Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 13:25, ShaDoW Energy napisał:

Czy jak na koniec gry były dwa zakończenia czy tylko jeden? Np tak jak w Warrior Within


Jest tylko jedno zakończenie. na początku myślałem że można być z Dark Princem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:26, DartiReviMaster napisał:

> Mi T2T sie podobało, ale i tak twierdze, że najlepszą częścią jest SoT. Kupiłem 3 częśći
w
> zestawie za 15 euro, więc cena nie odstrasza... Jak dla mnie bomba

W zupełności sie z tobą zgodze co do tego że SoT to najlepsza częśc. Nic nie zastąpi tej fabuły,
grafy, klimatu. DT nie są takie cool ja SoT ale też jest fajne. Prócz tego że ja miałem pełno
błędów, i problem z tym że jak instalowałem patcha to mi sie gra psuła...... bardzo mi sie
podoba umiejętność i system Speed Kill



Spid kill wymiatał. A WW miało predyspozycje niezłe, ale taka sieczka i rzeźnia się z tego zrobiła... Zabrakło zagadek logicznych... W sumie to przyjemny i bajkowy klimat SoTa bardziej przypadł mi do gustu niż mroczny klimat kolejnych części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:38, dambialko napisał:

właśnie ukończyłem grę.Polecam !
Było dość dużo kombinacji hehe.....


Czy ja wiem, czy dość dużo kombinacji... w grze generalnie idzie się wytyczoną ścieżką i rozwala się co popadnie. Dla mnie największym minusem gry, poza długością, był za niski poziom trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:38, dambialko napisał:

właśnie ukończyłem grę.Polecam !
Było dość dużo kombinacji hehe.....

Więcej ciosów było w WW. Tutaj np. nie wiem czego wywalono duszenie , pozbawiono graczy przyjemności odcinania głów...
A właśnie , czy to prawda , że istnieje patch , który zdejmuje cenzurę i przywraca krew i odcinanie czerepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:24, Asthariel napisał:

> właśnie ukończyłem grę.Polecam !
> Było dość dużo kombinacji hehe.....
Więcej ciosów było w WW. Tutaj np. nie wiem czego wywalono duszenie , pozbawiono graczy przyjemności
odcinania głów...
A właśnie , czy to prawda , że istnieje patch , który zdejmuje cenzurę i przywraca krew i odcinanie
czerepów?


Z tego co wiem to chyba tak. Wersja zachodnia była taka jak WW, ale w Polsce wprowadzono cenzurę i dubbing :/ Niestety co do patcha to Ci linku nie podam, ktoś powinien wiedzieć co, gdzie i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać jak wygląda od środka pudełko z Edycji Kolekcjonerskiej ? Podobno niczą się płyty czy brudzą. Jakby ktoś mógłby powiedzieć czy wrzucić zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:37, 143872 napisał:

Chciałem zapytać jak wygląda od środka pudełko z Edycji Kolekcjonerskiej ? Podobno niczą się
płyty czy brudzą. Jakby ktoś mógłby powiedzieć czy wrzucić zdjęcie.


Masz racje.Ja posiadam tą Edycje Kolekcjonerską i Cenega źle położyli płyty tak jeden na drugim(No może nie do końca ale tak wygląda).Jak zwykle Cenega musi wszystko tradycyjnie popsuć zwłaszcza dwie marne polonizacje którego będzie ciężko zapominać(mowa oczywście o polonizację Far Cry i Westerner). Motyla noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucuć zdjęcie ? Chciałbym zobaczyć czy warto brać :) A co dokładniej nie tak z tą polonizacją ? Opłaca się brać za 80zł EK PoPa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:35, Mejzor napisał:

Co najważniejsze jest jedną z tych gier w których polonizacja nie odstrasza.


Może nie odstrasza ale czasami wzburza człowieka :). Lepiej by było jakby były tylko napisy PL, tak jak w Duszy wojownika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:41, mike91 napisał:

Może nie odstrasza ale czasami wzburza człowieka :). Lepiej by było jakby były tylko napisy
PL, tak jak w Duszy wojownika .

Ja tam nie narzekam, ale jak widziałem czasami tłumaczenia niektórych gier to miałem ochote uciec z pokoju. A dialogi ładnie nagrane i imho wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:13, mlynar911 napisał:

jedna z najlepszych gier akcji w jakie grałem. No i najlepsza z części PoP moim zdaniem :]

A moim najgorsza. Ogólnie serię mogę podsumować tak: im dalej tym gorzej. Z tym, że WW jeszcze trzymało formę i fajny klimacik, a T2T ani klimatu, ani muzy, ani grafy dobrej nie miało. Nie wspominając o leżącej IMO grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:18, 143872 napisał:

A mógłbyś wrzucuć zdjęcie ? Chciałbym zobaczyć czy warto brać :) A co dokładniej nie tak z
tą polonizacją ? Opłaca się brać za 80zł EK PoPa ?


Reszta jest w porządku nawet polonizacja.Jeśli chcesz poznać księcia od PoP:SoT do PoP T2T to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:59, Baluk25 napisał:

jakieś argumenty?:P


grafa, całkiem spoko kombinacje walki, biegania latanie po ścianach itp. gonitwa za kobietą ;p nie wiem ale WW to dla mnie jakoś nie ma tego czegoś co T2T i SoT ale może dlatego że nie ukończylem go ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:14, mlynar911 napisał:

> jakieś argumenty?:P

grafa, całkiem spoko kombinacje walki, biegania latanie po ścianach itp. gonitwa za kobietą
;p nie wiem ale WW to dla mnie jakoś nie ma tego czegoś co T2T i SoT ale może dlatego że nie
ukończylem go ;]

Dla mnie własnie WW jest najlepszą częścią. Najwięcej ciosów , mroczny klimat i ta muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować