Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Najpierw niszczysz zbiotniki T-ENG na jego bokach. Potem 4 zbiorniki na czole. Po ich zniszczeniu zleją się w ostatni zbiornikn T-ENG. Po jego zniszczeniu green-eye padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:39, shinian napisał:

Najpierw niszczysz zbiotniki T-ENG na jego bokach. Potem 4 zbiorniki na czole. Po ich zniszczeniu
zleją się w ostatni zbiornikn T-ENG. Po jego zniszczeniu green-eye padnie.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam takie samo pytanko co kolega Bodzio.
Nie wiem gdzie znajduje sie ten ostatni zbiornik T-eng u green-eye.
Mógłbyś mi powiedzieć;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:43, Jojti napisał:

Mógłbyś mi powiedzieć;)??


Ma kilka zbiorników po swoich bokach (niszczysz je w pierwszej kolejności). Ma 4 zbiorniki na swoim czole (niszczysz je w drugiej kolejności). Gdy zniszczysz 4 małe zbiorniki czołowe zleją się one w ostatni duży zbiornik czołowy. Po jego zniszczeniu Green Eye ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was takie pytanko - Czy graliście może Online??

Mój problem generalnie polega na tym, że strasznie ciężko znaleźć jakąś aktywną grę - czy to w Lan czy Internet. Czasem udaję się stworzyć własną bitwę, ale i tak rzadko udaje się zebrać drużynę do grania. Często zdarza się, że w już zaczętej rozgrywce zrywa się połączenie z siecią.

Wiecie może czy do tej gry trzeba przekierować jakieś porty czy coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze....jestem w misji, gdzie spod ziemi wylazi taki wielki robal "czerw" i nie moge go pokonac. Juz z 5 razy mnie polknal i znow trzeba od nowa isc i zbierac giwery oraz zdrowie. Ma ktos jakis pomysl jak tą parówe zmusic do kapitulacji ?.

20071105141842

20071105141914

20071105141937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha....LOL :)....wlasnie uruchomilem "lost planet" i w czasie ladowania gry niechcaco nacisnalem prawy przycisk myszki i zrobilo sie takie cuś: (kolko kolo "loading" wyskoczylo i explodowalo)
Czy zdarzylo sie komus z Was cos takiego ?:


20071105143232

20071105143238

20071105143242

20071105143249

20071105143254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:19, Misquamaqus napisał:

Kurcze....jestem w misji, gdzie spod ziemi wylazi taki wielki robal "czerw" i nie moge go pokonac.
Juz z 5 razy mnie polknal i znow trzeba od nowa isc i zbierac giwery oraz zdrowie. Ma ktos
jakis pomysl jak tą parówe zmusic do kapitulacji ?.


Grasz na PC? Macie w tej wersji achievementy? Jeżeli nie to najzwyczajniej w świecie odpuść go sobie. Zabicie jego pochłania mnóstwo amunicji i T-eng. Zabicie go nie jest niezbędne do ukończenia poziomu. Jeżeli mimo wszystko chcesz go zabić dla samej satysfakcji (po potyczce nie będziesz się raczej nadawał do walki z bossem+ czerwy się respawnują:P) to musisz strzelać w zbiorniki z T-ENG na ogonie tego stworka. 5-10 minut i padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:03, Misquamaqus napisał:

Grafika jest cudowna

Powiedz mi, jakiego masz kompa? o_O

Dnia 07.11.2007 o 14:03, Misquamaqus napisał:

aż zal sie zrobiło, gdy gra sie skończyła :(:

Faktycznie, dość krótka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Grasz na najwyższych detalach? Ja to na swoim kompie musiałem pocinać na Low. Bo, i nawet na tym gra się niemiłosiernie cięła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na wysokich detalach, ale cienie mam ustawione na medium poniewaz na max za bardzo fps-y spadaja. Wydaje mi sie, ze na viscie jest lepsze wygladzanie krawedzi niz w xp dlatego mam wlaczone AAx4 co prawie calkowicie niweluje "poszarpane" krawedzie. Pozwole sobie zapodac fotki na, ktorych widac jak sliczna jest tam grafika i co mozna wyciagnac z dx10. Gralem rowniez na xp u kumpla w "lost planet" , ale nie bylo juz tak pieknie.

20071107213942

20071107214032

20071107214138

20071107214222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!.
Czytalem na googlach, ze ma wyjsc patch 16.8 dla dx10, ktory bardzo podniesie wydajnosc dla tej gry w viscie. Pytanie: czy takowy patch istnieje ?....prosze o wskazowki bo nie moge go nigdzie znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować