Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 09:07, morthi napisał:

przy pierwszym uruchomieniu MoC wlacza sie w rozdzielczosci 1280x1024 czy taka rozdzielczosc
obsluguje Twoj monitor?

1280x1024 - tej rozdzielczości mój monitor nie obsługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i pojawia sie tutaj wlasnie problem :/
heh.. nie wiem niestety w jaki sposob zmusic MoC do pierwszego uruchomienia w innej rozdzielczosci niz wlasnie 1280x1024...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:28, morthi napisał:

i pojawia sie tutaj wlasnie problem :/
heh.. nie wiem niestety w jaki sposob zmusic MoC do pierwszego uruchomienia w innej rozdzielczosci
niz wlasnie 1280x1024...

jak można było wydać tak grę aby nie było możliwości ustawienia przed grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/ heh... no niestety...
nawet nie wiem jaki plik mialbym Ci podeslac zebys mogl sobie zagrac normalnie...

sprobuje jeszcze czegos poszukac i moze sie uda

moze podeslalbym CI moje pliki konfiguracyjne (tak mi sie wydaje ze to beda takie male pliki po 1- 4 mb i moze wteci Ci pojdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:49, morthi napisał:

:/ heh... no niestety...
nawet nie wiem jaki plik mialbym Ci podeslac zebys mogl sobie zagrac normalnie...

sprobuje jeszcze czegos poszukac i moze sie uda

moze podeslalbym CI moje pliki konfiguracyjne (tak mi sie wydaje ze to beda takie male pliki
po 1- 4 mb i moze wteci Ci pojdzie)

OK to podeślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze w tych plikach konfiguracyjnych jest moj nr seryjny :/ a nie bardzo mi sie usmiecha go przesylac :)
najprostrzym rozwiazaniem bedzie chyba zadzwonic do cenegi i tam Ci w pomocy technicznej powiedza co nalezy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 15:52, morthi napisał:

najprostrzym rozwiazaniem bedzie chyba zadzwonic do cenegi i tam Ci w pomocy technicznej powiedza
co nalezy zrobic

właśnie wczoraj do nich dzwoniłem i powiedzieli mi że nikt jeszcze takiego problemu nie zgłaszał i nie wiedzą co to może być - dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:09, morthi napisał:

a probowales zainstalowac demo? moze pliki konfiguracyjne wzialbys z dema i wsadzil do pelnej
wersji gry

ale gdzie znajdę te plik e demie i gdzie je później zainstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:43, morthi napisał:

wydaje mi sie ze bedzie to plik data4.ork albo tez pozostale pliki ork do 5 mb (zadko kiedy
pliki z konfigiem sa wieksze)

znalazłem rozwiazanie
w opcjach karty graficznej zmieniłem rozdzielczość i odświeżanie , wtedy gra mi się odpaliła - w opcjach gry zmieniłem na rozdzielczość taką na jaką chciałem i jest OK
dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze udalo CI sie jakos odpalic gierke :) pamietaj ze zawsze mozesz zmienic polska wersje na angielska ;) sciagajac odpiowiednie pliki z forum deep silver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli poprawia to co skopali w podstawce to wyjdzie calkiem calkiem :) - zeby zlikwidowali te bitwy w multi gdzie mozna dokupowac armie. toz to zupelny absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 07:11, morthi napisał:

jesli poprawia to co skopali w podstawce to wyjdzie calkiem calkiem :) - zeby zlikwidowali
te bitwy w multi gdzie mozna dokupowac armie. toz to zupelny absurd


wow, a ja juz prawie zapomniałem o tej grze ;)

morthi, cenega w koncu poprawila to tlumaczenie? automatycznie aktualizowalem grę - chyba do ver.1.72 - ale nie mam sejwow z kampanii i nie moge (nie przechodzac ponownie) sprawdzic czy znow gadaja raz po polsku raz po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenega bardzo dziwnie podeszla do poprawiania polonizacji w MoC...

patch ze strony cenegi jest troszke inny od patcha sciaganego przez autoupdate, a mianowicie po prostu wycina angielskie speeche z gry i tam gdzie bylo cos mowione po angielsku to nie mowia (przynajmniej jesli chodzi o jednostki - nie wiem jak to jest w przerywnikach filmowic (o ile te komiksy mozna nazwac przerywnikami filmowymi ;) )

najlepiej (wg mnie) zainstalowac czysta polska wersje a pozniej na nia patcha sciagnietego ze strony cenegi :) - wtedy jest polska wersja

lub pobawic sie i sciagnac te troche ponad 1 gb z forum deep silver i zrobic sobie z polskiej wersji pelna wersje angielska :) opatcha sciagnac skadkolwiek lub przez autoupdate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 01:08, darsz napisał:

Wg gametrailers W.Battle March będzie również na PC.
Intro (chyba?) znowu niezłe http://www.gametrailers.com/player/28639.html ...
Zobaczymy co z tego wyjdzie

filmik krotki ale sympatyczny, cos sporo tych mikolajkowych niespodzianek w tym roku ;) nie sadzilem ze sie szarpna na filmik(i) do dodatku, przeciez nawet Relic tego nie robi...Zobaczymy jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie: CZEMU W TO NIKT NIE GRA PRZEZ INTERNET? jest tak mało ludzi i połowa nie wie o najnowszym patch''u 1.72. Dodatkowo na oficjalnej stronie piszą ,,Najlnowszy patch 1.6 juz dostepny". W tym momencie nie wiem komu pogratulowac... Jestem rozczarowany ponieważ gra jest bardzo znana a jednak... Mam nadzieje ze po wypuszczeniu dodatku to sie zmieni :(. Wtedy spodziwam sie wiekszej liczby graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest słaba. Nie umywa się do poprzedników... a jeśli już o nich mowa:

Ktoś się orientuje, czy fani zrobili już jakiś z tych modów: Dark Omen lub Shadow of The Horned Rat? Bo dla tych modów jestem gotowy kupić grę ale bez nich... eee, nie ma po co.
Co prawda grałem w Dark Omen na początku tego roku, ale dobrego nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenega troche poplynela na MoC - wpompowala sporo kasy w gre ktora okazala sie wbrew zapowiedziom tworcow gniotem :/
polska strona oficjalna umarla dawno temu, oficjalne forum (deep silver) ledwo zipie
moze jak wyjdzie dodatek cos sie zmieni - o ile w ogole wyjdzie on w polskiej wersji jezykowej (mam nadzieje ze tym razem cenega wykona poprawnie swoja prace i nie wypusci polskiej wersji jezykowej z mnostwem angielskich rodzynkow - wg mnie polska wersja MoC przypomina keks. ciasto to jest polska wersja a rodzynki to angielskie wstawki ktore sie przypadkiem pojawiaja w czasie gry w najnowsza wersje tj 1.72)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować