Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramsajty i gramIRC: Nowe usługi na nowy rok w gram.pl!

214 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 15:52, SwenG napisał:

I wciąż nie ma pw/pm :/

Niestety, a to by się bardzo przydało :/
Trzeba czatować na ludzi na IRCu, albo GG... albo słać wiadomości na maila o ile ktoś poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jest już to oficjalne i ogólnodostępne, ponieważ wiele osób mnie nudziło o te kody. Przynajmniej wszyscy teraz mogą go mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nastąpiła masowa wznietka ^_^... ale to w pełni zrozumiałe. Cieszę się wraz z wami. teraz w końcu wszyscy mają te cuda. O! I nawet button się nowy pojawił, działając juz przy okazji. Fajnie.

Pozdrawiam (teraz to mogę powiedzieć spokojnie ^_^) wszystkich stroblowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:56, MisticGohan_MODED napisał:

Hmmm jakoś nie mogę przejść do ustawiania tagów ,żeby stworzyć swojego gramsajta :/
Tylko wraca mi do początku :/


jaka przegladarka? czy nie ma wlaczonych zadnych pluginow blokujacych javascript / cookie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze, że teraz juz każdy moze sobie założyć gramsajta. Tylko przydałoby sie jeszcze, aby te odnośniki pod nickami otwierały się w nowych oknach - tak jak dawniej wizytówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tam nikt o kody nie żebrał, więc nie narzekałem. :)
Koniec bety... No cóż. Mogli jeszcze trochę poczekać i pomęczyć ludzkość. x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się skończy kodomania :) Było wiadomo, że w najbliższym czasie sajty staną się ogólnodostępne, więc nie ma się co tak cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie skończą się błagania niektórych userów o kody aktywujące. ;) A co do samego rozrastania się serwisu - bardzo dobrze! Im więcej opcji i możliwości, tym większa szansa na pozyskanie nowych potencjalnych użytkowników, czyż nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajnie. Teraz wszyscy mogą spróbować tych wspaniałych gramsajtów. Ja już miałem okazję zapoznać się z nimi, ale i tak się cieszę, że teraz wszyscy mogą z nich korzystać :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka Wodna wykorzystano moją Stworzastą norę do celów reklamowych!!!:) Miło mi:)
Wielkie buziaki dla ekipy CDP ;-* ;-* ;-* ;-* ;-* ;-* <---- Korzystajcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:52, SwenG napisał:

I wciąż nie ma pw/pm :/


Zawsze można dopisać się do notki w blogu, prawda?:P Autor zwykle przegląda wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować