Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 18:17, pizmak666 napisał:

do tego pierwszego może Ci się przydać goldwave. nie pamiętam czy ma 3gp, ale do obróbki jako
takiej się nada.
a do filmów z youtube''a chyba flashgot''em da radę.

filmy z youtuba da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o całkowite usunięcie DX z systemu, to chyba takiego programu nie ma. Jeśli jednak chodzi Ci o usunięcie DirectXa w celu zainstalowania starszej wersji, to nieźle się sprawdza DirectXEradicator 2.0 (tylko zanim z niego skorzystasz, zapoznaj się z readme!), który radzi sobie z wersjami DX do 9.0 włącznie. Linka niestety nie podam - oficjalna strona programu przepadła jakiś czas temu, ale myślę, że z pomocą Pana Google''a sobie poradzisz ;).
PS Czytałem też kiedyś o programie DirectX Buster, ale nie miałem okazji z niego skorzystać, więc nie wiem, czy jest wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szukałeś, ale wpisałem w google ''.bink player'' i pierwsza strona od góry.

www.radgametools.com/bnkdown.htm

Zaznaczam, że nie testowałem tego programu.

ed: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, prawie każdy program antywirusowy ma jakąś wersję typu "x-dniowa wersja testowa" :). A z zupełnie darmowych (jeśli chodzi o zastosowanie do celów niekomercyjnych, czyli np. na komputerze w domu) niezłe są Avast! (dobry dla "zielonych", bo nie wymaga zbyt dużej ingerencji ze strony użytkownika) i Avira AntiVir PE Classic (parę razy już mi uratował skórę :)).
PS O antywirusy lepiej pytaj w tematach:
"Programy Antywirusowe"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9127
lub
"Program Antywirusowy - Który wybrać ?"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Szukam programu, który z kilku obrazków zrobi jedną animację.
Czy do tego wystarczy zwykły GIMP? Jeśli tak, to napisze w temacie o gimpie;p;p
Prosze bez txtów typu "Windows mobie maker też to zrobi" ;p

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:37, Lasca napisał:

Szukam programu, który z kilku obrazków zrobi jedną animację.

Możesz użyć PhotoFilter Studio.

Dnia 06.01.2008 o 16:37, Lasca napisał:

Czy do tego wystarczy zwykły GIMP? Jeśli tak, to napisze w temacie o gimpie;p;p

Oczywiście, że można w nim to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie mi doradzic jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do usówania rejestrów w Windowsie i jak mozecie to przybliscie mi dokladniej co to nam daje te usuniecie blednych wpisów. Z góry Bardzo Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 20:09, Marcin 36 napisał:

Czy mozecie mi doradzic jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do usówania rejestrów w
Windowsie i jak mozecie to przybliscie mi dokladniej co to nam daje te usuniecie blednych wpisów.
Z góry Bardzo Dziekuje.


Ja proponuję CCleaner , który oprócz kontrolowania czystości wpisów w rejestrze wykonuje jeszcze wiele innych czynności.

Rejestr systemowy jest w uproszczeniu zapisem danych startowych pozwalających przygotować twój system operacyjny (windows) do pracy. Na początku po włączeniu komputera trwa uruchamianie systemu, im bardziej jest zaśmiecony i ma więcej błędnych wpisów tym dłużej trwa startowanie kompa. Komputer próbuje odnaleźć odpowiednie urządzenia, wczytać skróty pulpitowe, przyporządkować odpowiednie rozszerzenia plików do pasujących programów itd. Jeżeli np. tych programów lub urządzeń nie ma lub zostały źle zainstalowane to system podejmuje próby aby je odnaleźć w innych lokacjach, dyskach itp.
Wiele programów, szczególnie triale i shareware (ale nie tylko) zostawiają po sobie ślad na w rejestrach nawet po odinstalowaniu.
Jednym słowem czysty rejestr to szybsze ładowanie systemu operacyjnego i stabilniejsze jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 20:27, jadam napisał:

> Czy mozecie mi doradzic jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do usówania rejestrów
w
> Windowsie i jak mozecie to przybliscie mi dokladniej co to nam daje te usuniecie blednych
wpisów.
> Z góry Bardzo Dziekuje.

Ja proponuję CCleaner , który oprócz kontrolowania czystości wpisów w rejestrze wykonuje jeszcze
wiele innych czynności.

Rejestr systemowy jest w uproszczeniu zapisem danych startowych pozwalających przygotować twój
system operacyjny (windows) do pracy. Na początku po włączeniu komputera trwa uruchamianie
systemu, im bardziej jest zaśmiecony i ma więcej błędnych wpisów tym dłużej trwa startowanie
kompa. Komputer próbuje odnaleźć odpowiednie urządzenia, wczytać skróty pulpitowe, przyporządkować
odpowiednie rozszerzenia plików do pasujących programów itd. Jeżeli np. tych programów lub
urządzeń nie ma lub zostały źle zainstalowane to system podejmuje próby aby je odnaleźć w innych
lokacjach, dyskach itp.
Wiele programów, szczególnie triale i shareware (ale nie tylko) zostawiają po sobie ślad na
w rejestrach nawet po odinstalowaniu.
Jednym słowem czysty rejestr to szybsze ładowanie systemu operacyjnego i stabilniejsze jego
działanie.



Dzieki bardzo za odpowiedz i Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje programu do przesyłania gier na komórke,kabelkiem do sony ericssona k510i. wiecie moze gdzie moge ten program sciagnac. Za odpowiedz bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wspaniały program Antyvirusowy nie wiem czy ktoś już go podwał ale podam Avast! bardzo dobry mało zabiera nie żre ramu i jest super korzystam z niego od kilku lat.. Nie to co jakies hmm "niby Super Pandy Kasperskie i Nortony '' Wielkie przereklamowany hmmmm Gó....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam jakiegoś programu freeware, który konwertuje całe pliki AVI na 3GP. A w internecie znalazłem tylko program, który konwertuje 14 sekund filmu, a inny tylko połowę filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:26, Mateusz1020 napisał:

Siemka. Szukam jakiegoś programu freeware, który konwertuje całe pliki AVI na 3GP. A w internecie
znalazłem tylko program, który konwertuje 14 sekund filmu, a inny tylko połowę filmu.

Acala 3GP Movies Free
http://www.instalki.pl/programy/download/konwersja_audio_video/Acala_3GP_Movies_Free.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować