Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

No nieźle, gramsajt są dla wszystkich dostępne i już nie jest tak fajnie i ekskluzywnie a w dodatku szybkość serwera spadła na łeb, na szyję :)
Ale pewnie niedługo ten szał minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamiast serwera IRC, postawic serwer grup dyskusyjnych?
+duzo czytelniejsze sa dyskusje na grupach dysk., niz na forum
+dyskusje na grupach zostaja dla potomnych, a po ircu sladu nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zaczęły się problemy z gramsajtami... Najbardziej dokuczliwy jest ten, że co chwilke wylogowuje mnie z mojego konta :( ktoś jeszcze ma taki kłopot czy jestem odosobnionym przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:45, Magwisienka napisał:

I zaczęły się problemy z gramsajtami... Najbardziej dokuczliwy jest ten, że co chwilke wylogowuje
mnie z mojego konta :( ktoś jeszcze ma taki kłopot czy jestem odosobnionym przypadkiem?


też to mam - no i oblężenie strony powoduję mulenie się servera ...

ale wszystko się ustabilizuje, to dopiero oficjalny początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:54, Sero21 napisał:

Czytelny ten IRC. Gramstaj bardzo mi się podoba :] A może wiecie jak się połącyć do #gramstaj
za pomocą programu mIRC ?


nie wydaje mi się aby to było miżliwe w prostej linii; musisz być zarejestrowany na gram.pl aby wejść na ich kanały, i myslę że może to utrudniać wejście na IRC za pośrednistwem mIRCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:45, Magwisienka napisał:

I zaczęły się problemy z gramsajtami... Najbardziej dokuczliwy jest ten, że co chwilke wylogowuje
mnie z mojego konta :( ktoś jeszcze ma taki kłopot czy jestem odosobnionym przypadkiem?

Nie jesteś jedynym przypadkiem. Mnie raz wylogowało. Poza tym zauważyłem pewien spadek prędkości działania strony (dodawanie posta teraz chwilę trwa...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:00, Martimat napisał:

> Czytelny ten IRC. Gramstaj bardzo mi się podoba :] A może wiecie jak się połącyć do #gramstaj

> za pomocą programu mIRC ?

nie wydaje mi się aby to było miżliwe w prostej linii; musisz być zarejestrowany na gram.pl
aby wejść na ich kanały, i myslę że może to utrudniać wejście na IRC za pośrednistwem mIRCA

jestem normalnie zarejestrowany, klikam na IRC na pasku i szara strona się wyświetla...

A czy aktywność gramsajtowa ma jakieś znaczenie na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:33, Stwór napisał:

No to na co czekasz;) CYK na Gramsajta i to JUŻ!:)


Jasne, że tak zrobiłem. Nawet nie wiesz co przeżyłem po tym jak zobaczyłem twoją listę znajomych i mnie tam nie było ( na szczęście tylko przez moment). Pomyślałem co jak co ale my członkowie tajnej organizacji CYK musimy trzymać się razem :D Cały czas zastanawiam się jak dodać do moich znajomych Kafara (w końcu to nasz człowiek).
Ale coż jak mawiają RTHF - read the f*** (tzn. friendly) manual :P

Btw Nora Stwora fajny slogan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:11, Diabol111 napisał:

Fajnie, że gramsajty sa dla wszystkich ;p w końcu może ktoś wejdzie na mojego, a co do gramirca
to mam mieszane uczucia...


Huhu, a siedzisz non stop :D Ić. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stroblony są naprawdę super, teraz pewnie przez tydzień będę się bawił jakimś hiper zaawansowanym programem graficznym (czytaj Pain) by wszystko było piękne, ładne, przejrzyste, ciekawe, przyciągające innych do obejrzenia itd :P IRC również świetnie się wpasował w gram.pl jednak nie chodzi mi pod FF z niewiadomych dla mnie względów. Jednak nie poddam się i zaprzedam duszę IE by tylko móc tam porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować