Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 18:31, Quatre napisał:

>

Mimo wszystko jest to sporo. powinna być dostępna w sprzedaży wersja bez coverów za niższą
cenę - NIEKTÓRZY kupują CDA TYLKO dla tekstów.

Moim zdaniem jest to mniejsza censc spoleczenstwa. Chociaz moze.... Ale tym czasem W GW nie pisza na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:36, GRAMmer napisał:

Moim zdaniem jest to mniejsza censc spoleczenstwa.


A moim wcale nie taka mniejsza, np. ja prawie wcale nie odpalam tych płytek. Czytam to czasopismo już chyba ze 4 lata, a może więcej i odpaliłem płytkę ze 3 razy.
Moim zdaniem znalazłoby się wielu takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar ma rację, ja również z rzadko którą płytkę z CDA odpalam, jak juz to pewnie rozpakowuję kąciki/ziny tematyczne. Z drugiej strony na CDA dają takie gierki, że mój komp ledwo dyszy ;) Mój komp ledwo dyszy i bez tego :P Jednak głównie kupuje dla tekstów. Zresztą kiedyś CDA maiło 18,50 cenę, a teraz tylko 14,90, więc naprawdę nie wiem czemu tyle narzekań, a i mają najwięcej stron wśród konkurencyjnych pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:39, Vaxinar napisał:

>


Moim zdaniem znalazłoby się wielu takich jak ja.

Zle robisz nie odpalajac plytek spójrz na bonusy pelne wersje (ostatnio duzo premier) demka Ja zawsze to wszystko przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:44, GRAMmer napisał:

Zle robisz nie odpalajac plytek


A to niby dlaczego źle ? Bo Ty robisz inaczej ?
Nie ciekawi mnie to, kupuję Ich pismo, bo mi przypadło do gustu, piszą moim zdaniem dobre frecki, jest ich dużo, zapowiedzi i "za pięć dwunasta" też ok. A na dobry koniec "na luzie" i AR z ciętym dowcipem jednego z redaktorów. Płyty sa mi zbędne, bonusy i gry na nich zawarte też. Przyznam Ci szczerze, że podczas tych czterech lat tylko parenaście razy trafiłaby się gra w Ich kolejki, którą naprawdę cenię, ale wtedy "problem" był taki, że zazwyczaj takową grę już dawno w swej kolekcji posiadałem, więc... A przykład to Chrome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 08:31, smuggler napisał:

> Mnie razi nieobiektywizm recenzji i protekcjonalny ton korespodencji z czytelnikami.

NIE MA czegos takiego jak obiektywizm w recenzjach. Chyba ze wyznajesz popularny poglad "nieobiektywizm
oznacza, ze maja pogladay inne niz moje".

A protekcyjny ton? Jakies przyklady?


Nieobiektywizm. Przykład: Pianie na temat zalet TRABANTA z jednoczesnym szydzeniem z MERCEDESA. Choć jaki koń jest każdy widzi i wie. Są wydawcy i wydawcy. Jedni osądzani łagodniej inni ostrzej. I jakość produktu (gry) jak się okazuje nie ma tu nic do rzeczy. To jasne i wszyscy zaintresowani to wiedzą i widzą. Kto jeszcze poza pytajacym będzie udawał oburzonego??

Nie protekcyjny a... protekcjonalny. Przykłady? Np. comiesięczna koresponedencja z czytelnikami na łamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to mniejsza censc spoleczenstwa. Chociaz moze.... Ale tym czasem

Dnia 26.10.2006 o 18:36, GRAMmer napisał:

W GW nie pisza na dany temat.


GW to właśnie takie miejsce, gdzie redaktorzy mogą napisać coś zupełnie niezwiązanego z grami, bezsensownego i ogólnie głupawego - i to jest, przynajmniej dla mnie, śmieszne i odprężające poczytać wygłupy innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 20:49, Quatre napisał:

GW to właśnie takie miejsce, gdzie redaktorzy mogą napisać coś zupełnie niezwiązanego z grami,
bezsensownego i ogólnie głupawego - i to jest, przynajmniej dla mnie, śmieszne i odprężające
poczytać wygłupy innych :)


Może i tak.... Ale kto ich wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o braku działu pt.Liberum veto.Tam czytelnicy mogli niezgodzić sie z recenzentem i wypowiedzieć własne zdanie.Mi ten pomysł się podobał i moim zdaniem powinien wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:44, jedirulez napisał:

Co sądzicie o braku działu pt.Liberum veto.Tam czytelnicy mogli niezgodzić sie z recenzentem
i wypowiedzieć własne zdanie.Mi ten pomysł się podobał i moim zdaniem powinien wrócić.

tu się zgodze fajnie byłoby znowu poczytać recenzje czytelników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:31, YahooPL napisał:

Smugg czasami próbuje finezyjnie kogoś pojechać a wychodzi mu z tego wieśniacki tekst na poziomie
12 latka.

czy ja wiem opowiada gościowi na takim poziomie jakim on jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:59, YahooPL napisał:

W sumie masz rację ale nawet jak na poziom niektórych łomów to niektóre teksty są mierne ...

all ile razu smug ma to samo powtarzać
nie da się 10001 razy mówić inaczej "pitractwo to kradzież" itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:07, cybekziom napisał:

No właśnie.Teksty Smugglera są często na niskim poziomie ale nie oznacza to ze nigdy nikomu
swoimi tekstami nie dowalił!!!

dowalał i to jak najczęściej ( prawie zawsze ;P) antyfanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antyfani są najlepsi !!! Uwielbiam ich argumenty :
- recki są do kitu (za dużo obrazków a chcę się popisać że umieją czytać)
-pełne wersję są do d**y (większości z nich nie jest starsza niż rok ale to przecież nie ważne)
-Smuggler nikomu nie pomaga tylko wszystkim jedzie (od pomocy jest forum ; jakby miał wszystkim pomagać to by z tego wyszła pomyłka na poziomie listów z czasopisma Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować