Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2005 o 20:21, DEViANCE napisał:

Nie jestem na bierząco na forum, więc sie pytam: po ile powinniśmy wpłacać? Po 5 zł czy trochę więcej?


Chyba dalej do końca nie wiadomo. Nie wiem co z tą koszulką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy 300zł. Lista osób wynosi 41 pozycji, ze mną 42. Daje to po około 7 zł na osobę. Ale ponieważ nie mogę być pewny, że wszyscy wpłacą proponuję wpłacacać po 10zł od głowy. Cała kasa jaka zostanie zostanie wrzucona do jakiejś skrzynki dla biednych dzieci albo coś w ten deseń.

Ale konta jeszcze nie podaje bo Lampek sugeruje,że może coś jeszcze jutro załatwi za free, wtedy ograniczalibyśmy się do 5zł/głowę jednak wydaje mi się że jest to kwota ryzykowanie mała. Najlepiej sami powiedzcie co uważacie za lepsze.

A => Zacząć jutro zbierać po 10zł - w razie czego jak dostaniemy coś za darmo to "dzieciaki" dostaną więcej?

B => Czekać (ryzykując, że mi wykupią miśka i igrać z czasem) na Lampka? Zacząć zbierać pieniądze w poniedziałek? (bo jak wiecie w weekendy przelewy nie chodzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 20:30, Keroth napisał:

B => Czekać (ryzykując, że mi wykupią miśka i igrać z czasem) na Lampka? Zacząć zbierać pieniądze w
poniedziałek? (bo jak wiecie w weekendy przelewy nie chodzą)


Jak zaczniemy zbierać jutro, to podejrzewam, że i tak większość przelewów zostanie zrealizowana dopiero w poniedziałek, choćby dlatego, że dużo osób wykona te przelewy dopiero popołudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej zacząć zbierać jutro po 10zł - w końcu nie jest to jakaś zawrotna suma, a będziemy mieli przynajmniej pewność, że na wszystko wystarczy. W dodatku jeżeli będziesz zwlekał, to tak jak mówiłeś - mogą nam wykupić miśka :p. Nie ma na co czekać - będziemy to odwlekać w nieskończoność i się nie wyrobisz przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie podacie numeru konta to napewno przeleje pieniądze, więc przydało by się już zacząć przelewać bo nie wszyscy przeleją hajc, jak nie wierzycie to przypomnijcie sobie jak u was w klasie były zbierane pieniądze na wycieczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy image to skromność. Widzę, że moja propozycją upublicznienia nie znalazła się z odzewem więc pozostaje mi tylko dalej czekać na podanie nr konta. Wprawdzie jeszcze 3 tygodnie ale czas szybko topnieje i trzeba juz finalizować zbiórkę funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 20:30, Keroth napisał:

A => Zacząć jutro zbierać po 10zł - w razie czego jak dostaniemy coś za darmo to "dzieciaki"
dostaną więcej?
B => Czekać (ryzykując, że mi wykupią miśka i igrać z czasem) na Lampka? Zacząć zbierać pieniądze w
poniedziałek? (bo jak wiecie w weekendy przelewy nie chodzą)


Zbierać po 10 zł od jutra (i to jak najszybciej), bo zobaczycie, że będzie problem. Lumbago podał bardzo dobry przykład o wycieczce - tak właśnie zazwyczaj bywa przy składkach - najpierw każdy sie zgłasza, a jak przyjdzie kaskę wyłożyć, to zaczynają się wyłamywać. Jak podasz konto, to ja sie deklaruję wpłacić 25 zeta (a co tam, dzisiaj dostałem wypłatę, to moge zaszaleć :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelewów i tak się w weeknd nie zrealizuje, więc bez różnicy czy dziś czy jutro podasz numer konta. Wszyscy, którzy mieli to zrobić i tak nie zdążą przelać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ogólnie proponuje Keroth, nie podawać tu swoich danych :) - nie wiadomo kto to czyta ;)
Jest drugie forum, tam są PW, czy nawet na GG ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaufam Lampkowi i odwleke czas podania konta do jutra do wieczora, najpóźniej w sobotę rano dostaniecie WSZYSTKIE niezbędne dane do wykonania przelewu...

a teraz spać bo umieram ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 00:08, Keroth napisał:

Zaufam Lampkowi i odwleke czas podania konta do jutra do wieczora, najpóźniej w sobotę rano dostaniecie WSZYSTKIE niezbędne
dane do wykonania przelewu...


Wystarczy sam nr. konta. W imię i nazwisko można wpisać Miś Uszatek, a przelew i tak dojdzie :D

Dnia 02.12.2005 o 00:08, Keroth napisał:


a teraz spać bo umieram ;].


O tej porze? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 14:59, Tomi_323 napisał:



Nie do końca, z tego co wiem na przekazie potrzebne są pełne dane ;-). Pozatym muzsze zrobć sobie porządek tam i liczyć te wasze wpłaty :P.


Taaaa - sypiam tak przed nocą, potem się w nocy ucze, a potem znów spię a potem szkoła potem odspypiam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przelewach elektronicznych - już nie (przynajmniej w PKO BP)
Najważniejszy jest numer konta, a imię tak jak mówi Tomi...
Wiem bo kiedyś numery mi się skrzyżowały i kasę przelałem na odwórt. Dobrze, że obie osoby znajome były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować