Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Groził bronią by zdobyć Xboksa 360

41 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 11:13, ribik napisał:

Karą będzie
śmierć przez zatłuczenie xboxem "-\

Ja bym skazał na granie na atarynce do końca życia ;)
A sam artykuł - kolejny argument dla tych, co uważają gry/komputery/konsole za źródło agresji i zła wszelkiego. Pewnie jakby chciał ukraść cokolwiek innego z jakiejś promocji, nikt by się o sprawie nie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 09:15, KHRoN napisał:

Domek tłumacz się ;P


Nie mam z czego. :P
Po prostu jakoś mi się skojarzyła ta koszulka z tematem i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość ma coś z głową. Kraść rozumiem jak naprawde byłby głodny(ale to też kradzież)ale by mieć Xboksa!!!
Jak o tym marzył to przynajmnije list do św. Mikołaja mógł wysłać, bo jak każdy święta idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee i co w tym sensacyjnego? Zwyczajny rabunek z bronią w reku tyle tylko że przedmiotem kradzieży był nieszczęsny Xbox 360. Po prostu koleś wyczuł że można dużo zarobić na małym pudełku, szybko spylił pewnie obiekt kradzieży 10x drożej niż w sklepie i tyle go widzieć będziemy. Po prostu koleś jest przedsiębiorczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:06, Domek napisał:

Nie mam z czego. :P
Po prostu jakoś mi się skojarzyła ta koszulka z tematem i tyle. :)


no dobra, niech ci będzie ;] ale zaraz się jakiś "prawnik" przyczepi że to prez GTA ;]
(niestety mówię poważnie, już zdażało mi się czytać artykuły oparte na lużniejszych skojażeniach a deminizujących gry typu GTA O_o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:09, kilerbeez napisał:

gates jest pewnie zadowolony jak cholera :D to swiadczy tylko o tym jak wielkie jest zapotrzebowanie na to >cudeńko :P


Może to celowa prowokacja w celu podbicia atmosfery konieczności jego posiadania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 16:04, Todryk napisał:

> gates jest pewnie zadowolony jak cholera :D to swiadczy tylko o tym jak wielkie jest zapotrzebowanie na to >cudeńko
:P

Może to celowa prowokacja w celu podbicia atmosfery konieczności jego posiadania? :)


Fajna teza popieram ją. Czyli Gates ucieka się już do tak bardzo strasznych sposobów zdobycia klientów. To straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle kobieta zdolowana musiala byc... wspolczuje jej :P. A tego zlodzieja niech dorwa i go na krzeslo elektryczne posadza ;[!
Dziwne ze ona ma 52 lata a gra w gierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego. :P Po prostu zwykły rabunek. Nie miała torebki, to złodziej musiał coś ukraść i pech sprawił, że był to właśnie Xboks 360. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 12:06, Domek napisał:

> Domek tłumacz się ;P

Nie mam z czego. :P
Po prostu jakoś mi się skojarzyła ta koszulka z tematem i tyle. :)


to jest twoja linia obrony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stanach i Japoni grające osoby po 50-60 to nic dziwnego, tam sporo osób w tym wieku gra na konsoli, u nas po prostu panuje taki stereotyp ze grac mogą jedynie młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować