Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Czytaj wyżej... W CDA była tylko podstawka...

Ech, czy te wszystkie pisemka muszą wydawać gry które już mam... cóż, backup zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuję Click-a jako młodszego brata CDA ^^, to dobre i rzetelne czasopismo. Czasami kupuję, szczególnie wtedy, gdy dają jakąś recenzję hitu - gry, na którą czekam, szybciej niż w CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem w Empiku z kumplami i jeden czytał Clicka! to aż musiałem się upewnić, czy to aby na pewno Click!. Przecież zrobiło się z tego drugie KŚGry ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem najnowszy numer Clicka, i niestety nie znalazlem w nim plyty DVD. Byla za to plytka DVHD, ktora podobno jest kompatybilna z formatem DVD. Czym sie rozni plytka DVHD od DVD, po za tym, ze jest ciensza?

Click przypomina nieco teraz KSG Gry, ale dla Zlotej Edycji Morrowind warto kupic, zwlaszcza, ze z informacji zamieszczonej w czasopismie wynika, ze sa dodane jeszcze rozne mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:30, Skywalker560 napisał:

Ostatnio jak byłem w Empiku z kumplami i jeden czytał Clicka! to aż musiałem się upewnić,
czy to aby na pewno Click!. Przecież zrobiło się z tego drugie KŚGry ;/.


I bardzo kurka dobrze, bo to najlepiej dopracowany sposób oceniania jaki widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się. Nic nie jest doskonałe... :P

Nareszcie mam Morka który chodzi bez płyty! Bo w sumie DVHD strach do czytnika włożyć, bo może się porwać. :) Wcześniej nie miałem do czynienia z tym rodzajem nośników, więc moje pierwsze wrażenie "WTF?! Czyżby w tłoczni ktoś popełnił błąd?" Na szczęście wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 09:37, Skywalker560 napisał:

Tak, zwłaszcza stosunek Cena/Jakość, który jest po prostu podzieleniem ceny przez ocenę
gry, buahahahaha :P. Poza tym Click! to Click!, a nie KŚGry ;).


Cena / Jakość = cena + ocena gry [jakość] - nie widzę powodu do śmiechu, a fakt, że Click! to jak sugeruje nazwa nie KŚGry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że za wcześnie na radość. Mój napęd, mimo że różne miałem z nim momentami perypetie, do dziś nie zarżnął żadnej płyty. Teraz wiem, że chłopak nie lubi chudych dziewczynek. I z tego co widzę na forach, wiele napędów nie toleruje nowej anorektycznej wersji DVD od Clicka!

Mam nadzieję, że przyślą mi nową. Bądź ewentualnie kumpel który też kupuje Clicka! nie będzie miał problemów u siebie i zrobię u niego kopię.

Naprawdę, po sześciu latach zbieractwa taki numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:06, MateoKiszlo napisał:

Cena / Jakość = cena + ocena gry [jakość] - nie widzę powodu do śmiechu, a fakt, że Click!
to jak sugeruje nazwa nie KŚGry.


A ja widzę, bo przy grach typu WarCraft III czy np. Knights of the Old Republic wyszło mierna.

luzac---->Raz był trochę podobny numer z Giants: Citizen Kabuto. Nie pamiętam już dokladnie, ale bodajże jedna z płyt była uszkodzona we wszystkich egzemplarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do dziś ten egzemplarz. Giantsy to miodna giera. :) Ale nie chodzi tym razem o uszkodzenie związane z programem, ale o zwykłą sprawę techniczną, w niektórych nośnikach płyty DVHD zaczynają wykonywać niespotykanie ewolucje. W moim robi taką: "Wirrrrrr... chrrrrrr... chrrrrr... trzask... chrrrrrr..." miast robić "Wirrrrrr... cyku-cyku... wirrrrrr..." Próbowałem ją skopiować ale cóż, stanęło na 85% i przestało odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak kolejna taka wpadka ;). Do dziś pamiętam, jaki byłem wkurzony, gdy musiałem czekać miesiąc na zagranie w Kabuto... Czy to wtedy dwa tygodnie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:27, luzac napisał:

Miesiąc, w końcu to nie było tak dawno. 5 lat temu?


Ja już nie pamiętam, bo Clicka! kupowałem okazyjnie, choć był czas, kiedy poza CDA nabywałem "hurtowo" KŚGry, Clicka! właśnie i Playa. Jeśli więc miesiąc, to tym bardziej było źle - tak nawalić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click! pamietam kupuwałem cały czas kilka dobrych lat temu jak jeszcze nie dawali płytek, pozniej jakoś okazyjnie. Szkoda mi było wydawać kasy wolałem kupić CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:29, luzac napisał:

W moim robi taką: "Wirrrrrr... chrrrrrr...
chrrrrr... trzask... chrrrrrr..." miast robić "Wirrrrrr... cyku-cyku... wirrrrrr..."

Hehe.. ''cyku-cyku'' mówisz? :D

Ale faktycznie, ja jak wyciągnąłem tego dvhd z tekturki to pierw pomyślałem że mi połowę płytki tylko dali ;) Ale działa elegancko, Morro zainstalowałem i działa bez problemów. Mimo wszystko jednak wolałbym zwykłe diwidiki, bo o tą się boję że najmniejszy dotyk spowoduje złamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować