Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Lost Planet: Extreme Condition

388 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 14:14, jermo's napisał:

mam neta/ przeciez wystarczy tylko polaczenie a nie jakies niewiadomo jakie transfery.
????

To z tego wynika, że masz pirata xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:31, Leslaw555 napisał:

(...)


Nie martw się. Na pudełku chyba, też pisało, że nieobsługiwana jest karta nVidia GeForce 7300GT, ale mimo to gra u mnie bezproblemowo działa. Tu jedynie chodzi o Ciebie, czy zdecydujesz się na to ryzyko, czy stchórzysz :D. Ale pamiętaj ja mam GT, Ty GS. Dwie różne chipsety. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:37, Wojtas94 napisał:

> (...)

Nie martw się. Na pudełku chyba, też pisało, że nieobsługiwana jest karta nVidia GeForce 7300GT,
ale mimo to gra u mnie bezproblemowo działa. Tu jedynie chodzi o Ciebie, czy zdecydujesz się
na to ryzyko, czy stchórzysz :D. Ale pamiętaj ja mam GT, Ty GS. Dwie różne chipsety. ;]


No tak. Ale tam pisze że ogólnie 7300. Więc bez problemu. Zakupię i będę się delektował ;]. W sumie po co oni to piszą jak i tak gra hula. Może z uszczerbkiem na grafice, ale bardzo mało istotnym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na ULTiMiE Lost Planet, bo na gram.pl nie ma, instaluje, aktualizuję grę przez steama (miałem go już zainstalowanego przez dwa lata, mam CS:S, CS 1.6, HL2 itp.) i wkurzyłem się strasznie bo ogromne są aktualizacje i długo się to cholerstwo pobiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dzisiaj mi się zaaktualizowało i okazuje sie ze mam gdzies 1-2 fps :/ Mój sprzet: AMD Athlon 2800+, GeForce 6600 128MB, 512mb ram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:42, Wojtas94 napisał:

> strasznie bo ogromne są aktualizacje i długo się to cholerstwo pobiera :P

Mi się pobierało przez 5 dni... Jak dla mnie ten Steam jest tylko zagładą dla graczy.
( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724#u_339 )

Mi się pobierało 5 godzin. Jak dla mnie Stream to ratunek dla graczy i rzecz doskonała ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ściągało przez 5 godzin x 2 bo za pierwszym razem wyskakiwał błąd i musiałem zainstalować ponownie.
Sama gierka nie jest zła ale za krótka i zbyt nudna fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na takiej konfiguracji gra mi pójdzie?Pytam bo wiem że czasami producenci zayważają wymagania.
AMD Athlon 64 3000+ s939 box venice
1024 mab ramu
Radek x1300
Gry która mi nie wejdzie jak wiadomo nie chcę kupic, bo upgread oj za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Jak oceniacie w calosci ta produkcje? Zastanawiam sie nad kupnem jej i chcialbym wiedziec czy jest to dobry tytul :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:56, Kazhaam napisał:

Hej, mam pytanie. Jak oceniacie w calosci ta produkcje? Zastanawiam sie nad kupnem jej i chcialbym
wiedziec czy jest to dobry tytul :D.

Jest dobry. Ładna grafika, ciekawe postacie (Luka...), pomysłowo zaprojektowani obcy. Jedyny minus tej gry to jej długość, jest za krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:56, Kazhaam napisał:

Hej, mam pytanie. Jak oceniacie w calosci ta produkcje? Zastanawiam sie nad kupnem jej i chcialbym
wiedziec czy jest to dobry tytul :D.


Gra jest na poziomie bardzo dobrym, żadna rewelacja, gra potem jest trochę monotonna, ale ogólnie jest grą bardzo dobrą. Słyszałem że multi też stoi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:06, Tal441 napisał:

Witam. Na jakie detale mogę liczyć na:

GeForce 8800GT 512mb
Core 2 QUAD Q6600 (4 x 2.4 Ghz)
3GB RAM DDR 2


To chyba pytanie retoryczne było? =) Z mojego doświadczenia, to Lost Planet powinien Ci pracować na największych obrotach z najwyższymi detalami, a może to nawet za dużo, jak na tą gierkę? Spróbuj przetestować z takim komputerem Crysis''a na najwyższych detalach i powiedz, jak wrażenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:06, Tal441 napisał:

Witam. Na jakie detale mogę liczyć na:

GeForce 8800GT 512mb
Core 2 QUAD Q6600 (4 x 2.4 Ghz)
3GB RAM DDR 2

Detale to na maksimum. Nie wiem jaka rozdziałka by była najlepsza. Sprawdź na demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:06, Tal441 napisał:

Witam. Na jakie detale mogę liczyć na:

GeForce 8800GT 512mb
Core 2 QUAD Q6600 (4 x 2.4 Ghz)
3GB RAM DDR 2

Zacznijmy od maksymalnych, potem pogadamy(z AAx4 powinno być OK)........
Chociaż na Viście może trochę wymagać 4GB RAMy, ale tam powinno wystarczyć nawet z nadmiarem. ;P

btw W twoim podpisie widnieje coś innego... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:15, Gol Galad napisał:

> Witam. Na jakie detale mogę liczyć na:
>
> GeForce 8800GT 512mb
> Core 2 QUAD Q6600 (4 x 2.4 Ghz)
> 3GB RAM DDR 2
Zacznijmy od maksymalnych, potem pogadamy(z AAx4 powinno być OK)........
Chociaż na Viście może trochę wymagać 4GB RAMy, ale tam powinno wystarczyć nawet z nadmiarem.
;P


Na viscie tez pojdzie na wysokich ustawieniach....wlasnie przed 2 godzinami skonczylem grac w lost planet na viscie z 8800 gts 320/320 i jedyne co musze dac na medium to textury i jakosc cieni. Reszta na max z AAx8Q. Do tego mam wlaczone wymuszenie odchylania pionowego w sterownikach karty, najlepsza jakosc obrazu, anizotrop x16. Przy 8800 gt bedzie chulac az milo pod warunkiem, ze ma sie wydajnego procka.

Aha...widze, ze masz quada 6600 wiec problemow nie bedzie....milego pykania bo jest w co zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForca8500 GT, Procesor Intel Core 2 2.00Ghz i RAM 1Gh i mam Viste pójdzie mi Lost Planet ? Za bardzo się nie znam wymagania spełniam ledwo, czy mogę liczyć na standową jakość grafiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety za bardzo sobie nie pograsz, no chyba, że chcesz mieć pokaz slajdów. Przyczyny sa tak naprawdę dwie. Pierwsza to tragiczna karta graficzna, która zupełnie nie nadaje się do nowych gier, a jej jedynym plusem jest obsługa DX 10, tylko jest ona po prostu zbyt powolna, by jakąkolwiek z takowym pociągnąc. Druga: 1 GB RAM-u to niestety za mało, szczególnie na Vistę, która jest strasznie pamięciożerna i przez swoje większe zapotrzebowanie na RAM obniża wydajność w grach w stosunku do XP. Także ja radzę wymianę karty graficznej + dokupienie 1 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować