Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 23:22, heaton 1992 bdg napisał:

Gra nie była wydawana w Polsce, więc nie sądzę, aby była po polsku, choć może jednak
jest.

Gra była wydawana w Polsce przez Cenegę :P.
Co do numeru - świetny. Na pewno kupię. Po przemianie zresztą kupuję każdy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 09:28, swietlik94 napisał:

> Gra nie była wydawana w Polsce, więc nie sądzę, aby była po polsku, choć może jednak

> jest.
Gra była wydawana w Polsce przez Cenegę :P.
Co do numeru - świetny. Na pewno kupię. Po przemianie zresztą kupuję każdy ;).


Tak była wydana ale dla heaton 1992 bdg chodziło zapewne o to że nie była wydana wersja PL tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:17, rafekx 12 napisał:

Tak była wydana ale dla heaton 1992 bdg chodziło zapewne o to że nie była wydana wersja
PL tej gry:)

Ale była wydawana i to w wersji PL :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zmiana na lepsze! Choć "stary" Click też był dobry:D Recenzje gier konsolowych wymiatają!!!! Ale na minus trzeba niestety zapisać oceny, a mianowicie "rozdrabnianie": 7,56429/10, albo 4,7321455/10:/ Ale reszta jak najbardziej in plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click ostatnio znacznie się poprawił, doszły gry konsolowe już nie tylko PC. Dają bardzo dobre pełniaki chociaż te obecne jakoś średnio do mnie przemawiają, ale może jak pogram to zmienię zdanie. Po Call of Juarez i El Matador spodziewałem się kolejnej tego pokroju produkcji ( czyt. True Crime, Total Overdose ) no, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam sie te zmiany mogą podobać mnie nie przypadły do gusty. Ten nr click''a jest pierwszym którego nie kupiłem od końca 2001 roku! Więc wiec wiecie już jakie mam zdanie na temat tego numeru :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:17, Don Zorro napisał:

Co sądzę o Clicku? To nowy król gazet komputerowych. Te zmiana wyszła na lepsze.


O, super. Cos nowego, bo nie znam gazet komputerowych.

Dla mnie Click! jest drugi, tuż po CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:17, Don Zorro napisał:

Co sądzę o Clicku? To nowy król gazet komputerowych. Te zmiana wyszła na lepsze.

Jeśli chodzi o gazety komputerowe to raczej królem jest nim Chip albo inne poważne pisemko. A nowy Click to sobie może być góra w czołówce polskich gazet o grach. Zmiana w wypadku recenzji wyszła zdecydowanie na gorsze(są zbyt sztywne i pisane bez żadnych emocji tak samo jak KŚG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:04, edeusz napisał:

> To nowy król gazet komputerowych.
A od kiedy click jest gazetą komputerową??


Lol, wiadomo, że chodziło mi o gazety o grach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler w sprawy Clicka raczej sie nie miesza (z tego wynika że pracuje tylko w CDA:P), więc masz raczej nikłą szansę ta reakcje zobaczyć. Redakcje Clicka i CDA są ze sobą co prawda połączone, ale nie wszyscy redaktorzy CDA pracują w Clicku i odwrotnie. Wiem że na pewno Hut siedzi i tu i tu, a czy ktoś jeszcze tego już nie wiem, bo dawno tego ostatniego pisma nie czytałem. Konsole mnie jakoś nie interesują, a sporo miejsca w tym, piśmie jest właśnie nim poświęcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 22:18, dave03 napisał:

Smuggler w sprawy Clicka raczej sie nie miesza (z tego wynika że pracuje tylko w CDA:P),
więc masz raczej nikłą szansę ta reakcje zobaczyć.

A skąd wiesz kim jest Smuggler..? :P
>Redakcje Clicka i CDA są ze sobą co

Dnia 18.11.2008 o 22:18, dave03 napisał:

prawda połączone, ale nie wszyscy redaktorzy CDA pracują w Clicku i odwrotnie. Wiem że
na pewno Hut siedzi i tu i tu, a czy ktoś jeszcze tego już nie wiem, bo dawno tego ostatniego
pisma nie czytałem.

Jeszcze jest Herr Odyn - Czarny Iwan, QN''IK (ale nie pamiętam jak mu tam w Clicku!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 13:15, kitek0101 napisał:

A skąd wiesz kim jest Smuggler..? :P


Nie wiem kim jest Smuggler i jakoś specjalnie mnie to nie interesuje, bo niby po co mi to wiedzieć? Przyda mi to się jakoś w życiu? Bardzo wątpię. A napisałem tak dlatego , bo jakoś nie słyszę aż tak wielkich protestów (jak to ma miejsce w przypadku CDA) jak ktoś nazwie Clicka gazetą. Dlatego zakładam że on tam nie pracuje, choć czasami oczywiście mogę sie mylić.

>Czarny Iwan, QN''IK (ale nie pamiętam jak mu tam w Clicku!)

No tak. Widziałem że pisali w nim kiedyś, ale że nie czytam tego magazynu na bieżąco to wolałem już więcej osób nie wymieniać, zwłaszcza że ostatnio zaszły tam spore zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:31, dave03 napisał:

> A skąd wiesz kim jest Smuggler..? :P

Nie wiem kim jest Smuggler i jakoś specjalnie mnie to nie interesuje, bo niby po co mi
to wiedzieć? Przyda mi to się jakoś w życiu? Bardzo wątpię. A napisałem tak dlatego ,
bo jakoś nie słyszę aż tak wielkich protestów (jak to ma miejsce w przypadku CDA) jak
ktoś nazwie Clicka gazetą. Dlatego zakładam że on tam nie pracuje, choć czasami oczywiście
mogę sie mylić.

No tak, ale Smg bulwersuje się tak w AR, a gdyby pisał rececki, w Clicku! to raczej nie miały możliwości gderania ;), że to czasopismo, a nie gazeta.

Dnia 19.11.2008 o 19:31, dave03 napisał:

>Czarny Iwan, QN''IK (ale nie pamiętam jak mu tam w Clicku!)

No tak. Widziałem że pisali w nim kiedyś, ale że nie czytam tego magazynu na bieżąco
to wolałem już więcej osób nie wymieniać, zwłaszcza że ostatnio zaszły tam spore zmiany.

Tak, ale chyba tylko DTP zostało zwolnione (i przyszło nowe - goresze :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 20:40, tomato99 napisał:

kiedy nowy nr?


nr 01/09 2008-12-09
nr 02/09 2009-01-06
nr 03/09 2009-02-03
nr 04/09 2009-03-03
nr 05/09 2009-04-07
nr 06/09 2009-05-05
nr 07/09 2009-06-02
nr 08/09 2009-07-02
nr 09/09 2009-08-06
nr 10/09 2009-09-03
nr 11/09 2009-10-06
nr 12/09 2009-11-03
nr 01/10 2009-12-08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować