Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 16:48, MisticGohan_MODED napisał:

Firefox + nowy javascript
Nie no wyłączałem firewalla ,a także stopień blokowania i jakoś nic z tego ;/


innych rozszezen nie ma wlaczonych w przegladarce? prosze takze sprobowac wyczyscic cookie i cache.
jesli problem bedzie wystepowal nadal - prosze o kontakt mailowy (leo(at)gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no faza betatestów skończyła się szybciej niż myślałem ;) Właśnie wróciłem do domu i szczerze powiedziawszy trochę mnie to zaskoczyło.. ale to fajnie, im więcej użytkowników ma Stroblona tym milej :) No i wreszcie nie muszę umieszczać w podpisie adresu mojego grasajta :P Te globusiki (mam nadzieję) rozwiążą problem nadmiernego reklamowania i zapraszania na swoje stronki :) NO I w końcu mogę pokazać swojego sajta moim kolegom, którzy nie tylko nie mieli dostępu do bety, ale w ogóle nie mają konta na gram.pl ;)

I cóż dodać... gram.pl to w tej chwili mój zdecydowanie ulubiony serwis internetowy.. teraz już bez wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 16:48, MisticGohan_MODED napisał:

Firefox + nowy javascript

Nie no wyłączałem firewalla ,a także stopień blokowania i jakoś nic z tego ;/



Dziwne, ja mam foxa i noscripta i bez problemów. Najnowsze, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie... Szkoda tylko, że Gram.pl nie jest taki wspaniałomyślne jeśli chodzi o kolektyw Dawn of War i nawet nie chce przeznaczyć miejsca dla niego na forum. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAWO CDP! Gramsajty to strzał w dziesiątkę. Dopracowane są jak mało co. Swojego gramsajta już ukończyłem i całkiem miło się go mi tworzyło.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:44, Thoor napisał:

Wiedziałem że kiedyś to nastąpi. Czy osoby które wcześniej dostały kody są jakoś wyróżnione
?


Nie wydaje mi się, nic takiego u siebie nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no "SZACUN" dla gram.pl i CDP, gramsajty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, myślałem że będzie kicha przereklamowana a jest full wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:21, shinian napisał:

> I wciąż nie ma pw/pm :/

Zawsze można dopisać się do notki w blogu, prawda?:P Autor zwykle przegląda wpisy:)

To już nie jest ''p'' równie dobrze mogę napisać posta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować