Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Pytanie mam - czy naprawdę warto jest wydawać 100 zł na grę którą raz się przejdzie ? Tak się zastanawiam ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:06, WorldWar3PL napisał:

Pytanie mam - czy naprawdę warto jest wydawać 100 zł na grę którą raz się przejdzie ? Tak się
zastanawiam ; - )

ja wydalem na nia 45 zl, wyrwalem OEMa z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:42, dyniamit napisał:

Chciałbym porobić tapetki z artworków w POP: T2T, ale nie można....macie jakiś sposób na obejście?

Naciśnij Print Scrn i będziesz miał tapete ja tak zrobiłem kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:04, Indrid Cold napisał:

wczoraj przeszedlem ta czesc ale zapomnialem 6 upgradu wiec dzis gram od nowa i albo mi sie
cos przewidzialo albo za pierwszym razem tatuaz na plecach zarowno ten czarny jak i ten demoniczny
narastaly wraz z przebiegiem gry a teraz juz przed tym jak farah po raz pierwszy strzelala
strzlami by nas uratowac mam te oba tatuaze takie jak na koncu gry. jak jest z tymi tatosami??


Prince ma kilka tatuaży: Jeden na plecach (tygrysa) i jeden na ramieniu (coś jak delfin, lub ostrze arabskiej broni) ...
Jeżeli chodzi o ten swietlisty wzór ... to wcale nie tatuaż, tylko "progres_infekcji_piasku" taki mały bajer, zauważ iż po każdej transformacji w DP i ponownej w Princa wzór ten się zwiększa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:42, dyniamit napisał:

Chciałbym porobić tapetki z artworków w POP: T2T, ale nie można....macie jakiś sposób na obejście?


Artworki z T2T w porównaniu z tymi z WW to shit ... weź sobie lepiej ściągnij z oficjanej strony => http://www.princeofpersiagame.com/uk/ .... a jak poszukasz na oficjalnym forum, to możesz niezłe rzeczy znaleźć, ja np. znalazłem 2 obrazki wielkości plakatowej i teraz niech mi ktoś poda adres drukarni która mi to tanio wydrukuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 21:58, Filip92 napisał:

Mam kompa Prockek AMD Athlon 2500+, Geforce 5200 128mb, 512 DDR2 ram i czy mi pójdzie Dwa trony
bezz problemu

Na bank, W T2T możesz grać już z GeForcem, a ty masz FX ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 22:04, Sand Wraith napisał:

> Mam kompa Prockek AMD Athlon 2500+, Geforce 5200 128mb, 512 DDR2 ram i czy mi pójdzie
Dwa trony
> bezz problemu
Na bank, W T2T możesz grać już z GeForcem, a ty masz FX ...

No to fajnie to lece jutro do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 22:05, Filip92 napisał:

> > Mam kompa Prockek AMD Athlon 2500+, Geforce 5200 128mb, 512 DDR2 ram i czy mi pójdzie

> Dwa trony
> > bezz problemu
> Na bank, W T2T możesz grać już z GeForcem, a ty masz FX ...
No to fajnie to lece jutro do sklepu


Bez Problemu nie pograsz... ja mam Semrpona 2800+, 512 MB RAM, GeForce FX 5500 i wszystkie filmiki mi się zacinały... Aha takie pytanie, bo ja tak dlugo czekalem na pop''a i przeszedlem go w 9h, a jest jakieś alternatywne zakonczenie tak jak w WW ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego zakończenia a szkoda. W Pop WW były 2 i jeszcze zbierało się zdiątka by mieć wszystkie. Mi brakowało 2 i 3 jakichś potężnych broni w tym słupku co jest też pięść raymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam tej gry ale mam zamiar kupić ją za miesiąc ale to co oniej słyszałem to gra super grafika dobra tylko ciekawe czy fabuła jest taka sama jak oniej mówią ale sądze że tak . możecie mi doradzić czy kupować czy nie prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:27, sylka30 napisał:

nie mam tej gry ale mam zamiar kupić ją za miesiąc ale to co oniej słyszałem to gra super
grafika dobra tylko ciekawe czy fabuła jest taka sama jak oniej mówią ale sądze że tak .
możecie mi doradzić czy kupować czy nie prosze .


Doradzić, heh... oczywiście kupuj. Grafika jest dobra, muzyka (zależy od gustu), ale jak dla mnie w sam raz, fabuła ciekawa, zakończenie godne trylogii Prince of Persia. No i gra Dark Prince''em, to coś wspaniałego =]. Jedynym moim zastrzeżeniem jest głos w polskiej wersji językowej podłożony przez posterunkowego z "Rodziny Zastępczej", czasem jest ehh no jakby to ująć żałośnie. Lepsza by była tu wersja kinowa, choć to moja subiektywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Dla fanów seri PoP Jest to gra Super (nawet gdyby miała 100% błędów), ja sam jestem fanem trylogi pop, ale T2T nie pobiła swojego poprzednika... Takie jest moje zdanie, a zakonczenie osobiscie mi sie nie podoba, a glosy to juz porazka... Rozwiazanie z WW bylo dobre... Albo mogli dać goscia ktory gadal po Polsku w SoT ( o ile to nie ten sam, ale w SoT brzmi fajnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 10:54, syriusz.b napisał:

> > > Mam kompa Prockek AMD Athlon 2500+, Geforce 5200 128mb, 512 DDR2 ram i czy mi
pójdzie
>
> > Dwa trony
> > > bezz problemu
> > Na bank, W T2T możesz grać już z GeForcem, a ty masz FX ...
> No to fajnie to lece jutro do sklepu

Bez Problemu nie pograsz... ja mam Semrpona 2800+, 512 MB RAM, GeForce FX 5500 i wszystkie
filmiki mi się zacinały... Aha takie pytanie, bo ja tak dlugo czekalem na pop''a i przeszedlem
go w 9h, a jest jakieś alternatywne zakonczenie tak jak w WW ???


Ze Ksiaze zabil kailene potem przybył dahaka zabrał mu amulet i koniec. A na filmiku doplywa do babilonu i zastaje tam wojne i zaczyna siePOP dwa trony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 10:54, syriusz.b napisał:

Bez Problemu nie pograsz... ja mam Semrpona 2800+, 512 MB RAM, GeForce FX 5500 i wszystkie
filmiki mi się zacinały... Aha takie pytanie, bo ja tak dlugo czekalem na pop''a i przeszedlem
go w 9h, a jest jakieś alternatywne zakonczenie tak jak w WW ???

ta ta ta.... pojdzie bo wiem call of duty 2 chodził mi bez broblemu z wyskoimi teksturami i wyłączyłem antyalasing. Moze też to wyłacz zeby to dobrze chodzilo trzeba miec naprawde dobrego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2006 o 19:15, Filip92 napisał:

Ze Ksiaze zabil kailene potem przybył dahaka zabrał mu amulet i koniec. A na filmiku doplywa
do babilonu i zastaje tam wojne i zaczyna siePOP dwa trony


To NIE jest alternatywne zakończenie. Podałaś własnie to co POWINNO się wydarzyć (i co większość graczy na początku uczyniła) . Prince jednak chciał ocalić Kaileene i postanowił walczyć z Dahaką (tłumaczy to jeden filmik, gdzieś na forum Ubi jest) i to jest właśnie alternatywne zakończenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:17, Filip92 napisał:

> Bez Problemu nie pograsz... ja mam Semrpona 2800+, 512 MB RAM, GeForce FX 5500 i wszystkie

> filmiki mi się zacinały... Aha takie pytanie, bo ja tak dlugo czekalem na pop''a i przeszedlem

> go w 9h, a jest jakieś alternatywne zakonczenie tak jak w WW ???
ta ta ta.... pojdzie bo wiem call of duty 2 chodził mi bez broblemu z wyskoimi teksturami i
wyłączyłem antyalasing. Moze też to wyłacz zeby to dobrze chodzilo trzeba miec naprawde dobrego
kompa


Gra mi chodzi płynnie to tylko filmiki w T2T, a WW chodzi idealnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować