Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dwa Trony to jedna z moich ulubionych gier :D Ale przy tym bossie gdzie wyskakuje dwóch kolesi nie dawałem rady (sposób znałem, tylko wcielić go w życie problem) i się wk***** i odinstalowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:30, Raziel93 napisał:

Dwa Trony to jedna z moich ulubionych gier :D Ale przy tym bossie gdzie wyskakuje dwóch
kolesi nie dawałem rady (sposób znałem, tylko wcielić go w życie problem) i się wk*****
i odinstalowałem :D

Bardzo interesujące i poruszające. Na prawdę. Akurat ich to było najłatwiej rozwalić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:30, Raziel93 napisał:

Dwa Trony to jedna z moich ulubionych gier :D Ale przy tym bossie gdzie wyskakuje dwóch
kolesi nie dawałem rady (sposób znałem, tylko wcielić go w życie problem) i się wk*****
i odinstalowałem :D

przeca to proste jest a odinstalowałeś na sam koniec gry!! -błąd-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Konwersja DMC na PC jest taka sobie, więc jeśli chcesz na PC to PoP lepszy. Na konsolach DMC króluje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:33, Raziel93 napisał:


> przeca to proste jest a odinstalowałeś na sam koniec gry!! -błąd-
no sorry na youtubie coś koniec inny widziałem :P

ja miałem na myśli, że to jest ostatni boss, a raczej bossowie przed końcem gry... więc tuż przed końcem gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zarąbiaszcza!Ostatnio ją sobie kupiłem i mi sie bardzo spodobała (tak samo jak inne części Prince of Persia).Baaaardzo mi sie spodobała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieje że mi pomożecie otóż utknąłem na tej planszy gdzie jakiś żołnież torturuje tego mniecha(chyba) przechodze dalej i dochodzę do tych strażników tego źródła pisku pokonuje ich i ide dalej i nie wiem jak pokonać te psy mam nadzieję że mi pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lepszy. ;) Ale jeśli DMC i tak już masz to PoP''a możesz kupować bez obaw. Jest co prawda trochę inny, ale co najmniej powinien Ci się wydać równie dobry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:34, JayL napisał:

Moim zdaniem jest lepszy. ;) Ale jeśli DMC i tak już masz to PoP''a możesz kupować bez
obaw. Jest co prawda trochę inny, ale co najmniej powinien Ci się wydać równie dobry.
;)


Jest lepszy bo w PoPie są etapy typowo zręcznościowe, typu skakanie po dachach itp. ;p Mi właśnie te etapy podobają się bardziej niż walka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei "zakochałem się" w walkach Mrocznym Księciem. :P Nie ma to jak wykonywać akrobacje bardziej widowiskowe niż w Matrixie, wymachując jednocześnie łańcuchem i kładąc dziesiątki przeciwników. :P A etapy zręcznościowe też świetne, prawie genialne, ale czasem doprowadzały mnie do frustracji. :D Szczególnie jak zabrakło piasków. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:11, JayL napisał:

Ja z kolei "zakochałem się" w walkach Mrocznym Księciem. :P Nie ma to jak wykonywać akrobacje
bardziej widowiskowe niż w Matrixie, wymachując jednocześnie łańcuchem i kładąc dziesiątki
przeciwników. :P A etapy zręcznościowe też świetne, prawie genialne, ale czasem doprowadzały
mnie do frustracji. :D Szczególnie jak zabrakło piasków. ^^


Może ja je tak lubię, bo nie miałem z nimi nigdy najmniejszych problemów^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:11, JayL napisał:

Ja z kolei "zakochałem się" w walkach Mrocznym Księciem. :P Nie ma to jak wykonywać akrobacje
bardziej widowiskowe niż w Matrixie, wymachując jednocześnie łańcuchem i kładąc dziesiątki
przeciwników. :P A etapy zręcznościowe też świetne, prawie genialne, ale czasem doprowadzały
mnie do frustracji. :D Szczególnie jak zabrakło piasków. ^^

a szkoda, że nie zrobili tak jak np. we Władcy Pierścieni Powrót Króla, że jest tryb gry, typu ile najwięcej przeciwników pokonasz... tak, żeby z każdym etapem coraz trudniejsci byli a potem coraz to więcej i przemieniać się mrocznego w normalnego kiedy się chce...aaaaahhhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, takie dodatkowe tryby jak w Powrocie Króla by mogły przedłużyć rozgrywkę [grałem ;)]. Ale w sumie PoP jest sporo dłuższy, więc można to autorom wybaczyć. Może w następnej części? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować