Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War także dla posiadaczy PeCetów?

41 postów w tym temacie

Kilka lat? Czy przypadkiem bebechy pieców nie są już lepsze od bebechów X360? (Karty graficzne najnowszej generacji, procesory 4 rdzeniowe i kilka GB RAMu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:48, Keii napisał:

Kilka lat? Czy przypadkiem bebechy pieców nie są już lepsze od bebechów X360? (Karty graficzne
najnowszej generacji, procesory 4 rdzeniowe i kilka GB RAMu?)


To że bebechy są lepsze nic jeszcze nie znaczy. Pod obudową starego XBoxa znajdziesz zwykłe Pentium III 733 MHz (no może nie całkiem takie jak w PCtach, bo ma obniżony (!) cache) oraz GeForce''a 2. Spróbuj na takim sprzęcie odpalić PCtowe odpowiedniki gier wydawanych na pierwszego XBoxa. O komforcie grania w znakomitej większości przypadków możesz zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy pc dochodzi jeszcze moc marnowana na obsługę systemu operacyjnego (taka np vista ma większe wymagania niż większość gier), oraz różnorodność sprzętu(przy konsoli jest ustalony zestaw elementów, więc robi się tak żeby wykorzystać je w 100%. na co wskazują choćby problemy ze starszymi grami na nowszych wersjach ps2. ps x-klocek 1 miał g-force 4 a nie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka lat to już grafika z Gears of War będzie przestarzała ;] Teoretycznie GF 8800 z zunifikowanymi shaderami (czyli czymś co Xkloc też posiada) jest potężniejszy niż układ graficzny owej konsoli (biorąc pod uwagę same parametry na papierze). Jak dorzucimy do tego quad core i (już niedługo) pamięć ddr3...hmmm. Moim zdaniem Crysis prezentuję się lepiej niż GoW, a jakoś nie widać wypowiedzi typu "poczekamy 3 lata z premierą, ponieważ kompy są za słabe."

"zmiłom" , lol, od razu mi się humor poprawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nic dodać nic ująć. Ochy i achy związane z możliwościami i wyższością konsol nad piecami jak zwykle przesadzone. Wypowiedź Marka Reina mnie jednak śmieszy i nie widzę, żadnego sensownego argumentu dlaczego GoW''a nie moża przenieść na piece już dziś. Owszem, może i wymagania nie będą małe, o czym nawet ostrzegają właśnie producenci Crysisa, ale, żeby "kilka lat"? Między bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie grałem ale widziałem w akcji :) byłem kiedyś na jakimś pokazie i przy okazji zaliczyłem filmik z gears of war
a co do newsa to ja nie czekam z utęsknieniem bo wiem że mi nie pójdzie a kiedy nowy komputer to nie wiem miał być już dawno ;p


PS Xarodon nie sądze by ta grafika była przestarzała gdyby zrobiono teraz fps''a na silniku Far Cry to nie narzekałbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:37, Thoor napisał:

Nie wiadomo jak to bedzie. Na Xboxie hit, ale na Pc moze byc niewypalem.


Może być tak jak z Halo, niewypałem nie było ale przeszła ta gierka bez większego echa wśród Pc-owców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC''t to największa wiocha, możecie wciskać kasę w tą puche bez końca albo zadowolić się low details. Po za tym epic games okazuje się niefair sprzedając gears jako exlusive na xb a później przerabiać to na złom, typu pc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW na PC o.0 niewiem czy moja maszynka by go pociąhneła na full przy pełnym HD :P Jak dla mnie powinien zostać tylko na x''a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 11:02, sig. napisał:

przy pc dochodzi jeszcze moc marnowana na obsługę systemu operacyjnego (taka np vista ma większe
wymagania niż większość gier), oraz różnorodność sprzętu(przy konsoli jest ustalony zestaw
elementów, więc robi się tak żeby wykorzystać je w 100%. na co wskazują choćby problemy ze
starszymi grami na nowszych wersjach ps2. ps x-klocek 1 miał g-force 4 a nie 2.


Pierwszy xbox miał zmodyfikowaną wersję geforce 3 a nie 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować