolę zasysać patche na dysk żeby mieć na później - nigdy nie wiadomo czy będę miał sieć...

BTW - skąd można pobrać patche do MoC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociazby z fileplanet czy fileshack :) praktycznie na wszystkich duzych serwerach plikowych znajdziesz interesujacy Cie patch :) jak chcesz - ja sie zawiodlem kiedy pobralem latke wazaca prawie 350 mb i okazalo sie ze jest niekompatybilna z moja wersja gry :)

filmiki musisz zastapic by miec w pelni angielska wersje gry bo inaczej bedziesz mial je po polsku a teksty i speeche w grze po angielsku

updater dziala bardzo dobrze i na polskiej i a angielskiej wersji gry nie ma z nim zadnego problemu. Problem pojawia sie po odinstalowaniu gry (uprzednio spatchowanej do 1.6) i ponownej jej instalacji - wtedy to wlasnie pojawiaja sie bledy zwiazane z updaterem a wynikajace wylacznie z wpisow w rejestrze czyli pojawienia sie wartosci 1.6 w niektorych wartosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich którzy już cieszą się nowym Warhamkiem, a mianowicie, czy w Mark of Chaos również można napotkać sync-kills (tak jak w W40k Dawn of War) ? Szczerze mówiąc to bardziej pociągała mnie wersja Warhammera w 40 tysiącleciu, ale i koło tej nie moge przejść obojętnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:48, Skwarek pl napisał:

Mam pytanko do wszystkich którzy już cieszą się nowym Warhamkiem, a mianowicie, czy w Mark
of Chaos również można napotkać sync-kills (tak jak w W40k Dawn of War) ? Szczerze mówiąc to
bardziej pociągała mnie wersja Warhammera w 40 tysiącleciu, ale i koło tej nie moge przejść
obojętnie ;]

Nie, nie ma. Walki w Mark of Chaos są dużo bardziej umowne. Trochę jak w W3, z tą różnicą, że można szarżować. Nie ma tam żadnych efektownych sekwencji kończących walki. Po prostu postacie machają bronią. Generalnie Dawn of War jest lepszy, jeśli idzie o "szlif" wykonania, chociaż to nieco inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowna Cenega wypuści w końcu tego patcha? Miał być w styczniu, ale powoli styczeń zbliża się ku końcowi. Może w końcu lepiej by było w końcu ostatecznie powiedzieć, że będzie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:26, Czedwik napisał:

Czy szanowna Cenega wypuści w końcu tego patcha? Miał być w styczniu, ale powoli styczeń zbliża
się ku końcowi. Może w końcu lepiej by było w końcu ostatecznie powiedzieć, że będzie lub nie.


Czekam na raport patchowy. Jak go otrzymamy dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszlo demo multiplayer

BTW: o poprawkach polonizacyjnych nadal cisza :(
o oficjalnych patchach juz nie wspomnie...

mialo byc tak pieknie - a zapowiada sie, ze WH:MoC bedzie jednym z tytulow, ktore odchodza bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 08:32, moonman napisał:

mialo byc tak pieknie - a zapowiada sie, ze WH:MoC bedzie jednym z tytulow, ktore odchodza
bez echa.

Obawiam się, że masz rację. Wystarczy porównać ile mówi się na forach o Dark Crusade, a ile o Mark of Chaos... W multi jakoś również za wielu graczy nie widać ostatnio. Miało być pięknie, a wyszło ledwie dobrze, a to za mało na hit. No ale mówi się trudno, ja już na patcha nie czekam... Może WAR okaże się lepszą grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem z MoC jest jeden - hardware :) jest niewiele komputerow ktore udzwigna ta gre. Do czasu kiedy polscy gracze nie wymienia kart graficznych nie dorzuca ramu i nowych prockow coraz mniej gierz takimi wymaganiami bedzie sie sprzedawac - nie ma komputerow na ktorych daloby sie grac (wiem ze uogolniam jednakze swoje zdaniem opieram na szeroko przeprowadzonej sadzie wscor moich znajomych i ich znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:48, morthi napisał:

problem z MoC jest jeden - hardware :) jest niewiele komputerow ktore udzwigna ta gre. Do czasu
kiedy polscy gracze nie wymienia kart graficznych nie dorzuca ramu i nowych prockow coraz mniej
gierz takimi wymaganiami bedzie sie sprzedawac - nie ma komputerow na ktorych daloby sie grac
(wiem ze uogolniam jednakze swoje zdaniem opieram na szeroko przeprowadzonej sadzie wscor moich
znajomych i ich znajomych)

Ale za granicą jest podobnie, ludzie nie kupuję co chwilę nowych kart, ramu itd. Zresztą to nie wymagania są tu wąskim gardłem, a jakość gry. Gra nie ma tego szlifu ani dynamiki, co dzieło Relica. Na zagranicznych forach również o MoC jest niezbyt głośno. Wymagania raczej nie są powodem, bo zawsze można obniżyć detale. Dla przykładu: Gothic 3 ma wysokie wymagania, a raczej tak słabo się nie sprzedał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem i fanem gry bitewnej i najbardziej podoba mi się budowanie armii oraz dokładne odwzorowanie figurek. Co do samej rozgrywki niw powiem o niej niczego złego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:36, Dead-pl napisał:

No mi też się wydaje że kamieniem u nogi jest właśnie brak dynamiki znanej wszystkim z DoW.

dokladnie. bo wiekszosc graczy uwaza za dynamike przede wszystkim prosty schemat z typowego rts-a typu warcraft: buduje baze - buduje jednostki - wale do ataku - jak sie nie uda to buduje od nowa itd. W MoC nie ma baz ani budowania jednostek, to byl glowny zarzut z jakim sie spotkalem. gra miala byc inna i jest. a ze nie trafia to w gusta wiekszosci graczy to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować