Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

A ja mam dwóch młodszych braci (3 i 5 lat) i na razie tylko jeden jakieś tam zainteresowanie kompem wykazuje, ale za fraki go i wywalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam dzielić kompem nie potrafię (tymbardziej, że mój). Siedzę bardzo, bardzo długo (siedziałbym cały dzień, gdyby nie śniadanie, obiad i kolacja :P ), a szlag mnie trafia jak mam odejść nie z własnej woli xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam już sam więc mam spokój. Zresztą jestem najstarszy w rodzeństwie, nigdy problemów nie było.
Zawsze można było pograć w turówki na kilku graczy przy jednym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra dlaczego Bóg mnie ja pokarał jak usiądzie na gg to niema odwrotu zegnaj necie na cały dzień... chyba ze wyłączę korki w domu wtedy ona odchodzi od kompa ja przywracam prąd i siadam za sterami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje wszystkim mający problem z rodzeństwem bo wiem jaki to jest ból :) ja na szczęście już takowego nie mam gdyż brat ma swój komputer a poza tym studiuje więc jest rzadko w domu. Denerwuje mnie tylko czasami to że kradnie mi łącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam w domu 2 komputery podłączone do sieci...
Choć niestety, czasem siostra zajmuje mój (w dosłownym znaczeniu) komputer żeby sobie pograć w Guild Wars, z tego względu że na komputerze brata takowa gra nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 lata starszego ode mnie brata i mam trochę lepszego od niego kompa i wiecznie i jego i mój jest zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować