Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

wiadomo cos juz o tej poprawce polonizacyjnej dla MoC? czy tez w ogole jej juz nie bedzie i nie mamy na co czekac czyli wychodzi na to ze jedynym sposobem bedzie przerobienie wersji polskiej na angielska za pomoca magicznych linkow z forum producenta?

mnie sie poloniacja podoba i wolalbyum zostac przy polskiej wersji gry ale draznia mnie co raz angielskie wstawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na celeronie 2.4 i 512 ram i tej samej karcie graficznej grac sie w MoC nie dalo :/ - sciagnij demo i sprawdz czy CI pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra pozyczylem gre od kolegi gra dziala swietnie na medium ale mam problem w 2 akcie kampani chaosu mam teraz oblezyc ta twierdze SZCZURAMI!!! to jest praktycznie niemozliwe szczury sa za slabe ma ktos jakas dobra taktyke zeby wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się. Skaveni nie są słabi, i odpowiedni użyci mogą zrobić w środku tej twierdzy rzeźnię. Początkowo też miałem w tej misji problemy, ale za drugim podejściem poszło łatwiej. A najlepiej będzie jak będziesz odpowiednio używał tych skaveńskich dział (już nawet nie pamiętam ich nazwy), bo to one są najpotężniejsze w trakcie walk. Reszta jednostek to dla nich osłona (albo żywa tarcza jak kto woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz sobie poradzilem jednak ze skavenami da sie zyc chociaz w ostatniej misji szczurow w rozdziale 3 stracilem w sumie wszystkich oprocz tego ich przywodcy i jakiegos lorda ktory sam potrafil zrobic niezla rzeź.A i bym zapomnial jednak gra mi dziala swietnie na low a nie medium ale to w sumie ladnie wyglada myslalem ze bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie MoCh, przed chwilką skończyłem instalować, aktualizacja do 1.6 i z ciekawości wbijam na multi a tam.... niemal pusto! "AŻ" dwie założone gry! Muszę przyznać że przeraziłem się nieco.... Co się dzieje?? Nikt w to nie gra czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:28, ChrisBgnr napisał:

Dziś kupiłem sobie MoCh, przed chwilką skończyłem instalować, aktualizacja do 1.6 i z ciekawości
wbijam na multi a tam.... niemal pusto! "AŻ" dwie założone gry! Muszę przyznać że przeraziłem
się nieco.... Co się dzieje?? Nikt w to nie gra czy jak?

gra w singlu sprawia sporo frajdy, dlatego nie ma co zalowac kupna MoC, na pewno bedziesz sie dobrze bawil.A co do multi no coz sa inne gry: DoW, C&C3, StarCraft...tak jak napisal morthi kiedys moze jeszcze uslyszymy cos o MoC.Najpredzej pewnie to ze wyjdzie wersja na xboxa co jest prawie pewne, choc pomysl to na tyle glupi ze az nie warto wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żaden dodatek chyba też się nie zapowiada, więc pozostaje czekać jedynie na patch, o ile ktoś w to w ogóle zamierza grać. Generalnie obecnie w multi gra wypada bardzo średnio. Doskwiera nie tylko mała ilość graczy, ale słaby wybór. Nawet aktywność oficjalnej strony gry jest znikoma, więc projekt sprawia wrażenie nieco porzuconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:11, Czedwik napisał:

Na żaden dodatek chyba też się nie zapowiada...

Szkoda;/ miałem nadzieję na pełnoprawną armie orków i krasnoludów + nowe wojska najemne.
Heh oby tylko wyszedł WMoC 2 - chyba nie zignorują możliwości wydania/stworzenia tak wspaniałej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 17:17, Word up napisał:

Heh oby tylko wyszedł WMoC 2 - chyba nie zignorują możliwości wydania/stworzenia tak wspaniałej
gry?

jezeli wydawca ma pozostac koncern Namco Bandai to lepiej zeby nie powstala juz zadna produkcja w swiecie Warhammer.Mam nadzieje ze skoncza z ta profanacja i odsprzedadza licencje Games Workshop jakies mniejszej firmie ktora wzielaby sie za to na powaznie. Namco powinno zostac przy tych swoich grach na konsole bo to im lepiej wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bohater zarówno w kampanii, jak i pojedynczych potyczkach ma zdolności których się mu nie wybrało? Tzn. Rozwijam bohatera, wybieram mu skille a wygląda to tak, że ma on i tak swój własny repertuar zdolności... To jakiś mega bug czy co?? Wysokopoziomowa postać bez wydania ani jednego punktu na pojedynek będzie i tak miał komplet czarów i zdolności jeżeli do niego dojdzie... Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi??
No i tak gram kampanię na "wysokim", jestem na początku trzeciego rozdziału Imperium i się zastanawiam czy to ja nagle takim dobrym strategiem zostałem, czy co? Dotychczas nie było ani jednej misji która byłaby wyzwaniem... Aż się boję myśleć jak gra wygląda na "łatwym"... Normalnie nie uznałbym czegoś takiego za warte wspominania bo zawsze walka na sieci jest bardziej emocjonująca niż sztuczne, zawsze przewidywalne do bólu algorytmy SI... No ale multi kona w agonii, patchy nowych ni huhu a ja mam kolejny tytuł ze zmarnowanym i porzuconym potencjałem;/ Odnoszę wrażenie że producenci coraz mniej pieniędzy wkładają w beta testy, a coraz więcej w marketing... Bo kto by się tam przejmował łosiami które tytuł kupią? Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się... I można sobie psioczyć że już nigdy więcej tytułu danego producenta się do rąk nie weźmie... I co? Nowa kampania reklamowa -> nowy, wręcz kultowy zanim jeszcze zobaczył światło dzienne tytuł -> kolejny zabugowany kaleka... Pół biedy jeżeli programiści mają na tyle przyzwoitości że regularnie łatają swoje dzieło ale.... Ech dobra, nie nudzę już więcej, ale po początkowym przerażeniu (MULTI "NIE MA"!) i oczarowaniu kilkoma misjami kampanii, przyszedł czas na refleksję, że mam w ręku kolejną perłę, która komuś spadła w krowi placek.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 18:46, ChrisBgnr napisał:

Dlaczego bohater zarówno w kampanii, jak i pojedynczych potyczkach ma zdolności których się
mu nie wybrało? Tzn. Rozwijam bohatera, wybieram mu skille a wygląda to tak, że ma on i tak
swój własny repertuar zdolności...


Rozwój bohatera ogranicza się praktycznie tylko do poprawy zdolności startowych, które albo maja większa moc, albo dodatkowy efekt (te dotyczące magii, użycia uzbrojenia czy wpływu na oddział), niektóre (te które dotyczą walk między bohami) ujawnia się tylko w trakcie pojedynków.

Dnia 11.06.2007 o 18:46, ChrisBgnr napisał:

No i tak gram kampanię na "wysokim", jestem na początku trzeciego rozdziału Imperium i się
zastanawiam czy to ja nagle takim dobrym strategiem zostałem, czy co? Dotychczas nie było ani
jednej misji która byłaby wyzwaniem...


Misje nie są niestety żadnym wyzwanie, kilka z nich można potraktować jako nieco trudniejsze (np. finałowe obu kampanii i 2 związane z oblężeniem twierdz). Naprawdę, DO i SoRH były zdecydowanie większym wyzwanie

Dnia 11.06.2007 o 18:46, ChrisBgnr napisał:

oczarowaniu kilkoma misjami kampanii, przyszedł czas na refleksję, że mam w ręku kolejną perłę, która komuś > spadła w krowi placek.................

O o, i teraz boją się ją wyciągnąć, żeby sie nie ubabrać ;)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:23, darsz napisał:

Rozwój bohatera ogranicza się praktycznie tylko do poprawy zdolności startowych, które albo
maja większa moc, albo dodatkowy efekt (te dotyczące magii, użycia uzbrojenia czy wpływu na
oddział), niektóre (te które dotyczą walk między bohami) ujawnia się tylko w trakcie pojedynków.

Aha... No to thx - ulżyło mi trochę, bo bałem się, że coś tu nie trybi tak jak powinno;]

Dnia 11.06.2007 o 19:23, darsz napisał:

O o, i teraz boją się ją wyciągnąć, żeby sie nie ubabrać ;)(

No niestety... A szkoda... Bo to jednak perła... Tyle że teraz to już zaczyna wszystko nieładnie pachnieć, że się tak wyrażę eufemizmem na koniec posta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 18:46, ChrisBgnr napisał:

No i tak gram kampanię na "wysokim", jestem na początku trzeciego rozdziału Imperium i się
zastanawiam czy to ja nagle takim dobrym strategiem zostałem, czy co? Dotychczas nie było ani
jednej misji która byłaby wyzwaniem... Aż się boję myśleć jak gra wygląda na "łatwym"... Normalnie
nie uznałbym czegoś takiego za warte wspominania bo zawsze walka na sieci jest bardziej emocjonująca
niż sztuczne, zawsze przewidywalne do bólu algorytmy SI...

poziom trudnosci wplywa tylko na ilosc przeciwnikow, SI jest tak samo "madre".Na latwym gra nie ma wogole sensu, kampanie imperium po prostu trzeba grac na "hard" chyba tylko w jednej misji jest jakies wyzwanie.W kampanii chaosu sa mniej wiecej ze 2-3 misje ktore na "hard" sa rzeczywiscie "hard" i by najmniej nie sa to te misje ktorych mozna by sie spodziewac :) jak dla mnie kampania chaosu jest sporo ciekawsza wiec najlepsze jeszcze przed Toba, dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jutro ma się ukazać długo oczekiwany (4 miesiące...) patch v1.72. Pożyjemy, zobaczymy... miejmy nadzieję, że to nie jest kolejny pic na wodę ze strony Namco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 07:43, morthi napisał:

jutro czyli dzis? a gdzie taka informacja sie pojawila?


Tutaj: http://www.markofchaos.com/forums/viewtopic.php?t=5347&start=90 (forum angielskie)

oraz

tutaj: http://forum.deepsilver.com/forum/showthread.php?t=26268 (forum niemieckie)

Tyle, że nawet jeśli coś anonsują, to nie znaczy, że wydadzą :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować