Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

Ja mam siostrę zajmującą komputer. Wchodzi na gg nawet jak siadam na kompa bo przed chwilą zeszła. To nie fer!!!
Najchętniej bym skasował jej wszystkie numery albo cały profil. Żeby nie było że nie walcze z tym od czasu do czasu pisze do jej kolegów(z jej gg) że ich kocha albo do koleżanek że zdradziła jakiegoś chłopaka. Żyje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat głupi siada do kompa tylko na gierki wyścigowe.... filozofia : 4 strzałki i jedziesz...
Raz wziął się za moje Diablo... kompletnie nie wiedział co robić, gdzie iść itp. porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcześniej dopóki brat nie miał pracy były dwa kompy, mój i wspólny z bratem drugi, ale ja korzystałem tylko ze swojego, a brat wykorzystywał sytuację pod argumentem ''''że tamten to już przestarzały jest'''' i zajmował w weekendy i po szkole komputer. Teraz od już przeszło roku ma pracę i dostał laptopa (!!!) służbowego :) Niekiedy przynosi nawet dwa, potrzebne mu są bo projektuje sygnalizację świetlną. No i pozostała jeszcze siostra, a co do niej to pracuje w Anglii, akurat dzisiaj przyjeżdża , ale na szczęście ma też swojego laptopa więc problem rozwiązany (na szczęście). wcześniej to obaj zajmowali komputer i nie było chwili aby sobie w coś pograć (jeszcze wtedy nie miałem internetu). Szczerze współczuje tym, co mają większe rodzeństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to u mnie w domu są teraz trzy komputery ;) Najpierw był jeden, więc siostra z chęcią mi się na niego ładowała. Później był drugi... o wiele lepszy od tamtego więc ja go sobie wziąłem ;) Siostrze był potrzebny do pisania tylko więc dobry jej nie był potrzebny. A teraz kupiła sobie laptopa i to ja się jej czasami ładuję na kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam żałuję, że mam brata. Dlaczego? Mogę grywać tylko w weekendy (szlaban), a wtedy muszę dzielić mojego WoW`a z tą cholerną pokraką. (na jednym koncie można byc zalogowanym tylko z jednego kompa). Jak mu nie dam pograć to idzie na mnie skarżyć. Parszywy dzieciuch ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starszą siostrę.Sytuacja jest taka:
Mamy 2 kompy.Laptopa i PC.Oba sprzęty są wspólne.Gdy laptop był lepszy od PC,grywałem tylko na nim,PC był siostry i problem rozwiązany.Ale teraz Laptop nie nadąża(P4 2.8Ghz,340MB RAM,60"HDD,Ati Radeon 9000),PC mam nowy(AMD Athlon 3000+,2GB RAM,290"HDD,Ge Force 7300GT).I jest problem.Tata wcześniej jako-tako korzystał z laptopa,mama na żadnym.Teraz,gdy PC jest nowy,muszę go dzielić z siorą,choć za cały komp "w środku"(za monitor itd.-mama i tata)zapłaciłem ja.Siostrą ma już 18 lat,ma pracę,i ani 1 zł mi się nie dołożyła.Choć dłużej jestem na komie,jedna rzecz mnie wnerwia:siora mówi,że tylko sms wyśle na miasto plusa w 5 minut,a tak naprawdę to siedzi na tym DURNYM pudelku i czyta głupie ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 siory , z ktorych każda musi korzystac co najmniej godzinę wchodzac na stony ,,M jak miłośc'''' ,, Pierwsza miłosc'''' itd. A 7letni brat jest niemal uzależniony , ale gra na starym kompie w Heroes III właczając kierownie AI podczas walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam brata ani siostry i dlatego sam se gram. Tylko jak kuzyn przyjedzie to wtedy gramy razem ale nie piszę na Gram.pl chyba że wcześniej wstanę bo on u mnie nocuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krucho :( Brat rządzi kompem.Nic nie moge instalować bez jego zgody, jeśćprzed kompem nie moge, a jak raz znajdzie jakąś plamke na monitorze to takąawanture robi, że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, to jest istna katastrofa. Mam rocznego brata. Jak gram i biorę go na kolana to albo wali mi w klawiaturę nogami albo, co uwielbia, wyrywa mi myszkę, a najgorsze jest to, że jak na takiego dzieciaka ma cholernie sporo siły i często przez niego nie zaliczę headshota ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat na szczęście na studia już poszedł, ale wcześniej to było piekło. Nie mogłem sobie nawet na godzinę siąść, bo on "musiał nabijać level w Tibii". Nie rozumiem co w tej Tibii takiego specjalnego jest. Grafa, że aż rzygać mi się chce. Teraz za to nadrabiam sobie spokojnie zaległości na kompie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować