Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

mam siostrę. jak jest w domu to siedzi akurat wtedy przed kompem kiedy ja chcę:P Ale jest góra 2 dni w tygodniu(balangi wiecie... a tak serio to w warszawie studiuje i mieszka:) więc jakoś znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhehhe 3 letni brat non stop gra w painkillera:P
żartuję

ogólnie to ja żądze kompem:P
Mam 2 braci z czego jeden ma 3 lata(co najwyżej ogląda krecika jak mu starszy bro na kompa załatwi;) a drógi ma 10 ale bardziej się interesuję muzyką i mp4 więc mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to wcale takie straszne nie jest że się biję z bratem, szarpię, gryzę ,paznokcie wyrywam ,ucho gryzę s,kaczę po nim itp.czasami tylko się pokłócimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak widzę moją siostrę z daleka to już mi przychodzi na myśl jedno hasło : "Będę bronił kompa krzesłem !". Myślę że to mówi wiele na ten temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam ten "problem" już z głowy ^^ - rodzeństwo ( brat i siostra, są już pełnoletni i się z domku wyprowadzili :PP ) ...
ale nigdy nie zapomnę tych "wojen" o kompa z bratem :))
albo to tzw. " sprawdzanie maila przez 5 minut - przez moją siostrę" ( czyt. przez 1h + :PP )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytułowy problem dotknął mnie w ''99 roku, wraz z kupnem nowego kompa. Dopiero wtedy brachol zaczął się tym interesować i nawet się nie obejrzalem a już musiałem mieć się na baczności przy wkładaniu klucza do zamka od drzwi. Wówczas jakże cenne sekundy zabierało jeszcze zdjęcie butów i kurtki, no i biegiem do biurka ;) Ech.. to były czasy. Po przeprowadce do nowego domu, jako pierworodny uzyskałem przywilej posiadania kompa w swoim pokoju, i jako że posiadalem go wówczas pod kluczem, problem się właściwie skończył. Dzisiaj, mimo że sytuacja materialna nie uległa jakiejś znaczącej poprawie, w domu są 4 komputery i jest spokój... wojna ustała, i zostanie już tylko w pamięci :) A teraz siedzę sobie w akademiku, gdzie kompletnie nie ma mowy o zajmowaniu kompa... jeżeli już to naszego 3 mb łącza, które - nie wiedzieć czemu - niemiłosiernie się ślimaczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wojny były, ale tylko ze starszymi braciakami - bo siostry komputer nie obchodził, a młodszego rodzeństwa żadnego nie mam ;]. Co prawda, nigdy nie było większych strat, ale ostro kłóciłem się z jednym bratem, kto teraz będzie siedział przed komputerem. Ech, to były czasy. Teraz to tak... Nudno nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta i to za dużo. siostra lat 22. Siedzi na kompie więcej odemnie, jeszcze w nocy bo komp u niej wpokoju. Siedzi i ogląda jakieś seriale na youtube i na jakiś plotkarskich stronach siedzi:/ chłopaka by se znalazła i za mąż juz wyszła a nie wtym wieku przed kompem tyle siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś. A dokładniej 2 lata temu gdy starszy brat jeszcze mieszkał w domu ^^. Rozkład przesiadywania na komputerze był taki : 7:00-(ok.)14:00 - Tato. 14:00-18:00 - Ja (często się zdarzało że ok. 15 wbiła się siostra i siedziała do 16 :/). 18:00 - cała noc brat. Dlatego miałem ból że nie mogłem sobie posiedzieć po 18 :/. A teraz :]....... Ufff raj mogę sobie siedzieć cały czas, cała noc. Bo zarówno rodzice mnie nie kontrolują jak i rodzeństwo (a dokładniej siostra ma swój komputer) tylko siedzieć, siedzieć, siedzieć :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:52, marcinshinoda napisał:

ta i to za dużo. siostra lat 22. Siedzi na kompie więcej odemnie, jeszcze w nocy bo komp u
niej wpokoju. Siedzi i ogląda jakieś seriale na youtube i na jakiś plotkarskich stronach siedzi:/
chłopaka by se znalazła i za mąż juz wyszła a nie wtym wieku przed kompem tyle siedzieć

HaHaHaHa :D Jestem chętny ^^ Umieść Jej zdjęcie gdzieś :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, młodsza siostra od czasu do czasu chce siadać przy kompie x_X. Jako iż było to trochę denerwujące zaproponowałem rodzicom żeby kupili jej laptopa, takiego byle jakiego żeby tylko do neta miała... no i udało się :] Jeszcze tylko kilka dni się przemęczę, a potem komp cały dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam siostrę i nieraz mnie denerwuję gdy ja gram a ona mi gada pod uchem żebym zszedł z kompa. Jednym słowem nieraz zajmuję mi miejsce przy kompie nale to się raczej zdarza tylko pod wieczór. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:52, marcinshinoda napisał:

siostra lat 22... a nie wtym wieku przed kompem tyle siedzieć


Ja mam bata 28 lat i poza kompem i netem swiat dla niego nie istnieje. Jest po prostu uzależniony. Najgorsze w tym wszystkim było (juz nie mieszkam z rodzicami i bratem) to ze na mnie spadały jego obowiazki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heee... siostra to było moje przekleństwo, ale jeszcze ojciec na dokładkę .....mm.. to były wojny "stuletnie". Teraz już rozwiązałem sobie ten problem, siostrze dorzuciłem się do laptopa, a tatuśkowi oddałem swojego starego kompa, niech się bawi w pasjansiki inne bzdety. Natomiast ja zakupiłem sobie nowy sprzęt do którego tylko ja mam dostęp i broń cię Borze niech do niego się ktoś zbliży (oczywiście z domowników), obetnę łapy przy samej ....ups!... rozpędziłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:25, szczena napisał:

Heee... siostra to było moje przekleństwo, ale jeszcze ojciec na dokładkę .....mm.. to były
wojny "stuletnie". Teraz już rozwiązałem sobie ten problem, siostrze dorzuciłem się do laptopa,
a tatuśkowi oddałem swojego starego kompa, niech się bawi w pasjansiki inne bzdety. Natomiast
ja zakupiłem sobie nowy sprzęt do którego tylko ja mam dostęp i broń cię Borze niech do niego
się ktoś zbliży (oczywiście z domowników), obetnę łapy przy samej ....ups!... rozpędziłem się.

Skądś to znam ... ciekawe skąd !? A już sobie przypominam tak było u mnie ! Mój ojciec grał ciągle, dosłownie ciągle w Gothica I (gdy jeszcze II nie było) tak go ta gra wciągnęła że grał całymi dniami, gdy przeszedł 1x to zaczynał 2x i tak cały czas. Gdy wyszedł Gothic II było jeszcze gorzej ! Przeszedł tą gre z 7x O_O. Miał większą manię niż ja. Gdy wyszedł Noc Kruka też przeszedł go z 4-5x. Zaś przeszło mu przy Gothicu III. Może dlatego że się leciutko tnie, może dlatego że ma więcej pracy. Jedno powiem, DZIĘKI BOGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam mam krucho :( . W prawdzie wymieniamy sie kompem co 2 godz, ale to brat rządzi kompem. Ale tam, mi to nie przeszkadza bo grać we wszystko moge, a jeśli jakaś gra fajna jest to napewno brat ją zainstaluje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować