Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 20:16, Asthariel napisał:

> > jakieś argumenty?:P
>
> grafa, całkiem spoko kombinacje walki, biegania latanie po ścianach itp. gonitwa za kobietą

> ;p nie wiem ale WW to dla mnie jakoś nie ma tego czegoś co T2T i SoT ale może dlatego
że nie
> ukończylem go ;]
Dla mnie własnie WW jest najlepszą częścią. Najwięcej ciosów , mroczny klimat i ta muzyka...


musze sobie jeszcze raz przejść chyba WW ale czasu nie ma zbytnio bo nauki duuuuuuuuuuuuuuuuuużo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO każda część Prince''a jest zupełnie inna, ma totalnie inny klimat i każda jest równie dobra :) Lecz największym sentymentem darzę pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:20, McAbre napisał:

IMO każda część Prince''a jest zupełnie inna, ma totalnie inny klimat i każda jest równie dobra
:) Lecz największym sentymentem darzę pierwszą :)


Jestem za McAbre ponieważ PoP:SoT jest pierwszą (oczywiście trójwymiarową) i najlepszą częścią.O WW mogę powiedzieć że klimat jest mroczny (to mi akurat nie przeszkadza).Ale denerwuje mnie muzyka.Według mnie najgorsza część.Jeśli chodzi o T2T to jest lepszy od WW ale gorszy od SoT.Jedynie co mi się podoba to klimat(ten miasto) i tylko tyle czyli SoT rulez.Oczywiście każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:14, Revan007 napisał:

> IMO każda część Prince''a jest zupełnie inna, ma totalnie inny klimat i każda jest równie
dobra
> :) Lecz największym sentymentem darzę pierwszą :)

Jestem za McAbre ponieważ PoP:SoT jest pierwszą (oczywiście trójwymiarową) i najlepszą częścią.O
WW mogę powiedzieć że klimat jest mroczny (to mi akurat nie przeszkadza).Ale denerwuje mnie
muzyka.Według mnie najgorsza część.Jeśli chodzi o T2T to jest lepszy od WW ale gorszy od SoT.Jedynie
co mi się podoba to klimat(ten miasto) i tylko tyle czyli SoT rulez.Oczywiście każdy ma inny
gust.


Jak dla mnie to jednak WW była najlepszą częścią - była najdłuższa, najbardziej rozbudowana i miała najlepszy klimat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 16:05, kamceg napisał:

> > IMO każda część Prince''a jest zupełnie inna, ma totalnie inny klimat i każda jest
równie
> dobra
> > :) Lecz największym sentymentem darzę pierwszą :)
>
> Jestem za McAbre ponieważ PoP:SoT jest pierwszą (oczywiście trójwymiarową) i najlepszą
częścią.O
> WW mogę powiedzieć że klimat jest mroczny (to mi akurat nie przeszkadza).Ale denerwuje
mnie
> muzyka.Według mnie najgorsza część.Jeśli chodzi o T2T to jest lepszy od WW ale gorszy
od SoT.Jedynie
> co mi się podoba to klimat(ten miasto) i tylko tyle czyli SoT rulez.Oczywiście każdy ma
inny
> gust.

Jak dla mnie to jednak WW była najlepszą częścią - była najdłuższa, najbardziej rozbudowana
i miała najlepszy klimat;)


Tak jak mówię każdy ma inny gust ale to nie znaczy że mówię że WW jest głupi.Przecież jest dobry i mi klimat pasuje, jeśli chodzi o rozbudowanie gry ,masz rację.Jest zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:15, Kamillos007 napisał:

Jak dla mnie PoP : T2T jest troche kijowo przetlumaczony na polski gdy gralem w wersji angielskiej
gralo mi sie o wiele lepiej


Mnie też, ale jak np. ktoś kupił specjalnie dlatego, bo nie rozumie angielskiego i jest w tych sprawach zielony, to zawsze polonizacja pomaga, a jeżeli zainstalujemy patcha to znikną prawie wszystkie usterki związane z polonizacją;) Polecam wszystkie części PoP''a warto zagrać na prawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:29, Frytkasis napisał:

(...)a jeżeli zainstalujemy patcha to znikną prawie
wszystkie usterki związane z polonizacją;) Polecam wszystkie części PoP''a warto zagrać na
prawdę ;)

A skad tego patcha moge pobrać? Polonizacja w T2T jest z dialogami, czy bede musiał ściągać jeszcze jakieś kwestie czy tylko patch trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:40, Mejzor napisał:

A skad tego patcha moge pobrać? Polonizacja w T2T jest z dialogami, czy bede musiał ściągać
jeszcze jakieś kwestie czy tylko patch trzeba?


A chociażby ze strony cenegi. Ja go miałem na dołączonej płycie w supersellerze. Wgrałem i się poprawiło, i to znacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:36, Frytkasis napisał:

A chociażby ze strony cenegi. Ja go miałem na dołączonej płycie w supersellerze. Wgrałem i
się poprawiło, i to znacznie ;)

Dzięki, włąśnie ściagam, tylko0 pobieranie około 1h30min. :/ mam nadzieje że będzie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 11:41, Mejzor napisał:

> A chociażby ze strony cenegi. Ja go miałem na dołączonej płycie w supersellerze. Wgrałem
i
> się poprawiło, i to znacznie ;)
Dzięki, włąśnie ściagam, tylko0 pobieranie około 1h30min. :/ mam nadzieje że będzie warto


Na pewno będzie warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Prince of Persia 3 grałem już kiedyś, ale niedawno postanowiłem do niego wrócić, bo trochę mi się nudzi i mam pewien problem, ponieważ kiedy walczę z drugim bossem to pod końcówkę kiedy ze już nie ucieka tylko się siłuje ze mną to jak mnie spycha na deski przyczepione do poziomu to ja upadam i wstaje a ona zapada się pod ziemię :/ To chyba jakiś bug. A mój drugi problem to taki, że jak ustawiam Maxsymalne ustawienia (gra wyszła w 2005 roku a ja mam nowego kompa, więc na 100% powinno pójść) to tempo gry zmienia się na bardzo szybkie i Prince biega jak jakiś sprinter i jak uderzam broniami to on macha nimi tak szybko jakby machał łyżeczkami ;p Co gorsze kiedy zmieniam ustawienia na mniejsze detale ten problem znowu występuje. (kiedyś tak miałem, ale potem jakoś zniknęło, że nawet nie zauważyłem)
Takie szybkie bieganie trochę utrudnia wspinanie, skakanie i walkę. Już nie powiem jak utrudnia grę to, że boss zapada się pod ziemię :/
Niedługo chyba sprawie sobie WW, chociaż gra już dawno temu wyszła to chyba nic nie przeszkadza w jej zakupie i przejściu jak słyszę od kolegów, że jest fajniejsza od T2T. (oni w to grywają teraz [i oczywiście przeszli])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:07, DoomnY napisał:

Polonizacja beznadziejna. Kto grał w PoP:SoT po angielsku nie będzie mógł słuchać polskich
głosów. Angielskie głosy są the best.

Ale to nie temat o SoT tylko T2T ;) w piaski czasu nie grałem nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:50, kamceg napisał:

Kiedy? Nigdy. PoP:T2T wydała Cenega, a ona nie ma czegoś takiego jak kolekcja klasyki( to oferta
CDP)

A skąd wiesz, ze akurat chodzi mu o CDP. Wiadomo chodz mui o KK to wiadomo, ze Cenega wydaje.
A w ogóle nie masz kaca? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 12:52, Carl92 napisał:

A skąd wiesz, ze akurat chodzi mu o CDP. Wiadomo chodz mui o KK to wiadomo, ze Cenega wydaje.
A w ogóle nie masz kaca? xD

Komu do dziś szumi w głowie? Cenega będzie wydawcą wszystkich PoP-ów chyba, nawet dobrze, znowu się dorobię pktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przecież cała saga PoP została wydana przez Cenegę. I wszystkie części są w reedycjach. Dwie pierwsze w KK Dwa Trony w SuperSelerze. Naprawdę wszyscy jeszcze nie wypoczęli po imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:57, Carl92 napisał:

Jak przecież cała saga PoP została wydana przez Cenegę. I wszystkie części są w reedycjach.
Dwie pierwsze w KK Dwa Trony w SuperSelerze. Naprawdę wszyscy jeszcze nie wypoczęli po imprezie
:D


No masz rację... Teraz ten nowy PoP, co się dzieje przed wydarzeniami w Piaskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować