Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 00:20, Czedwik napisał:

> Spoko ale po co mu angielska była jak chcaił polską ??
Cóż, nie mam pojęcia, ale faktycznie możliwe, że ma piracką wersję.


No cóż nie będe nikogo pięnował itp. Ale po kiego kupować angielską wersję jeśli chce sieć polską. I nie udostępnialiśmy spolszczenia więć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem demko, i się bardzo milo zskoczyłem. Naprawdę nie spodziewałem się niczego specjalnego po tej grze. Owszem, walki moze nie są tak dynamiczne jak WH40k DoW i toczą się troszku w ślimaczym tempie, ale o dziwo wogóle mi to nie przeszkadzało(wręcz przeciwnie- tempo rozrgrywki mi bardzo odpowiadało)
Oprawa graficzna bardzo trafila w moje gusta- zadziwia perfekcja z jaka zostały odwzorowane poszczególne jednostki.
Wymagania sprzętowe też chyba nie sa takie porażające. Na laptopie(AMD Turion 1,68Ghz 1,5GB DDR, GeForce 7600) gra na wysokich ustawieniach chodzila mi płynnie. Niestety w demku widziałem starcia tylku kilku odzdziałów na raz, podejrzewam że wraz wzrostem rozmiaru bitew, wydajność kompa może spadać:(

Grę w każdym razie zamówiłem na allegro, bo można ja tam kupić za grosze- cyrka 37-45 zl za nówke sztuke w folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 11:49, Minsc i Boo napisał:

Grę w każdym razie zamówiłem na allegro, bo można ja tam kupić za grosze- cyrka 37-45 zl za
nówke sztuke w folii

za taka cene zdecydowanie warto kupic, masz zapewnione 20-30 godzin rozrywki w singlu.Radze grac od razu na poziomie trundnosci hard , inaczej gra jest po prostu za latwa.Przy wiekszych bitwach gra bedzie ci zwalniac, ale spokojnie pograsz na wys ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, przechodzę kampanie siłami ładu. Jestem w 4 rozdziale, mam misje elfami, żeby zająć zamek, ale w 3 rozdziale elfie machiny oblężnicze uległy zniszczeniu, nie wiem co robić, nie mogę sie dostać do zamku. Jest jakiś kod? można coś zrobić ? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 12:21, szynka140 napisał:

Witam, mam problem, przechodzę kampanie siłami ładu. Jestem w 4 rozdziale, mam misje elfami,
żeby zająć zamek, ale w 3 rozdziale elfie machiny oblężnicze uległy zniszczeniu, nie wiem co
robić, nie mogę sie dostać do zamku. Jest jakiś kod? można coś zrobić ? proszę o pomoc!

pierwszej misji oblezniczej w 4 rozdziale bez machin oblezniczych przejsc sie nie da - jezeli nie mozesz kupic chociaz jednej balisty bezprosrednio przed walka to proponuje cofnac sie do aktu 3 (gra save''uje sie automatycznie po kazdej misji wiec mozesz sie cofnac do dowolnej bitwy).Jak juz bedziesz z balista w akcie 4 to orlami i czarami mozesz zniszczyc obrone murow i hellcanony wroga a potem strzelac balista w jeden punkt murow zeby zrobic wylom.Potem to juz bulka z maslem.Jezelisz wolisz kody to jakies pewnie znajdziesz w necie, ale po co psuc sobie i tak za krotka gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w tej grze mozna pobawic sie w multi tzn wiem ze multi jest tylko chce wiedziec czy ciekawy czy warto kupic ta gre dla multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:15, argetlam napisał:

czy w tej grze mozna pobawic sie w multi tzn wiem ze multi jest tylko chce wiedziec czy ciekawy
czy warto kupic ta gre dla multi ?

multi jest dosc fajny tzn bylby fajny gdyby nie niedorobki i brak mozliwosci ustawiania zasad meczu np. max 10% punktow na heroesow, ale ma sie to zmienic pod koniec marca kiedy ma wyjsc bardzo dlugo oczekiwany patch 1.71 ktory dodaje sporo opcji multi w tym obsluge laddera,daje friendly fire i moze cos wiecej.Jak interesuje cie tylko multi to imho warto chwile poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi jest stanowczo za mało map. Grających również nie jest aż tak wielu. Wciągnąć wprawdzie potrafi, ale ze mną tak się nie stało. Tak więc warto się poważnie zastanowić nad zakupem tej gry, jeśli się nie jest fanem Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:59, nathanadler napisał:

> Czy szanowna Cenega wypuści w końcu tego patcha? Miał być w styczniu, ale powoli styczeń
zbliża
> się ku końcowi. Może w końcu lepiej by było w końcu ostatecznie powiedzieć, że będzie
lub nie.

Czekam na raport patchowy. Jak go otrzymamy dam znać.



koniec kwietnia się zbliża, czy ten patch w ogóle ujrzy światło dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety... pewnie wypuszcza go pod sam koniec kwietnia na dlugi weekend ;)

ciekawe jest czy cenega zawrze w tym patchu poprawkki do polskiej wersji - aktualnie bawie sie w kampanie skavenow - kule pekaja wrogowie umieraja szybko szybko :P i jest po kazdej zakonczonej bitwie angielski teks... zaczyna byc to irytujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 10:58, morthi napisał:

niestety... pewnie wypuszcza go pod sam koniec kwietnia na dlugi weekend ;)

ciekawe jest czy cenega zawrze w tym patchu poprawkki do polskiej wersji - aktualnie bawie
sie w kampanie skavenow - kule pekaja wrogowie umieraja szybko szybko :P i jest po kazdej zakonczonej
bitwie angielski teks... zaczyna byc to irytujace...


morthi, a o jakim Ty patchu piszesz, że ma wyjść pod koniec kwietnia?

ten od namco czyli 1.71?
czy ten od cenegi czyli poprawiający spolszczenie?
bo ja pytałem o ten od cenegi, co to miał być w grudniu...

może nathanadler coś powie w tej kwestii? tak jak cytowałem (2 posty wyżej) miał dostać raport patchowy (w styczniu sic!).

bo namco to chyba już machnęło ręką na MoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenega miala (podobno) patcha poprawiajacego spolsczenie dodac do patcha glownego od namco (tak zrozumialem wypowiedz nathandera) stad tez takiego patcha w ogole nie wydala - patch do MoC mial sie pojawic dawno temu ale widocznie chca nim za duzo zmienic by mozna bylo go wypuscic teraz...

mam nadzieje ze okaze sie iz warto bylo tyle czekac na patcha... a jak nie? to coz... pozostaja kule pekaja wrogowie umieraja szybko szybko (sic!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio na Allegro Warhammera: MoC - wersję Chaosu. Ale zaczynam podejrzewać, że wybór ten nie był dobry...:// Gram Imperium. Nie mogę przejść nawet perwszej misji, bo gdy maszyny oblężnicze podjadą pod tą twierdzę, to nie wiem co robić...://
Chyba ściągnę sobie poradnik z Gry-Online (oczywiście, jeśli będzie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko takie. Czy jesli ustawilbym wszystkie opcje na minimum i tak samo rozdzielczosc daloby sie grac na tym kompie?
KONFIG KOMPA:
AMD Athlon 2000+
Radeon 9200 GeCube 128mb
256 ram.
Prosze o szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :)

gra bedzie Ci zabkowac i nie bedzie sie dalo w ogole grac - jesli masz zamiar bawic sie w MoC niesteyt czeka Cie powazny upgrade sprzetu

@xbit71
a na pewno przerobiles poradnik ? dokladnie czytaj co i jak a na pewno uda Ci sie ukonczyc kampanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:38, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko takie. Czy jesli ustawilbym wszystkie opcje na minimum i tak samo rozdzielczosc
daloby sie grac na tym kompie?


zmien radka 9200 na 9550/9600 albo wyzej, dokup ramu na przynajmniej 1 GB i pograsz nawet na srednich ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 10:58, morthi napisał:

ciekawe jest czy cenega zawrze w tym patchu poprawkki do polskiej wersji - aktualnie bawie
sie w kampanie skavenow - kule pekaja wrogowie umieraja szybko szybko :P i jest po kazdej zakonczonej
bitwie angielski teks... zaczyna byc to irytujace...

Tia, pisałem o tym jakieś 4 miesiące temu. Pamiętam też, że gościu od Cenegi mówił o patchu do polonizacji w styczniu (!). Myślę, że Cenega sprawę porzuciła, zwłaszcza, że o grze już niemal zapomniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:38, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko takie. Czy jesli ustawilbym wszystkie opcje na minimum i tak samo rozdzielczosc
daloby sie grac na tym kompie?
KONFIG KOMPA:
AMD Athlon 2000+
Radeon 9200 GeCube 128mb
256 ram.
Prosze o szybka odpowiedz:)

nie! niestety gra ci nie pójdzie! Przedewszystkim potrzebujesz 1GB Ram bo karte graficzną masz dokładnie tą samą co ja! ale nawet z tym będzie ci nie czysto chodzić! a więc karta i GB trzeba niestety kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować